Kamera ip hikvision ds-2cd2766g2ht-izs(2.8-12mm)
kamera ip hikvision ds-2cd2766g2ht-izs(2.8-12mm), producent: hikvision
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: DS-2CD2766G2HT-IZS(2.8-12mm)
Kod kreskowy: 6942160480466
Opis
Kamera ip hikvision ds-2CD2766G2HT-izs(2.8-12mm)
Najważniejsze cechy:
- Wysokiej jakości obrazowanie z rozdzielczością 6 mp
- Doskonale sprawdzająca się w warunkach słabego oświetlenia dzięki technologii darkfighter
- Wyraźny obraz przy silnym oświetleniu w tle dzięki technologii wdr o zakresie 120 db
- Efektywna technologia kompresji h.265+
- Skupienie na klasyfikacji ludzi i pojazdów na podstawie uczenia głębokiego
- Zmiennoogniskowy obiektyw z napędem dla łatwej instalacji i monitorowania
- Odporność na wodę i pył (IP67) oraz odporność na wandalizm (IK10)
Przeznaczenie
Kamera hikvision ds-2CD2766G2HT-izs(2.8-12mm) z wydajnym algorytmem kompresji obrazu h.265 / h.264 zapewniającym czyste i bardziej płynne przesyłanie obrazu w maksymalnej rozdzielczości 4MPx. Możliwość zasilania poe, zgodnie ze standardem 802.3af sprawia, że urządzenie jest jeszcze bardziej uniwersalne i łatwiejsze w instalacji. Kamera spełnia klasę szczelności IP67.
Specyfikacja techniczna:
| Parametr | Specyfikacja |
| Typ sensora obrazu | 1/1.8" progressive scan cmos |
| Maksymalna rozdzielczość | 3200 × 1800 |
| Minimalne oświetlenie | Kolor: 0.0008 lux @ (F1.2, agc on), b/w: 0 lux z ir |
| Czas migawki | 1/3 s do 1/100,000 s |
| Tryb dzień/noc | Filtr ir cut |
| Regulacja kąta | Pan: 0° do 355°, tilt: 0° do 75°, rotate: 0° do 355° |
| Typ obiektywu | Obiektyw zmiennoogniskowy, motorowy, 2.8 do 12 mm |
| Długość ogniskowa i kąt widzenia | 2.8 do 12 mm, kąt widzenia poziomy: 112.3° do 41.2°, pionowy: 58.1° do 23.1°, przekątny: 137.4° do 47.3° |
| Mocowanie obiektywu | Zintegrowane |
| Typ przysłony | Stała |
| Apertura | Max. F1.2 |
| Głębia ostrości | 1 m do ∞ |
| Dori (szerokokątny) | D: 74.3 m, o: 29.5 m, r: 14.9 m, i: 7.4 m |
| Dori (teleobiektyw) | D: 183.3 m, o: 72.8 m, r: 36.7 m, i: 18.3 m |
| Typ oświetlenia uzupełniającego | Ir |
| Zasięg oświetlenia uzupełniającego | Do 40 m |
| Funkcja inteligentnego oświetlenia | Tak |
| Długość fali ir | 850 nm |
| Strumień główny (50 hz) | 20 fps (3200 × 1800), 25 fps (2688 × 1520, 1920 × 1080, 1280 × 720) |
| Strumień główny (60 hz) | 20 fps (3200 × 1800), 30 fps (2688 × 1520, 1920 × 1080, 1280 × 720) |
| Strumień podrzedny (50 hz) | 25 fps (1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360) |
| Strumień podrzedny (60 hz) | 30 fps (1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360) |
| Strumień trzeci (50 hz) | 10 fps (1920 × 1080, 1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360) |
| Strumień trzeci (60 hz) | 10 fps (1920 × 1080, 1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360) |
| Kompresja wideo (strumień główny) | H.265/h.264/h.264+/h.265+ |
| Kompresja wideo (strumień podrzedny) | H.265/h.264/mjpeg |
| Kompresja wideo (strumień trzeci) | H.265/h.264 |
| Bitrate wideo | 32 kbps do 16 mbps |
| Typ h.264 | Baseline profile, main profile, high profile |
| Typ h.265 | Main profile |
| Kontrola bitrate | Cbr, vbr |
