Kamera ip hikvision ds-2cd2687g3-lizsy(2.8-12mm)
kamera ip hikvision ds-2cd2687g3-lizsy(2.8-12mm), producent: hikvision
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: DS-2CD2687G3-LIZSY(2.8-12mm)
Kod kreskowy: 6936422133894
Opis
Kamera ip hikvision ds-2CD2687G3-lizsy(2.8-12mm)
Najważniejsze cechy
- Inteligentna hybrydowa kamera sieciowa tubowa 8 mp ze zmiennoogniskowym obiektywem colorvu z napędem silnikowym
- Kolorowy obraz 24/7 dzięki technologii colorvu
- Wdr z adaptacją do sceny
- Skupienie się na klasyfikacji osób i pojazdów w oparciu o głębokie uczenie się
- Zmotoryzowany obiektyw zmiennoogniskowy ułatwiający instalację i monitorowanie
- Konstrukcja antykorozyjna, zapewniająca niezawodność i trwałość w porównaniu ze standardem (NEMA4X)
- Inteligentne oświetlenie hybrydowe: zintegrowane światła podczerwone i białe, 3 dodatkowe tryby oświetlenia
- Odporność na wodę i pył (IP67) i wandaloodporność (IK10)
- Hikai-isp dla doskonałego efektu redukcji szumów
Specyfikacja techniczna
| Model | Ds-2CD2687G3-lizsy(2.8-12mm) |
| Producent | Hikvision |
| Przetwornik obrazu | 1/1.8" progressive scan cmos |
| Maks. Rozdzielczość | 3840 × 2160 |
| Min. Oświetlenie | Kolor: 0,0005 lx (F1.2, agc on), 0 lx z ir |
| Czas migawki | 1 s – 1/100 000 s |
| Dzień/noc | Filtr ir |
| Ustawienie kamery | Obrót 0–360°, pochylenie 0–90°, rotacja 0–360° |
| Typ obiektywu | Motozoom 2.8–12 mm |
| Pole widzenia | Poziom 112.3°–41.2°, pion 58.1°–23.1°, przekątna 137.4°–47.3° |
| Mocowanie obiektywu | Zintegrowane |
| Typ przysłony | Stała |
| Przysłona | F1.2 |
| Głębia ostrości | 1 m – ∞ |
| Dori – szeroki | D: 89.2 m, o: 35.4 m, r: 17.8 m, i: 8.9 m |
| Dori – tele | D: 220 m, o: 87.3 m, r: 44 m, i: 22 m |
| Światło wspomagające | Ir + światło białe |
| Zasięg oświetlacza | Do 60 m |
| Smart supplement light | Tak |
| Długość fali ir | 850 nm |
| Strumień główny 50 hz | 25 fps (3840×2160, 3200×1800, 2688×1520, 1080p, 720p) |
| Strumień główny 60 hz | 30 fps (3840×2160, 3200×1800, 2688×1520, 1080p, 720p) |
| Podstrumień 50 hz | 25 fps (720p, 480p, 360p) |
| Podstrumień 60 hz | 30 fps (720p, 480p, 360p) |
| Trzeci strumień 50 hz | 10 fps (1080p, 720p, 480p, 360p) |
| Trzeci strumień 60 hz | 10 fps (1080p, 720p, 480p, 360p) |
| Kompresja wideo | H.265/h.264/h.264+/h.265+, mjpeg |
| Bitrate wideo | 32 kb/s – 16 mb/s |
| Typ h.264 | Baseline/main/high |
| Typ h.265 | Main |
| Kontrola bitrate | Cbr/vbr |
| Svc | Tak |
| Roi | 1 obszar |
| Audio – typ | Mono |
| Kompresja audio | G.711/g.722.1/g.726/MP2L2/pcm/MP3/aac-lc |
| Bitrate audio | 64 kb/s / 16 kb/s / 32–192 kb/s / 8–320 kb/s / 16–64 kb/s |
| Próbkowanie audio | 8/16/32/48 khz |
| Redukcja szumów | Tak |
| Protokoły sieciowe | Tcp/ip, http(s), ftp, dns, dhcp, rtsp, rtp, ntp, igmp, 802.1X, IPv4/IPv6, snmp, srtp, sftp, websocket |
| Podgląd jednoczesny | Do 6 kanałów |
| Api | Onvif s/t/g, isapi, sdk, isup |
| Użytkownicy | Do 32 |
| Zabezpieczenia | Https, 802.1X, watermark, filtr ip, tls 1.1/1.2/1.3, log audytu, rtp/rtsp po https |
| Pamięć sieciowa | Nas (nfs/smb), anr |
| Klient | Ivms-4200, hik-connect, hik-central |
| Przeglądarki | Chrome/firefox/edge 80+, bez wtyczki |
| Wdr | 130 db |
| Snr | ≥ 52 db |
| Stabilizacja obrazu | Eis |
| Poprawa obrazu | Blc, hlc, 3D dnr, redukcja mgły, korekcja zniekształceń |
| Tryby obrazu | Korytarz, jasność, kontrast, ostrość, saturacja, wb |
| Maska prywatności | 4 obszary |
| Ethernet | 1×rj-45 10/100M |
| Slot microsd | Do 512 gb |
| Audio in | 1×in (terminal block 3.3 vpp, 4.7 kω) |
| Audio out | 1×out |
| Alarm | 1 wejście, 1 wyjście |
| Reset | Tak |
| Zdarzenia podstawowe | Ruch (człowiek/pojazd), sabotaż, wyjątek |
| Smart event | Nagła zmiana sceny |
| Deep learning – twarz | Tak |
| Deep learning – perymetria | Linia, intruz, wejście/wyjście z regionu |
| Zasilanie | 12 vdc (1.21 a, max 14.5 w) lub poe 802.3at (max 18 w) |
| Materiał | Metal |
| Wymiary | Ø140 × 333.8 mm |
| Waga | 1520 g |
| Waga z opakowaniem | 2326 g |
| Temperatura pracy | -30°c do 60°c |
| Wilgotność | ≤95% |
| Funkcje ogólne | Heartbeat, mirror, flash log, reset e-mail, licznik pikseli, anti-banding |
| Języki | 33 języki (w tym polski) |
| Emc | En 55032, en 50130-4, en 61000-3-2/-3 |
| Bezpieczeństwo | Ul 62368-1, iec 62368-1 |
| Środowisko | Ce-rohs, weee, reach |
| Ochrona | IP67, IK10, nema 4X |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.