Kamera ip hikvision ds-2cd2686g2h-izs(2.8-12mm)ef/black
kamera ip hikvision ds-2cd2686g2h-izs(2.8-12mm)ef/black, producent: hikvision
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: DS-2CD2686G2H-IZS(2.8-12mm)eF/BLACK
Kod kreskowy: 6936422134167
Opis
Kamera ip hikvision ds-2CD2686G2H-izs(2.8-12mm)ef/black
Najważniejsze cechy:
- Obraz wysokiej jakości w rozdzielczości 8 mp
- Doskonała wydajność przy słabym oświetleniu dzięki technologii power-by-darkfighter
- Wyraźne obrazowanie w przypadku silnego światła tylnego dzięki technologii wdr 120 db
- Wydajna technologia kompresji h.265+
- Klasyfikacja alarmów wywołanych przez ludzi i pojazdy w oparciu o technologią głębokiego uczenia się
- Zmotoryzowany obiektyw zmiennoogniskowy ułatwiający instalację i monitorowanie
- Odporność na wodę i pył (IP67) i wandaloodporność (IK10)
Specyfikacja techniczna:
| Kategoria / parametr | Wartość |
| Kamera | |
| Przetwornik obrazu | 1/1.8" cmos, skanowanie progresywne |
| Maks. Rozdzielczość | 3840 × 2160 |
| Min. Oświetlenie | Kolor: 0,0008 lx (F1.2, agc wł.), b/w: 0 lx z ir |
| Czas otwarcia migawki | 1/3 s – 1/100 000 s |
| Dzień/noc | Filtr ir |
| Ustawienie położenia | Obrót: 0°–360°, pochylenie: 0°–90°, rotacja: 0°–360° |
| Obiektyw | |
| Typ obiektywu | Motozoom, 2,8–12 mm |
| Ogniskowa i fov | Poziomo: 112,3°–41,2°; pionowo: 58,1°–23,1°; przekątna: 137,4°–47,3° |
| Mocowanie | Zintegrowane |
| Typ przesłony | Stała |
| Przysłona | F1.2 |
| Głębia ostrości | 1 m – ∞ |
| Dori | |
| Wide | D: 89,2 m, o: 35,4 m, r: 17,8 m, i: 8,9 m |
| Tele | D: 220 m, o: 87,3 m, r: 44,0 m, i: 22,0 m |
| Oświetlacz | |
| Światło wspomagające | Ir |
| Zasięg | Do 60 m |
| Smart supplement light | Tak |
| Ir | 850 nm |
| Wideo | |
| Strumień główny | 50 hz: 25 fps (3840×2160, 3200×1800, 2688×1520, 1920×1080, 1280×720) • 60 hz: 24 fps (3840×2160), 30 fps (3200×1800, 2688×1520, 1920×1080, 1280×720) |
| Podstrumień | 50 hz: 25 fps (1280×720, 640×480, 640×360) • 60 hz: 30 fps (1280×720, 640×480, 640×360) |
| Trzeci strumień | 10 fps (50/60 hz) przy 1920×1080, 1280×720, 640×480, 640×360 (obsługiwany w niektórych ustawieniach) |
| Kompresja | Główny: h.265/h.264/h.264+/h.265+ • podstrumień: h.265/h.264/mjpeg • trzeci: h.265/h.264 |
| Bitrate | 32 kb/s – 16 mb/s |
| Profile h.264 | Baseline, main, high |
| Profil h.265 | Main |
| Kontrola bitrate | Cbr/vbr |
| Svc | H.264 i h.265 |
| Roi | 1 stały region dla strumienia głównego i podrzędnego |
| Audio | |
| Kompresja | G.711, g.722.1, g.726, MP2L2, pcm, MP3, aac-lc |
| Bitrate | 64 kb/s (g.711u/a), 16 kb/s (g.722.1), 16 kb/s (g.726), 32–192 kb/s (MP2L2), 8–320 kb/s (MP3), 16–64 kb/s (aac-lc) |
| Częstotliwość próbkowania | 8/16/32/44,1/48 khz |
| Filtrowanie szumów | Tak |
| Sieć | |
| Protokoły | Tcp/ip, icmp, http/https, ftp, dhcp, dns, ddns, rtp/rtsp/rtcp, ntp, upnp, smtp, igmp, 802.1X, qos, IPv4/IPv6, udp, bonjour, ssl/tls, pppoe, snmp, websocket(s), srtp, sftp |
