Kamera ip hikvision ds-2cd2043g2-liz2uy(2.8/4mm)
kamera ip hikvision ds-2cd2043g2-liz2uy(2.8/4mm), producent: hikvision
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: DS-2CD2043G2-LIZ2UY(2.8/4mm)
Kod kreskowy: 6936422162856
Opis
Kamera ip hikvision ds-2CD2043G2-LIZ2UY(2.8/4mm)
Przeznaczenie
- Kamera sieciowa tubowa 4 mp acusense smart hybrid light z motorowym obiektywem regulowanym
- Obiektyw 2,8/4 mm w jednej konstrukcji, typu point varifocal
- Konstrukcja odporna na korozję (nema 4X) – zwiększona niezawodność
- Smart hybrid light – zintegrowane oświetlenie ir i światło białe, 3 tryby doświetlania
- Krystalicznie czysty dźwięk dzięki Dwóm mikrofonom w układzie matrycowym (arrayed dual-mic)
- Klasyfikacja ludzi i pojazdów na podstawie algorytmów Deep learning
- Odporność na wodę i pył (IP67)
Specyfikacja techniczna
| Model | Ds-2CD2043G2-lizy(2.8/4mm) |
| Kamera | |
| Przetwornik obrazu | 1/3" cmos ze skanowaniem progresywnym |
| Maksymalna rozdzielczość | 2688 × 1520 |
| Minimalne oświetlenie | Kolor: 0,005 lx (F1.6, agc wł.), b/w: 0 lx z ir |
| Czas migawki | 1 s – 1/100 000 s |
| Tryb dzień/noc | Filtr odcinający ir |
| Regulacja kąta | Pan: 0°–360°, tilt: 0°–90°, obrót: 0°–360° |
| Obiektyw | |
| Typ obiektywu | Varifocal, motorowy, 2,8–4 mm |
| Ogniskowa i kąt widzenia | |
| 2,8 mm | H: 99,3°, v: 54,8°, d: 120,2° |
| 4 mm | H: 80,0°, v: 44,1°, d: 94,0° |
| Mocowanie obiektywu | Ø14 |
| Typ przesłony | Stała |
| Przysłona | F1.6 |
| Głębia ostrości | |
| 2,8 mm | 1,1 m – ∞ |
| 4 mm | 1,3 m – ∞ |
| Dori 2,8 mm | D: 66,6 m, o: 26,4 m, r: 13,3 m, i: 6,7 m |
| Dori 4 mm | D: 79,2 m, o: 31,4 m, r: 15,8 m, i: 7,9 m |
| Oświetlacz | |
| Typ doświetlenia | Ir, światło białe |
| Zasięg doświetlenia | Do 40 m |
| Inteligentne doświetlanie | Tak |
| Długość fali ir | 850 nm |
| Wideo | |
| Strumień główny 50 hz | 25 kl./s (2688×1520, 1920×1080, 1280×720) |
| Strumień główny 60 hz | 30 kl./s (2688×1520, 1920×1080, 1280×720) |
| Substream 50 hz | 25 kl./s (1280×720, 640×480, 640×360) |
| Substream 60 hz | 30 kl./s (1280×720, 640×480, 640×360) |
| Trzeci strumień 50 hz | 10 kl./s (1920×1080, 1280×720, 640×480, 640×360) |
| Trzeci strumień 60 hz | 10 kl./s (1920×1080, 1280×720, 640×480, 640×360) |
| Kompresja wideo | Główny: h.265/h.264/h.264+/h.265+; sub: h.265/h.264/mjpeg; trzeci: h.265/h.264 |
| Bitrate wideo | 32 kb/s – 8 mb/s |
| Typ h.264 | Baseline, main, high profile |
| Typ h.265 | Main profile |
| Svc | Kodowanie h.264 i h.265 |
| Sterowanie bitrate | Cbr, vbr |
| Roi | 1 stały obszar |
| Audio | |
| Typ dźwięku | Mono |
| Kompresja audio | G.711/g.722.1/g.726/MP2L2/pcm/MP3/aac-lc |
| Bitrate audio | 64 kb/s (g.711), 16 kb/s (g.722.1, g.726), 32–160 kb/s (MP2L2), 8–320 kb/s (MP3), 16–64 kb/s (aac-lc) |
| Częstotliwość próbkowania | 8/16/32/48 khz |
| Redukcja szumów | Tak |
| Sieć | |
| Protokoły | Tcp/ip, icmp, http, https, ftp, dhcp, dns, ddns, rtp, rtsp, rtcp, ntp, upnp, smtp, igmp, 802.1X, qos, IPv4, IPv6, udp, ssl/tls, pppoe, snmp, websocket |
| Podgląd jednoczesny | Do 6 kanałów |
| Api | Onvif (s, g), isapi, sdk, isup |
| Zabezpieczenia | Hasło, https, filtr ip, log audytu, tls 1.1/1.2/1.3 |
| Liczba użytkowników | Do 32 |
| Poziomy użytkowników | Administrator, operator, użytkownik |
| Oprogramowanie klienckie | Ivms-4200, hik-connect, hik-central |
| Pamięć sieciowa | Nas (nfs, smb/cifs), anr |
| Przeglądarki | Ie 11, chrome 80+, firefox 80+, edge 89+, safari 13+ |
| Obraz | |
| Przełączanie parametrów | Tak |
| Tryby dzień/noc | Dzień, noc, auto, harmonogram |
| Ustawienia obrazu | Obrót, nasycenie, jasność, kontrast, ostrość, balans bieli |
| Wdr | 120 db |
| Snr | ≥ 52 db |
| Poprawa obrazu | Blc, hlc, 3D dnr |
| Maski prywatności | 4 wielokątne |
| Interfejs | |
| Ethernet | 1 × RJ45 10/100 mb/s |
| Karta pamięci | Microsd/sdhc/sdxc do 512 gb |
| Mikrofon | 2 wbudowane |
| Przycisk reset | Tak |
| Zdarzenia | |
| Zdarzenia podstawowe | Detekcja ruchu, sabotaż, wyjątki |
| Zdarzenia inteligentne | Zmiana sceny |
| Reakcje | Ftp/nas/karta, e-mail, nagrywanie, zdjęcia |
| Funkcje ai | |
| Rejestracja twarzy | Tak |
| Ochrona perymetryczna | Przekroczenie linii, wtargnięcie, wejście/wyjście ze strefy |
| Zasilanie | |
| 12 v dc | ±25%, 0,6 a, max. 7,2 w |
| Poe | Ieee 802.3af, klasa 3, max. 8 w |
| Obudowa | |
| Materiał | Metal |
| Wymiary | Ø74,4 × 176,3 mm |
| Waga | Ok. 515 g |
| Waga z opakowaniem | Ok. 710 g |
| Warunki pracy | -30°c do 60°c, wilgotność ≤95% |
| Języki | 33 języki |
| Funkcje ogólne | Heartbeat, odbicie lustrzane, reset hasła, licznik pikseli, anti-banding |
| Certyfikaty | |
| Emc | En 55032, en 50130-4 |
| Bezpieczeństwo | Iec 62368-1 |
| Środowiskowe | Rohs, weee, reach |
| Stopień ochrony | IP67 |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.