Kamera ip hikvision ds-2cd1367g2h-liu(2.8mm)
kamera ip hikvision ds-2cd1367g2h-liu(2.8mm), producent: hikvision
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: DS-2CD1367G2H-LIU(2.8mm)
Kod kreskowy: 6942160442273
Opis
Kamera ip hikvision ds-2CD1367G2H-liu(2.8mm)
Najważniejsze cechy
- Wysokiej jakości obraz o rozdzielczości 6 mp
- Obsługa wykrywania ludzi i pojazdów, inteligentne światło hybrydowe
- Wbudowany mikrofon zapewniający bezpieczeństwo w czasie rzeczywistym
- Odporny na wodę i kurz (IP67)
Specyfikacja techniczna kamery ip hikvision ds-2CD1367G2H-liu(2.8mm):
| Średnica | 110 mm |
| Trwałość | Wodoodporny/odporny na kurz |
| Efektywna rozdzielczość kamery | 6MP |
| Certyfikacja środowiskowa | Rohs/reach/weee |
| Cechy | Wykrywanie ludzi/wykrywanie pojazdów/ochrona hasłem/dzień/noc/wykrywanie ruchu/system zarządzania wideo/maskowanie prywatności/szeroki zakres dynamiki |
| Pole widzenia | Fov w poziomie 115°, fov w pionie 60°, fov po przekątnej 143° |
| Typ czujnika obrazu | Cmos |
| Stopień ochrony przed wnikaniem | IP67 |
| Napięcie wejściowe | 12V dc |
| Najdłuższy czas otwarcia migawki | 1/3 sekundy |
| Maksymalna przysłona | F/1 |
| Maksymalna ogniskowa | 2,80 mm |
| Maksymalna liczba klatek na sekundę (fps) | 20 |
| Maksymalna temperatura pracy | 60°c |
| Maksymalna temperatura pracy (°f) | 140 |
| Maksymalna rozdzielczość wideo | 3200 x 1800 |
| Minimalna temperatura pracy | -30°c |
| Minimalna temperatura pracy (°f) | -22 |
| Sieć (rj-45) | Tak |
| Noktowizor | Tak |
| Odległość widzenia w nocy | 30 m |
| Typ noktowizora | Podczerwień/kolor |
| Wilgotność robocza | 0.95 |
| Zdalne zarządzanie | Tak |
| Najkrótszy czas otwarcia migawki | 1/100000 sekundy |
| Karta pamięci | Nie |
| Formaty wideo | H.264M/h.264/h.264/h.265/mjpeg/h.264B/h.265/h.265M/h.264H |
| Waga (przybliżona) | 415 g |
| Sap code: | 311325091 |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.