Kamera ip hikvision ds-2cd1383g2-liuf/sl 4mm pl
kamera ip hikvision ds-2cd1383g2-liuf/sl 4mm pl, producent: hikvision
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: DS-2CD1383G2-LIUF/SL 4mm PL
Kod kreskowy: 6936422114640
Opis
Kamera ip hikvision ds-2CD1383G2-liuf/sl 4mm pl
Przeznaczenie
- 8 mp inteligentna hybrydowa kamera sieciowa kopułkowa
- Obraz wysokiej jakości w rozdzielczości 8 mp
- Wykrywanie ludzi i pojazdów
- Inteligentne oświetlenie hybrydowe: zaawansowana technologia o dużym zasięgu
- Wydajna technologia kompresji h.265+
- Obsługa wbudowanej pamięci masowej do 512 gb (gniazdo kart sd)
- Wbudowany dwukierunkowy system audio
- Odporność na wodę i pył (IP67)
Specyfikacja tehniczna
| Model | Ds-2CD1383G2-liuf/sl (4 mm) |
| Producent | Hikvision |
| Przetwornik obrazu | 1/2.7" progressive scan cmos |
| Maks. Rozdzielczość | 3840 × 2160 |
| Czas otwarcia migawki | 1/3 s – 1/100 000 s |
| Min. Oświetlenie | Kolor: 0.01 lux @ (F2.0, agc on); cz/b: 0 lux z ir |
| Dzień/noc | Filtr ir |
| Ustawienie kamery | Obrót 0–360°; pochylenie 0–75°; rotacja 0–360° |
| Typ obiektywu | Stałoogniskowy 4 mm |
| Pole widzenia 4 mm | H: 90°; v: 49°; d: 108° |
| Mocowanie obiektywu | M12 |
| Przesłona | Stała |
| Przysłona wartość | F2.0 |
| Dori 4 mm | D: 102 m; o: 40 m; r: 20 m; i: 10 m |
| Oświetlacz | Ir + światło białe |
| Zasięg oświetlacza | Do 30 m |
| Smart supplement light | Tak |
| Długość fali ir | 850 nm |
| Strumień główny 50 hz | 12.5 fps (4K–720p) |
| Strumień główny 60 hz | 15 fps (4K–720p) |
| Podstrumień 50 hz | 12.5 fps (720p/480p/360p) |
| Podstrumień 60 hz | 15 fps (720p/480p/360p) |
| Kompresja wideo | H.265+/h.265/h.264+/h.264; podstrumień: h.265/h.264/mjpeg |
| Bitrate wideo | 32 kb/s – 16 mb/s |
| Profil h.264 | Baseline/main/high |
| Profil h.265 | Main |
| Kontrola bitrate | Cbr/vbr |
| Roi | 1 region |
| Svc | H.264/h.265 |
| Audio | Tak, mono |
| Samplerate | 8/16 khz |
| Redukcja szumów | Tak |
| Kompresja audio | G.711/g.722.1/g.726/MP2L2/pcm/aac-lc |
| Bitrate audio | 64 / 16 / 16 / 32–160 / 16–64 kb/s |
| Zabezpieczenia sieciowe | Hasło, https, watermark, ip filter, mac auth, wsse |
| Podgląd na żywo | Do 6 kanałów |
| Api | Onvif s/t/g, isapi, sdk |
| Protokoły | Tcp/ip, icmp, dhcp, dns, http, rtp, rtsp, ntp, igmp, IPv6, udp, qos, ftp, smtp, upnp |
| Użytkownicy | 32 (admin/operator/użytkownik) |
| Klienci | Ivms-4200, hik-connect |
| Przeglądarki | TJ10/11, chrome 57+, firefox 52+, edge 89+ |
| Wdr | 120 db |
| Snr | ≥ 52 db |
| Tryb dzień/noc | Auto/dzień/noc/harmonogram |
| Poprawa obrazu | Blc, hlc, 3D dnr |
| Ustawienia obrazu | Korytarz, nasycenie, jasność, kontrast, ostrość, gain, balans bieli |
| Maski prywatności | 4 |
| Ethernet | 1× rj-45 10/100M |
| Slot sd | Microsd/microsdhc/microsdxc do 512 gb |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Wbudowany głośnik | 1.5 w, 95 db @10 cm |
| Reset | Tak |
| Zdarzenia podstawowe | Ruch (człowiek/pojazd), sabotaż, wyjątek |
| Powiązania | Ftp, nas, sd, e-mail, nagrywanie, snapshot, audio alarm, migające światło |
| Zasilanie | 12 vdc ±25% (0.66 a, 8 w), poe 802.3af (max 9.5 w) |
| Materiał | Metal + plastik |
| Wymiary | Ø110 × 102.7 mm |
| Wymiary opakowania | 150 × 150 × 141 mm |
| Waga | 385 g |
| Waga z opakowaniem | 586 g |
| Warunki pracy | –30°c…60°c, ≤95% rh |
| Warunki przechowywania | –30°c…60°c, ≤95% rh |
| Język | Polski |
| Funkcje ogólne | Heartbeat, anti-banding, mirror, reset hasła przez e-mail |
| Migające światło | Tak |
| Emc | EN55032, EN50130-4, EN61000-3-2/-3-3, rcm, ic |
| Bezpieczeństwo | Ul/iec/en 62368-1 |
| Środowisko | Rohs, weee, reach |
| Ochrona | IP67 |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.