Kamera ip hikvision ds-2cd1367g2h-liu 2.8mm pl
kamera ip hikvision ds-2cd1367g2h-liu 2.8mm pl, producent: hikvision
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: DS-2CD1367G2H-LIU 2.8mm PL
Kod kreskowy: 6942160472911
Opis
Kamera ip hikvision ds-2CD1367G2H-liu 2.8mm pl
Najważniejsze cechy:
Kamera sieciowa 6 mp colorvu z inteligentnym oświetleniem hybrydowym
- Wysokiej jakości obrazowanie z rozdzielczością 6 mp
- Wykrywanie ludzi i pojazdów
- Inteligentne oświetlenie hybrydowe: zaawansowana technologia o dużym zasięgu
- Wydajna technologia kompresji h.265+
- Obsługa wbudowanej pamięci masowej do 512 gb (gniazdo kart sd) (opcja)
- Wbudowany mikrofon zapewnia dźwięk w czasie rzeczywistym
- Odporność na wodę i pył (IP67)
Specyfikacja techniczna:
| Przetwornik obrazu | 1/2.4" progressive scan cmos |
| Maks. Rozdzielczość | 3200 × 1800 |
| Minimalne oświetlenie | Kolor: 0,001 luksa (F1.0, agc wł.), 0 luksów z oświetleniem |
| Czas otwarcia migawki | 1/3 s – 1/100 000 s |
| Dzień/noc | Filtr odcinający ir |
| Ustawienie położenia kamery | Obrót: 0°–360°, pochylenie: 0°–75°, rotacja: 0°–360° |
| Obiektyw | Stałoogniskowy 2.8 mm, M12, F1.0 |
| Pole widzenia (2.8 mm) | Poziomo: 115°, pionowo: 60°, przekątna: 143° |
| Dori (2.8 mm) | Detekcja: 64 m, obserwacja: 25 m, rozpoznanie: 12 m, identyfikacja: 6 m |
| Oświetlacz | Ir + światło białe, zasięg do 30 m, smart supplement light, ir 850 nm |
| Strumień główny | 20 fps (3200×1800, 2688×1520, 1920×1080, 1280×720) |
| Podstrumień | 20 fps (1280×720, 640×480, 640×360) |
| Kompresja wideo | H.265+/h.265/h.264+/h.264 (główny), h.265/h.264/mjpeg (podstrumień) |
| Bitrate wideo | 32 kb/s – 16 mb/s |
| Profile h.264/h.265 | H.264: baseline/main/high, h.265: main |
| Kontrola bitrate | Cbr/vbr |
| Roi | 1 obszar stały (strumień główny) |
| Svc | H.264, h.265 |
| Audio | Mono, wbudowany mikrofon |
| Kompresja audio | G.711/g.722.1/g.726/MP2L2/pcm/aac-lc |
| Bitrate audio | 64 kb/s (g.711), 16 kb/s (g.722.1/g.726), 32–160 kb/s (MP2L2), 16–64 kb/s (aac-lc) |
| Częstotliwość próbkowania | 8 khz/16 khz |
| Filtrowanie szumów | Tak |
| Protokoły sieciowe | Tcp/ip, icmp, dhcp, dns, http, rtp/rtsp/rtcp, ntp, igmp, udp, qos, ftp, smtp, upnp |
| Podgląd na żywo | Do 6 kanałów |
| Api | Onvif (profil s/t/g – tylko model -f), isapi, sdk |
| Użytkownicy | Do 32, role: administrator/operator/użytkownik |
| Zabezpieczenia | Hasło, skomplikowane hasło, watermark, uwierzytelnianie http/onvif, wsse, dziennik audytu, autoryzacja hosta (mac) |
| Klienty | Ivms-4200, hik-connect |
| Przeglądarki | Chrome 57+, firefox 52+, edge 89+ (plug-in: IE10/11) |
| Ustawienia obrazu | Tryb korytarzowy, nasycenie, jasność, kontrast, ostrość, wzmocnienie, balans bieli |
| Tryb dzień/noc | Dzień, noc, automatyczny, harmonogram |
| Wdr | 120 db |
| Snr | ≥ 52 db |
| Funkcje obrazu | Blc, hlc, 3D dnr |
| Maski prywatności | 4 strefy, wielokątne |
| Interfejs sieciowy | 1× rj-45 10/100M, samoadaptacyjny |
| Slot na kartę | Microsd/microsdhc/microsdxc do 512 gb (model -f) |
| Reset | Tak (model -f) |
| Zdarzenia | Wykrywanie ruchu (człowiek/pojazd), sabotaż obrazu, wyjątek |
| Powiązane akcje | Zapis na kartę sd (-f), nagrywanie (-f), ftp, e-mail, centrum nadzoru, snapshot |
| Zasilanie | 12 vdc ±25% (6,6 w), poe ieee 802.3af klasa 3 (8 w) |
| Materiał obudowy | Metal + plastik |
| Wymiary | Ø110 × 102,7 mm |
| Waga | 415 g (z opakowaniem 656 g) |
| Warunki pracy | -30 °c do 60 °c, wilgotność ≤95% (bez kondensacji) |
| Ochrona | IP67 |
| Funkcje ogólne | Heartbeat, anti-banding, mirror, reset hasła e-mail, ochrona hasłem |
| Certyfikaty emc | Ce-emc, rcm, ic |
| Certyfikaty bezpieczeństwa | Ul, cb, ce-lvd, bis |
| Środowiskowe | Ce-rohs, weee, reach |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.