| Scalable video coding (svc) | H.264 i h.265 |
| Region zainteresowania (roi) | 1 stały region dla strumienia głównego i podrzędnego |
| Kompresja audio | G.711ulaw, g.711alaw, g.722.1, g.726, MP2L2, pcm, MP3, aac-lc |
| Bitrate audio | 64 kbps (g.711ulaw/g.711alaw), 16 kbps (g.722.1), 16 kbps (g.726), 16 kbps do 64 kbps (aac-lc), 32 do 192 kbps (MP2L2), 8 do 320 kbps (MP3) |
| Częstotliwość próbkowania audio | 8 khz, 16 khz, 32 khz, 44.1 khz, 48 khz |
| Filtracja hałasu środowiskowego | Tak |
| Protokoły sieciowe | Tcp/ip, icmp, http, https, ftp, dhcp, dns, ddns, rtp, rtsp, rtcp, ntp, upnp, smtp, igmp, 802.1X, qos, IPv4, IPv6, udp, bonjour, ssl/tls, pppoe, snmp, websocket, websockets, srtp, sftp |
| Równoczesne widoki na żywo | Do 6 kanałów |
| Interfejs użytkownika | Ivms-4200, hik-connect, hik-central |
| Przeglądarka webowa | Ie 10, ie 11 (wymaga wtyczki); chrome 57.0+, firefox 52.0+, edge 89+ (bez wtyczki) |
| Parametry obrazu | Tryb obrotu, nasycenie, jasność, kontrast, ostrość, wzmocnienie, balans bieli, regulowane przez oprogramowanie klienta lub przeglądarkę internetową |
| Przełącznik dzień/noc | Dzień, noc, automatyczny, harmonogram |
| Wzmocnienie obrazu | Blc, hlc, 3D dnr |
| Snr (signal-to-noise ratio) | ≥ 52 db |
| Zakres dynamiki obrazu (wdr) | 120 db |
| Maski prywatności | 4 programowalne maski prywatności w kształcie wielokąta |
| Złącze ethernet | 1 port RJ45 10 m/100 m samo-adaptacyjny |
| Pamięć wewnętrzna | Wbudowany slot na kartę microsd/microsdhc/microsdxc, do 512 gb |
| Wejście audio | 1 wejście (line in), blok terminalowy dwukrożny, maksymalna amplituda wejściowa: 3.3 vpp, impedancja wejściowa: 4.7 kω |
| Wyjście audio | 1 wyjście (line out), blok terminalowy dwukrożny, maksymalna amplituda wyjściowa: 3.3 vpp, impedancja wyjściowa: 100 ω |
| Złącze alarmowe | 1 wejście, 1 wyjście (maks. 24 vdc/24 vac, 1 a) |
| Funkcje zdarzeń podstawowych | Wykrywanie ruchu, alarm z powodu sabotażu wideo, wyjątki |
| Funkcje zdarzeń inteligentnych | Wykrywanie zmiany sceny |
| Linka zdarzeń | Wysyłanie na ftp/nas/kartę pamięci, powiadomienie centrum monitoringu, rozpoczęcie nagrywania, zrobienie zdjęcia, wysyłanie maili, sygnalizacja dźwiękowa, wyzwolenie alarmu |
| Funkcje związane z uczeniem maszynowym | Rozpoznawanie twarzy |
| Ochrona perymetryczna | Przekroczenie linii, intruzja, wejście w obszar, wyjście z obszaru |
| Funkcja zasilania | 12 vdc ± 25%, 0.9 a, max. 10.8 w, wtyk zasilający Ø5.5 mm, ochrona przed odwrotną polaryzacją, poe: ieee 802.3af, klasa 3, max. 12.9 w |
| Materiał | Metal |
| Wymiary | Ø141 mm × 112 mm (Ø5.55" × 4.41") |
| Wymiary opakowania | 203 mm × 203 mm × 230 mm (8.0" × 8.0" × 9.1") |
| Waga | Około 840 g (1.9 lb.) |
| Waga z opakowaniem | Około 1450 g (3.2 lb.) |
| Warunki przechowywania | -30 °c do 60 °c (-22 °f do 140 °f), wilgotność ≤ 95% (niekondensująca) |
| Warunki pracy | -30 °c do 60 °c (-22 °f do 140 °f), wilgotność ≤ 95% (niekondensująca) |
| Funkcje ogólne | Heartbeat, odbicie, resetowanie hasła przez email, licznik pikseli, anty-banding |
| Język | 33 języki (w tym polski, angielski, rosyjski, niemiecki, francuski, hiszpański, itd.) |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.