Kamera ip hikvision ds-2cd2047g3-li2uy/sl 4mm pl
kamera ip hikvision ds-2cd2047g3-li2uy/sl 4mm pl, producent: hikvision
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: DS-2CD2047G3-LI2UY/SL 4mm PL
Kod kreskowy: 6936422132699
Opis
Kamera ip hikvision ds-2CD2047G3-LI2UY/sl 4mm pl
Specyfikacja techniczna
| Sensor obrazu | 1/1.8" progressive scan cmos |
| Maksymalna rozdzielczość | 2688 × 1520 |
| Minimalne oświetlenie | Kolor: 0.0001 lux @ (F1.0, agc on), 0 lux z oświetleniem |
| Czas migawki | 1 s do 1/100,000 s |
| Regulacja kąta | Pan: 0° do 360°, tilt: 0° do 90°, obrót: 0° do 360° |
| Dzień/noc | Filtr ir cut |
| Długość ogniskowej & kąt widzenia | 3 mm, poziomy fov 95.2°, pionowy fov 48.3°, przekątny fov 117.4° |
| Typ obiektywu | Obiektyw stałoogniskowy, 2.8 mm i 4 mm do wyboru |
| Mocowanie obiektywu | M16 |
| Typ przysłony | Stała |
| Przysłona | F1.0 |
| Głębia ostrości | 4 mm: 3.1 m do ∞ |
| Dori | 4 mm: d: 75 m, o: 30 m, r: 15 m, i: 7 m |
| Rodzaj dodatkowego oświetlenia | Światło białe, ir |
| Zasięg dodatkowego oświetlenia | Do 40 m |
| Inteligentne dodatkowe oświetlenie | Tak |
| Długość fali ir | 850 nm |
| Strumień główny | 50 hz: 25 fps (2688 × 1520, 1920 × 1080, 1280 × 720) |
| 60 hz: 30 fps (2688 × 1520, 1920 × 1080, 1280 × 720) | |
| Strumień pomocniczy | 50 hz: 25 fps (1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360) |
| 60 hz: 30 fps (1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360) | |
| Trzeci strumień | 50 hz: 10 fps (1920 × 1080, 1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360) |
| 60 hz: 10 fps (1920 × 1080, 1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360) | |
| Kompresja wideo | Strumień główny: h.265/h.264/h.265+/h.264+ |
| Strumień pomocniczy: h.265/h.264/mjpeg | |
| Trzeci strumień: h.265/h.264 | |
| Bitrate wideo | 32 kbps do 8 mbps |
| Typ h.264 | Baseline profile, main profile, high profile |
| Typ h.265 | Main profile |
| Kontrola bitrate | Cbr, vbr |
| Kodowanie wideo skalowalne (svc) | H.264 i h.265 |
| Region zainteresowania (roi) | 1 stały region dla strumienia głównego |
| Typ audio | Dźwięk mono |
| Bitrate audio | 64 kbps (g.711ulaw/g.711alaw)/16 kbps (g.722.1)/16 kbps (g.726)/32 do 192 kbps (MP2L2)/8 do 320 kbps (MP3)/16 do 64 kbps (aac-lc) |
| Kompresja audio | G.711/g.722.1/g.726/MP2L2/pcm/MP3/aac-lc |
| Częstotliwość próbkowania audio | 8 khz/16 khz/32 khz/48 khz |
| Filtracja szumów środowiskowych | Tak |
| Protokóły sieciowe | Tcp/ip, icmp, http, https, ftp, dhcp, dns, ddns, rtp, rtsp, rtcp, ntp, upnp, smtp, igmp, 802.1X, qos, IPv4, IPv6, udp, bonjour, ssl/tls, pppoe, snmp, websocket, websockets, srtp, sftp |
| Równoczesne wyświetlanie na żywo | Do 6 kanałów |
| Api | Onvif (profile s, profile g, profile t), isapi, sdk, isup |
| Liczba użytkowników | Do 32 użytkowników |
| Poziomy użytkowników | Administrator, operator, użytkownik |