| Jednoczesny podgląd | Do 6 kanałów |
| Api | Onvif (profil s/g/t), isapi, sdk, isup |
| Użytkownicy/role | Do 32 użytkowników; administrator / operator / użytkownik |
| Zabezpieczenia | Hasło, złożone hasła, https, 802.1X (eap-tls/leap/MD5), znak wodny, filtr ip, auth dla http/https (podstawowe/szyfrowane), wsse, rtp/rtsp przez https, limity czasu, dziennik audytu, tls 1.1/1.2/1.3, autentykacja mac |
| Pamięć sieciowa | Nas (nfs, smb/cifs), anr |
| Klienci | Ivms-4200, hik-connect, hik-central |
| Przeglądarka | Plug-in do live view: tj.10, tj.11 • bezwtyczkowo: chrome 57+, firefox 52+, edge 89+ • usługi lokalne: chrome 57+, firefox 52+, edge 89+ |
| Obraz | |
| Przełączanie parametrów | Tak |
| Ustawienia obrazu | Tryb korytarzowy, nasycenie, jasność, kontrast, ostrość, wzmocnienie, balans bieli (z poziomu klienta/przeglądarki) |
| Przełącznik dzień/noc | Dzień, noc, auto, harmonogram |
| Poprawa jakości | Blc, hlc, 3D dnr |
| Snr | ≥ 52 db |
| Wdr | 120 db |
| Maski prywatności | 4 programowalne, wielokątne strefy |
| Interfejs | |
| Ethernet | 1× rj-45 10/100M (auto-mdi/mdix) |
| Slot na kartę | Microsd/microsdhc/microsdxc do 512 gb |
| Audio (złącza) | 1 wejście liniowe (2-pin, max 3,3 vpp, 4,7 kω, non-equilibrium) • 1 wyjście liniowe (2-pin, max 3,3 vpp, 100 ω, non-equilibrium) |
| Alarm | 1 wejście, 1 wyjście (max. 24 vdc/24 vac, 1 a) |
| Reset | Tak |
| Zdarzenia | |
| Podstawowe | Wykrywanie ruchu (obsługa celów: ludzie/pojazdy), wyjątki |
| Smart event | Detekcja nagłej zmiany sceny |
| Powiązanie | Ftp/nas/karta, powiadomienie centrum nadzoru, e-mail, wyjście alarmowe, nagrywanie, przechwytywanie, ostrzeżenie dźwiękowe |
| Funkcje deep learning | |
| Przechwytywanie twarzy | Tak |
| Ochrona perymetryczna | Przekroczenie linii, intruz, wejście/wyjście z regionu (człowiek/pojazd) |
| Ogólne | |
| Zasilanie | 12 vdc ±25%, 1,21 a, max 14,5 w (2-pin, ochrona przed odwrotną polaryzacją) • poe: ieee 802.3at kl. 4, max 18 w |
| Materiał | Pokrywa: metal, korpus: metal, wspornik: metal |
| Wymiary | Ø140 × 333,8 mm (Ø5,5" × 13,1") |
| Wymiary opakowania | 385 × 190 × 180 mm (15,2" × 7,1" × 7,1") |
| Waga | ~1475 g (z opakowaniem ~2319 g) |
| Warunki składowania | −30 °c do 60 °c, rh ≤95% (bez kondensacji) |
| Warunki pracy | −30 °c do 60 °c, rh ≤95% (bez kondensacji) |
| Funkcje ogólne | Heartbeat, mirror, reset hasła e-mail, licznik pikseli, anti-banding |
| Języki | 33 (m.in. Pl, en, de, fr, ru, it, es, pt, zh, jp, tr itd.) |
| Certyfikaty | |
| Emc | En 55032:2015+A1:2020, en 50130-4:2011+A1:2014, en iec 61000-3-2:2019+A1:2021, en 61000-3-3:2013+A1:2019+A2:2021, ices-003 (ed.7), rcm (as/nzs cispr 32:2015) |
| Bezpieczeństwo | Cb: iec 62368-1:2014+A11, ce-lvd: en 62368-1:2014/A11:2017, loa: iec/en 60950-1 |
| Środowisko | Ce-rohs 2011/65/ue, weee 2012/19/ue, reach (we) 1907/2006 |
| Ochrona | IP67 (iec 60529:2013), IK10 (iec 62262:2002) |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.