Kamera ip hikvision ds-2cd2663g2-lizs2u/sl 2.8-12mm pl
kamera ip hikvision ds-2cd2663g2-lizs2u/sl 2.8-12mm pl, producent: hikvision
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: DS-2CD2663G2-LIZS2U/SL 2.8-12mm PL
Kod kreskowy: 6936422131166
Opis
Kamera ip hikvision ds-2CD2663G2-LIZS2U/sl 2.8-12mm pl
Specyfikacja techniczna
| Przetwornik obrazu | 1/2.4" progressive scan cmos |
| Maks. Rozdzielczość | 3200 × 1800 |
| Minimalne oświetlenie | Kolor: 0,005 lux @ (F1.6, agc on); b/w: 0 lux z włączonym ir |
| Czas otwarcia migawki | 1/3 s – 1/100 000 s |
| Tryb dzień/noc | Filtr odcinający ir |
| Zakres regulacji położenia kamery | Obrót: 0°–355°, pochylenie: 0°–90°, rotacja: 0°–360° |
| Typ obiektywu | Zmiennoogniskowy, motozoom, 2.8–12 mm |
| Ogniskowa i pole widzenia | 2.8–12 mm; poziomo 102,3°–35°; pionowo 53,9°–19,7°; po przekątnej 122,9°–40,1° |
| Mocowanie obiektywu | Ø14 |
| Typ przesłony | Stała |
| Przysłona | F1.6 |
| Dori (2.8–12 mm) | D: 75,3–201,0 m; o: 29,9–79,8 m; r: 15,1–40,2 m; i: 7,5–20,1 m |
| Zasięg oświetlacza | Do 60 m |
| Światło wspomagające | Podczerwień + światło białe |
| Smart supplement light | Tak |
| Długość fali ir | 850 nm |
| Strumień główny (50 hz) | 25 kl./s (3200×1800, 2688×1520, 1920×1080, 1280×720) |
| Strumień główny (60 hz) | 30 kl./s (3200×1800, 2688×1520, 1920×1080, 1280×720) |
| Podstrumień (50/60 hz) | 25/30 kl./s (1280×720, 640×480, 640×360) |
| Trzeci strumień (50/60 hz) | 10 kl./s (1920×1080–640×360), tylko w wybranych ustawieniach |
| Kompresja wideo | Główny: h.265/h.264/h.264+/h.265+; podstrumień: h.265/h.264/mjpeg; trzeci: h.265/h.264 |
| Bitrate wideo | 32 kb/s – 16 mb/s |
| Profil h.264 | Baseline / main / high |
| Profil h.265 | Main |
| Skalowalne kodowanie (svc) | Tak, dla h.264 i h.265 |
| Kontrola bitrate | Cbr / vbr |
| Roi | 1 region dla głównego i podrzędnego strumienia |
| Przycinanie celu | Tak |
| Kompresja audio | G.711, g.722.1, g.726, MP2L2, pcm, MP3, aac-lc |
| Bitrate audio | 8–320 kb/s (w zależności od formatu) |
| Częstotliwość próbkowania audio | 8 / 16 / 32 / 48 khz |
| Filtrowanie szumów środowiska | Tak |
| Protokoły sieciowe | Tcp/ip, icmp, http(s), ftp, dhcp, dns, ddns, rtp, rtsp, rtcp, ntp, upnp, smtp, igmp, 802.1X, qos, IPv4/IPv6, udp, bonjour, ssl/tls, pppoe, snmp, websocket/websockets |
| Jednoczesny podgląd | Do 6 kanałów |
| Api | Onvif (s, g), isapi, sdk, isup |
| Użytkownicy | Do 32 (3 poziomy: administrator, operator, użytkownik) |
| Zabezpieczenia | Https, tls 1.1–1.3, wsse, hasła złożone, audyt bezpieczeństwa, filtr ip |
| Klienty | Ivms-4200, hik-connect, hik-central |
| Pamięć sieciowa | Nas (nfs, smb/cifs), anr; obsługa szyfrowania i detekcji stanu kart pamięci |
| Przeglądarki | Ie 11 (plug-in); chrome 80+, firefox 80+, edge 89+, safari 13+ (bez wtyczki) |
| Tryb dzień/noc | Dzień / noc / automatyczny / harmonogram |
| Tryb obracania | Tak |
| Wdr | 120 db |
| Snr | ≥ 52 db |
| Poprawa jakości obrazu | Blc, hlc, 3D dnr |
| Maski prywatności | 8 stref, wielokątne |
| Ethernet | 1 × rj-45 10/100 m, samoadaptacyjny |
| Audio – interfejs | Wbudowany mikrofon (podwójny matrycowy), 1 wejście i 1 wyjście liniowe (3,3 vpp, 4,7 kω / 100 ω, two-core terminal block, non-equilibrium) |
| Slot kart pamięci | Microsd/microsdhc/microsdxc do 512 gb |
| Wejście/wyjście alarmowe | 1 wejście, 1 wyjście (max 24 vdc/24 vac, 1 a) |
| Reset | Tak |
| Wbudowany głośnik | 2 w, 120 db @10 cm |
| Zdarzenia podstawowe | Wykrywanie ruchu (ai: człowiek/pojazd), sabotaż, wyjątki |
| Powiązane akcje | Ftp/nas/sd, e-mail, nagrywanie, przechwytywanie, alarm, dźwięk, światło |
| Funkcje ai (deep learning) | Ochrona perymetryczna (przekroczenie linii, wtargnięcie; rozpoznawanie człowieka i pojazdu) |
| Zasilanie | 12 vdc ±25% (1,21 a, max 14,5 w) / poe 802.3at kl.4 (max 18 w) |
| Zabezpieczenie przed odwrotną polaryzacją | Tak |
| Materiał obudowy | Stop aluminium |
| Wymiary | 298 × 97,9 × 95,7 mm |
| Wymiary opakowania | 385 × 190 × 180 mm |
| Waga | 1531 g (bez opakowania) / 2000 g (z opakowaniem) |
| Warunki pracy / przechowywania | –30 °c do +60 °c, wilgotność ≤ 95% (bez kondensacji) |
| Język interfejsu | Polski |
| Funkcje ogólne | Heartbeat, mirror, flash log, reset hasła e-mail, licznik pikseli, anti-banding |
| Migające światło | Modele srb: czerwone/niebieskie; inne: białe |
| Certyfikaty emc | Ce-emc: en 55032:2015+A1:2020, en 50130-4:2011+A1:2014, en iec 61000-3-2:2019+A1:2021, en 61000-3-3:2013+A1:2019+A2:2021; rcm: as/nzs cispr 32:2015; ic: ices-003: wyd. 7; kc: KN32:2015, KN35:2015 |
| Bezpieczeństwo (certyfikaty) | Cb iec 62368-1:2014+A11; ce-lvd en 62368-1:2014/A11:2017; loa iec/en 60950-1 |
| Środowisko (normy) | Ce-rohs 2011/65/ue, weee 2012/19/ue, reach (we 1907/2006) |
| Ochrona | IP67 (iec 60529:2013), IK10 (iec 62262:2002) |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.