Kamera ip hikvision ds-2cd2746g2h-iptrzs 2.8-12mm pl
kamera ip hikvision ds-2cd2746g2h-iptrzs 2.8-12mm pl, producent: hikvision
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: DS-2CD2746G2H-IPTRZS 2.8-12mm PL
Kod kreskowy:
Opis
Kamera ip hikvision ds-2CD2746G2H-iptrzs 2.8-12mm pl
Specyfikacja techniczna:
| Model | Ds-2CD2746G2H-iptrzs 2.8-12mm |
| Przetwornik obrazu | 1/1.8" skanowanie programowanie cmos |
| Maks. Rozdzielczość | 2688 × 1520 |
| Min. Oświetlenie | Kolor: 0.0008 lux @ (F1.2, agc on), czarno-biały: 0 lux z włączonym ir |
| Czas otwarcia migawki | Od 1/3 s do 1/100 000 s |
| Dzień i noc | Filtr odcinający ir |
| Ustawienie położenia kamery | Zdalna regulacja (maks. 1 000 cykli) |
| Ustawienie położenia kamery | Obrót: 0° do 350°, pochylenie: 0° do 85°, obrót: 0° do 350° |
| Obiektyw | |
| Typ obiektywu | Obiektyw zmiennoogniskowy, motozoom, 2.8 do 12 mm |
| Ogniskowa i pole widzenia | 2,8-12 mm, pole widzenia w poziomie 114,6°-41,8°, pole widzenia w pionie 59,3°-23,6°, pole widzenia po przekątnej 141,3°-48,1° |
| Mocowanie obiektywu | Zintegrowane |
| Typ przesłony | Stała |
| Przysłona | Maks. F1.2 |
| Głębia ostrości | 1 m do ∞ |
| Dori | Wide d: 61,5 m, o: 24,4 m, r:12,3 m, i: 6,2 m |
| Dori | Tele: d: 151,7 m, o: 60,2 m, r: 30,3 m, i:15,1 m |
| Oświetlacz | |
| Światło wspomagające | Ir |
| Zasięg światła wspomagającego | Do 40 m |
| Smart supplement light | Tak |
| Długość fali ir | 850 nm |
| Wideo | |
| Strumień główny | 50 hz: 25 kl./s (2688 × 1520, 1920 × 1080, 1280 × 720) |
| Strumień główny | 60 hz: 30 kl./s (2688 × 1520, 1920 × 1080, 1280 × 720) |
| Podstrumień | 50 hz: 25 fps (1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360) |
| Podstrumień | 60 hz: 30 fps (1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360) |
| Trzeci strumień | 50 hz: 10 fps (1920 × 1080, 1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360) |
| Trzeci strumień | 60 hz: 10 fps (1920 × 1080, 1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360) |
| Trzeci strumień | *trzeci strumień jest obsługiwany w niektórych ustawieniach. |
| Kompresja wideo | Główny strumień: h.265/h.264/h.264+/h.265+, |
| Kompresja wideo | Podstrumień h.265/h.264/mjpeg, |
| Kompresja wideo | Trzeci strumień h.265/h.264, |
| Kompresja wideo | *trzeci strumień jest obsługiwany w niektórych ustawieniach. |
| Bitrate wideo | 32 kb/s do 16 mb/s |
| Typ h.264 | Profil podstawowy, profil główny, profil wysoki |
| Typ h.265 | Profil główny |
| Kontrola bitrate | Cbr/vbr |
| Skalowalne kodowanie wideo (svc) | Kodowanie h.264 i h.265 |
| Roi | 1 stały region dla strumienia głównego i strumienia podrzędnego |
| Audio | |
| Kompresja audio | G.711/g.722.1/g.726/MP2L2/pcm/MP3/aac-lc |
| Typ audio | Dźwięk mono |
| Bitrate audio | 64 kb/s (g.711ulaw/g.711alaw)/16 kb/s (g.722.1)/16 kb/s (g.726)/32 do 192 kb/s (MP2L2)/8 do 320 kb/s (MP3)/16 do 64 kb/s (aac-lc) |
| Częstotliwość próbkowania audio | 8 khz/16 khz/32 khz/48 khz |
| Filtrowanie szumów środowiska | Tak |
| Sieć | |
| Protokoły | Tcp/ip, icmp, http, https, ftp, dhcp, dns, ddns, rtp, rtsp, rtcp, ntp, upnp, smtp, igmp, 802.1X, qos, IPv4, IPv6, udp, bonjour, ssl/tls, pppoe, snmp, websocket, websockets, srtp, sftp |
| Jednoczesny podgląd na żywo | Do 6 kanałów |
| Api | Onvif (profil s, profil g, profil t), isapi, sdk, isup |
| Użytkownik/host | Do 32 użytkowników |
| Użytkownik/host | Do 3 użytkowników: administrator, operator i użytkownik |
| Zabezpieczenia | Ochrona hasłem, skomplikowane hasło, szyfrowanie https, uwierzytelnianie 802.1X (eap-tls, eap-leap, eap-MD5), znak wodny, filtr adresów ip, uwierzytelnianie podstawowe i szyfrowane dla http/https, wsse i uwierzytelnianie szyfrowane dla open network video interface , rtp/rtsp przez https, ustawienia limitu czasu kontroli, dziennik audytu bezpieczeństwa, tls 1.1/1.2/1.3, uwierzytelnianie hosta (adres mac) |
