Kamera ip hikvision ds-2cd1643g2-lizu/sl 2.8-12mm
kamera ip hikvision ds-2cd1643g2-lizu/sl 2.8-12mm, producent: hikvision
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: DS-2CD1643G2-LIZU/SL 2.8-12mm PL
Kod kreskowy: 6942160436722
Opis
Kamera ip hikvision ds-2CD1643G2-lizu/sl 2.8-12mm
Najważniejsze cechy:
- Zmiennoogniskowa kamera sieciowa tubowa4 mp z podwójnym oświetleniem md 2.0
- Wysokiej jakości obraz w rozdzielczości 4MP
- Wykrywanie ludzi i pojazdów
- Inteligentne oświetlenie hybrydowe: zaawansowana technologia o dużym zasięgu
- Wyraźne obrazowanie nawet przy silnym oświetleniu dzięki technologii wdr 120 db
- Wydajna technologia kompresji h.265+
- Obsługa wbudowanej pamięci masowej do 512 gb (gniazdo kart sd)
- Wbudowany dwukierunkowy system audio
- Zmotoryzowany obiektyw 2.8 do 12 mm zmiennoogniskowy ułatwiający instalację i monitorowanie
- Odporność na wodę i pył (IP67)
Specyfikacja techniczna
| Model | Ds-2CD1643G2-lizu/sl 2.8-12mm |
| Producent | Hikvision |
| Przetwornik obrazu | 1/3" progressive scan cmos |
| Maks. Rozdzielczość | 2560 × 1440 |
| Min. Oświetlenie | Kolor: 0.005 lux @ (F1.6, agc on), b/w: 0 lux z włączonym ir |
| Czas otwarcia migawki | Od 1/3 s do 1/100 000 s |
| Dzień i noc | Filtr odcinający ir |
| Ustawienie położenia kamery | Obrót: 0° do 360°, przechylenie: 0° do 90°, rotacja: 0° do 360° |
| Typ obiektywu | Obiektyw zmiennoogniskowy, motozoom, 2.8 do 12 mm |
| Ogniskowa i pole widzenia | 2.8 do 12 mm, hfov 95,9°–29,2°, vfov 50,6°–16,4°, dfov 114,7°–33,5° |
| Mocowanie obiektywu | Ø14 |
| Typ przesłony | Stała |
| Przysłona | F1.6 |
| Dori | D: 68–200 m, o: 27–79 m, r: 13,6–40 m, i: 6,8–20 m |
| Światło wspomagające | Podczerwień, światło białe |
| Zasięg światła wspomagającego | Do 50 m |
| Smart supplement light | Tak |
| Długość fali ir | 850 nm |
| Strumień główny | 50 hz: 20 fps (2560 × 1440); 25 fps (1920 × 1080, 1280 × 720). 60 hz: 20 fps (2560 × 1440); 24 fps (1920 × 1080, 1280 × 720) |
| Podstrumień | 50 hz: 25 fps (1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360); 60 hz: 24 fps (1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360) |
| Kompresja wideo | Główny: h.265+/h.265/h.264+/h.264; podstrumień: h.265/h.264/mjpeg |
| Bitrate wideo | 32 kb/s do 8 mb/s |
| Typ h.264 | Profil podstawowy, profil główny, profil wysoki |
| Typ h.265 | Profil główny |
| Kontrola bitrate | Cbr/vbr |
| Skalowalne kodowanie wideo (svc) | Kodowanie h.264 i h.265 |
| Roi | 1 stały obszar dla strumienia głównego |
| Typ audio | Dźwięk mono |
| Kompresja audio | G.711/g.722.1/g.726/MP2L2/pcm/aac-lc |
| Bitrate audio | 64 kb/s (g.711ulaw/g.711alaw) / 16 kb/s (g.722.1) / 16 kb/s (g.726) / 32–192 kb/s (MP2L2) / 16–64 kb/s (aac-lc) |
| Częstotliwość próbkowania audio | 8 khz / 16 khz |
| Filtrowanie szumów środowiska | Tak |
| Protokoły | Tcp/ip, icmp, dhcp, dns, http, rtp, rtsp, rtcp, ntp, igmp, IPv6, udp, qos, ftp, smtp |
