Kamera ip hikvision ds-2cd1347g2h-liu(2.8mm) pl
kamera ip hikvision ds-2cd1347g2h-liu(2.8mm) pl, producent: hikvision
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: DS-2CD1347G2H-LIU(2.8mm) PL
Kod kreskowy: 6942160472829
Opis
Kamera ip hikvision ds-2CD1347G2H-liu(2.8mm) pl
Najważniejsze cechy
- Wysokiej jakości obraz o rozdzielczości 4 mp
- Obsługa wykrywania ludzi i pojazdów inteligentne światło hybrydowe: zaawansowana technologia o dużym zasięgu
- Wydajna technologia kompresji h.265
- Wbudowany mikrofon zapewniający bezpieczeństwo dźwięku w czasie rzeczywistym
- Odporność na wodę i kurz (IP67)
Specyfikacja techniczna kamery ip hikvision ds-2CD1347G2H-liu(2.8mm) pl:
| Średnica | 110 mm |
| Trwałość | Wodoodporny|odporny na korozję|odporny na kurz |
| Efektywna rozdzielczość kamery | 4MP |
| Efektywna rozdzielczość kamery (piksele) | 4000000 |
| Certyfikacja środowiskowa | Rohs|reach|weee |
| Pole widzenia | Fov w poziomie 96°, fov w pionie 52°, fov po przekątnej 114° |
| Współczynnik kształtu | Wieżyczka |
| Nagrywanie hd | Tak |
| Typ czujnika obrazu | Cmos |
| Stopień ochrony przed wnikaniem | IP67 |
| Napięcie wejściowe | 12V dc |
| Typ mocowania obiektywu | Mocowanie M12 |
| Najdłuższy czas otwarcia migawki | 1/3 sekundy |
| Maksymalna przysłona | F/1 |
| Maksymalna ogniskowa | 2,80 mm |
| Maksymalna ogniskowa (mm) | 45506 |
| Maksymalna liczba klatek na sekundę | 25 kl. |
| Maksymalna liczba klatek na sekundę (fps) | 25 |
| Maksymalna temperatura pracy | 60°c |
| Maksymalna temperatura pracy (°f) | 140 |
| Maksymalna rozdzielczość wideo | 2560 x 1440 |
| Minimalna temperatura pracy | -30°c |
| Minimalna temperatura pracy (°f) | -22 |
| Sieć (rj-45) | Tak |
| Noktowizor | Tak |
| Odległość widzenia w nocy | 30 m |
| Odległość widzenia w nocy (mm) | 30000 |
| Typ noktowizora | Podczerwień/kolor |
| Wilgotność robocza | 0.95 |
| Formaty zapisu | 2K |
| Zdalne zarządzanie | Tak |
| Najkrótszy czas otwarcia migawki | 1/100000 sekundy |
| Formaty wideo | H.264M|h.264|h.264|h.265|mjpeg|h.264B|h.265|h.265M|h.264H |
| Waga (przybliżona) | 420 g |
| Sap code: | 311327307 |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.