| Zabezpieczenia | Ochrona hasłem, skomplikowane hasło, szyfrowanie https, autentykacja 802.1X (eap-tls, eap-leap, eap-MD5), znak wodny, filtracja adresów ip, podstawowa i streszczeniowa autentykacja dla http/https, wsse i streszczeniowa autentykacja dla open network video interface, rtp/rtsp przez https, ustawienia czasu kontroli, audyt logów bezpieczeństwa, tls 1.1/1.2/1.3, autentykacja hosta (adres mac) |
| Przechowywanie sieciowe | Nas (nfs, smb/cifs), auto network replenishment (anr) |
| Oprogramowanie klienckie | Ivms-4200, hik-connect, hik-central |
| Przeglądarka internetowa | Podgląd na żywo bez wtyczek: chrome 80+, firefox 80+, edge 89+ |
| Ustawienia obrazu | Tryb obrotu, nasycenie, jasność, kontrast, ostrość, wzmocnienie, balans bieli, regulowane przez oprogramowanie klienckie lub przeglądarkę internetową |
| Wdr (szeroki zakres dynamiki) | 130 db |
| Snr | ≥ 52 db |
| Wzmocnienie obrazu | Blc, hlc, 3D dnr, korekcja zniekształceń, defog |
| Stabilizacja obrazu | Eis |
| Maska prywatności | 4 programowalne maski prywatności w kształcie wielokąta |
| Interfejs | 1 port ethernet RJ45 10 m/100 m samodopasowujący |
| Pamięć wbudowana | Slot na kartę pamięci, obsługuje karty microsd/microsdhc/microsdxc do 512 gb |
| Wbudowany głośnik | Maksymalna moc: 2 w, maksymalny poziom ciśnienia dźwiękowego: 110 db przy 10 cm |
| Mikrofon | Wbudowany mikrofon: zestaw mikrofonów w układzie array |
| Przycisk reset | Tak |
| Zdarzenia podstawowe | Detekcja ruchu (obsługuje wyzwalanie alarmów przez określone typy celów: człowiek i pojazd), alarm manipulacji wideo, wyjątek |
| Funkcje głębokiego uczenia | Przechwytywanie twarzy |
| Ochrona obwodowa | Przekroczenie linii, wtargnięcie, wejście do strefy, wyjście ze strefy |
| Zasilanie | 12 vdc ± 25%, 1 a, max. 12 w, wtyk zasilający Ø5.5 mm, ochrona przed odwrotną polaryzacją |
| Poe: ieee 802.3at, klasa 4, max. 16 w | |
| Materiał | Pokrywa przednia: metal, korpus: metal, uchwyt: metal |
| Waga | Około 530 g (1.2 lb.) |
| Wymiary | Ø74.4 mm × 176.3 mm (Ø2.93" × 6.94") |
| Warunki przechowywania | -30 °c do 60 °c (-22 °f do 140 °f). Wilgotność 95% lub mniej (bez kondensacji) |
| Warunki uruchomienia i pracy | -30 °c do 60 °c (-22 °f do 140 °f). Wilgotność 95% lub mniej (bez kondensacji) |
| Język | 33 języki: angielski, rosyjski, estoński, bułgarski, węgierski, grecki, niemiecki, włoski, czeski, słowacki, francuski, polski, holenderski, portugalski, hiszpański, rumuński, duński, szwedzki, norweski, fiński, chorwacki, słoweński, serbski, turecki, koreański, tradycyjny chiński, tajski, wietnamski, japoński, łotewski, litewski, portugalski (brazylia), ukraiński |
| Funkcja ogólna | Heartbeat, odbicie lustrzane, logi błysków, reset hasła przez e-mail, licznik pikseli, przeciwdziałanie pasmu |
| Światło błyskowe | /model srb: czerwone i niebieskie światło |
| /model sl: białe światło | |
| Zatwierdzenie | Ul: ul 62368-1, cb: iec 62368-1: 2014+A11, ce-lvd: en 62368-1: 2014/A11: 2017 |
| Ochrona | IP67: iec 60529-2013 |
| Ochrona przed korozją | Nema 4X (nema 250-2018) |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.