| Jednoczesny podgląd na żywo | Do 6 kanałów |
| Api | Otwarty sieciowy interfejs wideo (profil s, profil t, profil g), isapi, sdk |
| Użytkownik/host | Do 32 użytkowników, 3 poziomy: administrator, operator, użytkownik |
| Zabezpieczenia | Ochrona hasłem, skomplikowane hasło, znak wodny, uwierzytelnianie podstawowe i skrótowe dla http, wsse i skrótowe dla onvif, dziennik audytu bezpieczeństwa, uwierzytelnianie hosta (adres mac) |
| Klient | Ivms-4200, hik-connect |
| Przeglądarka internetowa | Plug-in: tj 10, tj 11; usługi lokalne: chrome 57.0+, firefox 52.0+, edge 89+ |
| Ustawienia obrazu | Tryb korytarzowy, nasycenie, jasność, kontrast, ostrość, wzmocnienie, balans bieli, regulacja przez klienta lub przeglądarkę |
| Przełącznik dzień/noc | Dzień, noc, automatyczny, harmonogram |
| Wdr (szeroki zakres dynamiczny) | 120 db |
| Snr | ≥ 52 db |
| Poprawa jakości obrazu | Blc, hlc, 3D dnr |
| Maska prywatności | 4 programowalne wielokątne maski stref prywatności |
| Interfejs ethernet | 1 × rj-45 10M/100M, samoadaptacyjny port ethernet |
| Slot na kartę pamięci | Wbudowane gniazdo, microsd/microsdhc/microsdxc do 512 gb |
| Wbudowany mikrofon | Tak, 1 wbudowany mikrofon |
| Wbudowany głośnik | Maks. Pobór mocy 2,0 w, maks. Poziom ciśnienia akustycznego: 10 cm: 95 db |
| Audio (-s) | 1 wejście (line in), 1 wyjście (line out), two-core terminal block |
| Alarm (-s) | 1 wejście, 1 wyjście (maks. 12 vdc, 30 ma) |
| Reset | Tak |
| Zdarzenia podstawowe | Wykrywanie ruchu (człowiek/pojazd), sabotaż obrazu, wyjątek |
| Powiązanie | Przesyłanie na ftp/kartę pamięci, powiadamianie centrum nadzoru, wysyłanie e-mail, wyzwalanie nagrywania, przechwytywania, ostrzeżenie dźwiękowe, migające światło, (model -s) wyzwalanie wyjścia alarmowego |
| Zasilanie | 12 vdc ± 25%, 0,9 a, maks. 11 w, wtyk Ø5,5 mm, zabezpieczenie przed odwrotną polaryzacją; poe: ieee 802.3af, klasa 3, maks. 12,9 w |
| Materiał | Metal |
| Wymiary | Ø105 mm × 285,8 mm (Ø4,13" × 11,25") |
| Wymiary opakowania | 315 mm × 137 mm × 141 mm (12,4" × 5,4" × 5,6") |
| Waga | Około 780 g (1,72 lb) |
| Waga z opakowaniem | W przybliżeniu 1390 g (3,1 lb) |
| Warunki przechowywania | -30 °c do 60 °c, wilgotność ≤ 95% (bez kondensacji) |
| Warunki pracy i uruchamiania | -30 °c do 60 °c, wilgotność ≤ 95% (bez kondensacji) |
| Język | Polski |
| Funkcje ogólne | Heartbeat, mirror, resetowanie hasła przez e-mail, ochrona hasłem, anti-banding |
| Migające światło | Tak |
| Emc | Ce-emc: en 55032:2015+A1:2020, en 50130-4:2011+A1:2014, en iec 61000-3-2:2019+A1:2021, en 61000-3-3:2013+A1:2019+A2:2021; rcm: as/nzs cispr 32:2015; ic: ices-003: issue 7 |
| Bezpieczeństwo | Ul 62368-1; cb: iec 62368-1:2014+A11; ce-lvd: en 62368-1:2014/A11:2017; bis: is 13252 (część 1):2010/iec 60950-1:2005 |
| Środowisko | Ce-rohs: 2011/65/ue; weee: 2012/19/ue; reach: rozporządzenie (ec) nr 1907/2006 |
| Ochrona | IP67: iec 60529-2013 |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.