| Pamięć sieciowa | Nas (nfs, smb/cifs), automatyczne uzupełnianie sieci (anr) |
| Klient | Ivms-4200, hik-connect, hik-central |
| Przeglądarka internetowa | Wymagany plug-in do podglądu na żywo: ie 11, |
| Przeglądarka internetowa | Bezwtyczkowy podgląd na żywo: chrome 80+, firefox 80+, edge 89+, safari 13+, |
| Przeglądarka internetowa | Usługi lokalne: chrome 80+, firefox 80+, edge 89+, safari 13+ |
| Obraz | |
| Przełączanie parametrów obrazu | Tak |
| Ustawienia obrazu | Tryb korytarzowy, nasycenie, jasność, kontrast, ostrość, wzmocnienie, balans bieli, możliwość regulacji za pomocą oprogramowania klienckiego lub przeglądarki internetowej |
| Przełącznik dzień/noc | Dzień, noc, automatyczny, harmonogram |
| Poprawa jakości obrazu | Blc, hlc, 3D dnr |
| Snr | ≥ 52 db |
| Wdr (szeroki zakres dynamiczny) | 120 db |
| Maska prywatności | 4 programowalne wielokątne maski stref prywatności |
| Interfejs | |
| Interfejs ethernet | 1 rj-45 10M/100M, samoadaptacyjny port ethernet |
| Slot na kartę pamięci | Wbudowane gniazdo kart pamięci, obsługa kart microsd/microsdhc/microsdxc do 512 gb |
| Audio | 1 wejście (liniowe), two-core terminal block, maks. Amplituda wejścia: 3,3 vpp, impedancja wejścia: 4,7 kω, typ interfejsu: non-equilibrium, |
| Audio | 1 wyjście (wyjście liniowe), two-core terminal block, maks. Amplituda wyjściowa: 3,3 vpp, impedancja wyjściowa: 100 ω, typ interfejsu: non-equilibrium |
| Alarm | 1 wejście, 1 wyjście (max. 24 vdc/24 vac, 1 a) |
| Resetuj | Tak |
| Zdarzenia | |
| Zdarzenia podstawowe | Wykrywanie ruchu (wspieranie alarmu wyzwalanego przez określone typy celów (człowiek/pojazd)), sabotaż obrazu, wyjątek |
| Smart event | Detekcja nagłej zmiany sceny |
| Powiązanie | Przesyłanie na ftp/nas/kartę pamięci, powiadamianie centrum nadzoru, wysyłanie wiadomości e-mail, wyzwalanie nagrywania, wyzwalanie przechwytywania, wyzwalanie wyjścia alarmowego, ostrzeżenie dźwiękowe |
| Funkcja deep learning | |
| Przechwytywanie twarzy | Tak |
| Zabezpieczenie perymetryczne | Przekroczenie linii, detekcja intruza, wejście do regionu, wyjście z regionu |
| Zabezpieczenie perymetryczne | Obsługa wyzwalania alarmu przez określone typy celów (człowiek i pojazd) |
| Ogólne | |
| Zasilanie | 12 vdc ± 25%, 1,05 a, maks. 12,6 w, zabezpieczenie przed odwrotną polaryzacją, dwużyłowy blok zacisków, |
| Zasilanie | Poe: ieee 802.3at, klasa 4, maks. 15 w |
| Materiał | Metal |
| Wymiary | Ø155 mm × 140,4 mm (Ø6,10" × 5,53") |
| Wymiary opakowania | 203 mm × 203 mm × 230 mm (8,0" × 8,0" × 9,1") |
| Waga | W przybliżeniu 840 g (1.9 lb.) |
| Waga z opakowaniem | W przybliżeniu 1450 g (3.2 lb.) |
| Warunki przechowywania | -30 °c do 60 °c (-22 °f do 140 °f). Wilgotność 95% lub mniejsza (bez kondensacji) |
| Warunki pracy i uruchamiania | -30 °c do 60 °c (-22 °f do 140 °f). Wilgotność 95% lub mniejsza (bez kondensacji) |
| Funkcje ogólne | Heartbeat, lustrzane odbicie, reset hasła przez e-mail, licznik pikseli, anti-banding, flash log |
| Język | Polski |
| Zatwierdzenie | |
| Emc | Ce-emc: en 55032: 2015, en 61000-3-2:2019, en 61000-3-3: 2013+A1:2019, en 50130-4: 2011 +A1: 2014, |
| Emc | Ic: ices-003: wydanie 7, |
| Emc | Rcm: as/nzs cispr 32 2015 |
| Bezpieczeństwo | Cb: iec 62368-1: 2014+A11, |
| Bezpieczeństwo | Ce-lvd: en 62368-1: 2014/A11: 2017 |
| Środowisko | Ce-rohs: 2011/65/ue, |
| Środowisko | Weee: 2012/19/ue, |
| Środowisko | Zasięg: rozporządzenie (ec) nr 1907/2006 |
| Ochrona | IK10: iec 62262:2002, IP66: iec 60529-2013 |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.