Kamera ip hikvision ds-2cd2767g2h-liptrzs2u/sl(2.8-12mm)
kamera ip hikvision ds-2cd2767g2h-liptrzs2u/sl(2.8-12mm), producent: hikvision
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: DS-2CD2767G2H-LIPTRZS2U/SL(2.8-12mm)
Kod kreskowy:
Opis
Kamera ip hikvision ds-2CD2767G2H-LIPTRZS2U/sl(2.8-12mm)
Specyfikacja techniczna kamery 6 mp colorvu motorized ptrz varifocal dome network camera
| Parametr | Specyfikacja |
| Przetwornik obrazu | 1/1.8" progressive scan cmos |
| Maks. Rozdzielczość | 3200 × 1800 (6 mp) |
| Minimalne oświetlenie | Kolor: 0.0028 lux @ (F1.2, agc on), 0 lux z doświetleniem |
| Czas migawki | 1/3 s do 1/100 000 s |
| Tryb dzień/noc | Mechaniczny filtr ir (icr) |
| Kąt regulacji | Obrót: 0°-350°, nachylenie: 0°-85°, rotacja: 0°-350° |
| Obiektyw | Varifocal, zmotoryzowany, 2.8-12 mm |
| Pole widzenia | H: 112.3°-41.2°, v: 58.1°-23.1°, d: 137.4°-47.3° |
| Typ przysłony | Stała |
| Maks. Przysłona | F1.2 |
| Zasięg doświetlenia | Do 40 m (ir i światło białe) |
| Typ doświetlenia | Ir, światło białe, hybrydowe inteligentne oświetlenie |
| Dori (wide) | D: 74.3 m, o: 29.5 m, r: 14.9 m, i: 7.4 m |
| Dori (tele) | D: 183.3 m, o: 72.8 m, r: 36.7 m, i: 18.3 m |
| Rozdzielczości strumieni | Główny: 3200 × 1800, 2688 × 1520, 1920 × 1080, 1280 × 720 |
| Kodowanie wideo | H.265/h.264/h.264+/h.265+ (strumień główny), mjpeg (strumień dodatkowy) |
| Bitrate wideo | 32 kbps – 16 mbps |
| Wdr | 130 db |
| Kompresja audio | G.711/g.722.1/g.726/MP2L2/pcm/MP3/aac-lc |
| Filtr szumów | Tak |
| Protokoły sieciowe | Tcp/ip, http, https, ftp, dhcp, dns, rtsp, ntp, upnp, smtp, IPv4/IPv6 itd. |
| Zgodność onvif | Profile s, g, t |
| Użytkownicy | Maks. 32 użytkowników (administrator, operator, użytkownik) |
| Wejście audio | 1 wejście (line in) |
| Wyjście audio | 1 wyjście (line out) |
| Wejście alarmowe | 1 wejście |
| Wyjście alarmowe | 1 wyjście (max. 24VDC/24VAC, 1A) |
| Pamięć wewnętrzna | Obsługa kart microsd do 512 gb |
| Odporność na warunki | IP66 (wodoodporność), IK10 (odporność na uderzenia) |
| Zasilanie | 12V dc ± 25% (max. 16W) lub poe ieee 802.3at (max. 18W) |
| Temperatura pracy | -30°c do 60°c, wilgotność ≤95% (bez kondensacji) |
| Materiał obudowy | Metal |
| Wymiary | Ø 155 mm × 140.4 mm |
| Waga | 820 g (z opakowaniem: 1200 g) |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.