Kamera ip hikvision ds-2cd1383g2-liuf 2.8mm pl
kamera ip hikvision ds-2cd1383g2-liuf 2.8mm pl, producent: hikvision
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: DS-2CD1383G2-LIUF 2.8mm PL
Kod kreskowy: 6936422114725
Opis
Kamera ip hikvision ds-2CD1383G2-liuf 2.8mm pl
Najważniejsze cechy:
- Wysokiej jakości obrazowanie w rozdzielczości 8 mp
- Wsparcie wykrywania ludzi i pojazdów
- Inteligentne światło hybrydowe
- Wydajna technologia kompresji h.265+
- Wbudowany mikrofon zapewniający bezpieczeństwo dźwięku w czasie rzeczywistym
- Odporny na wodę i kurz (IP67)
Specyfikacja techniczna
| Model | Ds-2CD1383G2-liuf 2.8 mm |
| Producent | Hikvision |
| Przetwornik obrazu | 1/2.7" progressive scan cmos |
| Maks. Rozdzielczość | 3840 × 2160 |
| Czas otwarcia migawki | 1/3 s – 1/100 000 s |
| Min. Oświetlenie | Kolor: 0.01 lux @ (F2.0, agc on); b/w: 0 lux z ir |
| Dzień/noc | Filtr odcinający ir |
| Ustawienie kamery | Obrót 0–360°, pochylenie 0–75°, rotacja 0–360° |
| Typ obiektywu | Stałoogniskowy 2.8 mm |
| Pole widzenia 2.8 mm | H: 113°; v: 62°; d: 134° |
| Mocowanie obiektywu | M12 |
| Typ przesłony | Stała |
| Przysłona | F2.0 |
| Dori 2.8 mm | D: 79 m; o: 31 m; r: 15 m; i: 7 m |
| Oświetlacz | Ir + światło białe |
| Zasięg światła | Do 30 m |
| Smart supplement light | Tak |
| Długość fali ir | 850 nm |
| Strumień główny 50 hz | 12.5 fps (4K do 720p) |
| Strumień główny 60 hz | 15 fps (4K do 720p) |
| Podstrumień 50 hz | 12.5 fps (720p/480p/360p) |
| Podstrumień 60 hz | 15 fps (720p/480p/360p) |
| Kompresja | H.265+/h.265/h.264+/h.264; mjpeg |
| Bitrate wideo | 32 kb/s – 16 mb/s |
| H.264 | Baseline/main/high |
| H.265 | Main |
| Kontrola bitrate | Cbr/vbr |
| Svc | H.264/h.265 |
| Roi | 1 obszar |
| Audio | Mono |
| Filtrowanie szumów | Tak |
| Częstotliwość audio | 8/16 khz |
| Kompresja audio | G.711u/a, g.722.1, g.726, MP2L2, pcm, aac-lc |
| Bitrate audio | 16–160 kb/s zależnie od kodeka |
| Zabezpieczenia | Hasło, złożone hasło, watermark, mac auth, logi |
| Jednoczesny podgląd | Do 6 kanałów |
| Api | Onvif s/t/g(f), isapi, sdk |
| Protokoły | Tcp/ip, icmp, dhcp, dns, http, rtp/rtsp, ntp, igmp, IPv6, udp, qos, ftp, smtp, upnp |
| Użytkownicy | Do 32 (admin/operator/user) |
| Klienci | Ivms-4200, hik-connect |
| Przeglądarka | TJ10/TJ11; chrome 57+, firefox 52+, edge 89+ |
| Wdr | 120 db |
| Snr | ≥52 db |
| Tryb dzień/noc | Auto/dzień/noc/harmonogram |
| Poprawa obrazu | Blc, hlc, 3D dnr |
| Ustawienia obrazu | Korytarz, nasycenie, jasność, kontrast, ostrość, gb, balans bieli |
| Maska prywatności | 4 wielokątne |
| Ethernet | 1× rj-45 10/100M |
| Slot microsd | (-f) do 512 gb |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Reset | (-f) tak |
| Zdarzenia | Ruch (człowiek/pojazd), sabotaż, wyjątek |
| Powiązania | Ftp, sd(-f), e-mail, nagrywanie(-f), snapshot |
| Zasilanie | 12 vdc ±25% (0.41 a, max 5 w); poe 802.3af (max 6.5 w) |
| Materiał | Metal + plastik |
| Wymiary | Ø110 × 93 mm |
| Wymiary opakowania | 150 × 150 × 141 mm |
| Waga | 385 g |
| Waga z opakowaniem | 586 g |
| Warunki przechowywania | –30°c…60°c; ≤95% rh |
| Warunki pracy | –30°c…60°c; ≤95% rh |
| Język | Polski |
| Funkcje ogólne | Heartbeat, anti-banding, mirror, ochrona hasłem, reset hasła e-mail |
| Emc | En 55032, en 50130-4, en 61000-3-2/3-3 itd. |
| Bezpieczeństwo | Ul/cb/ce-lvd/bis |
| Środowisko | Ce-rohs, weee, reach |
| Ochrona | IP67 |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.