Kamera ip hikvision ds-2cd1183g2-liuf 4mm pl
kamera ip hikvision ds-2cd1183g2-liuf 4mm pl, producent: hikvision
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: DS-2CD1183G2-LIUF 4mm PL
Kod kreskowy: 6936422114688
Opis
Kamera ip hikvision ds-2CD1183G2-liuf 4mm pl
Specyfikacja techniczna
| Model | Ds-2CD1183G2-liuf 4mm |
| Producent | Hikvision |
| Przetwornik obrazu | 1/2.7" progressive scan cmos |
| Maks. Rozdzielczość | 3840 × 2160 |
| Czas otwarcia migawki | 1/3 s – 1/100 000 s |
| Min. Oświetlenie | Kolor: 0.01 lux @ (F2.0, agc on); cz/b: 0 lux z ir |
| Dzień/noc | Filtr odcinający ir |
| Ustawienie kamery | Obrót 0–355°; pochylenie 0–75°; rotacja 0–355° |
| Typ obiektywu | Stałoogniskowy 4 mm |
| Pole widzenia 2.8 mm | H: 113°; v: 62°; d: 134° |
| Mocowanie obiektywu | M12 |
| Typ przesłony | Stała |
| Przysłona | F2.0 |
| Dori 2.8 mm | D: 79 m; o: 31 m; r: 15 m; i: 7 m |
| Oświetlacz | Ir + światło białe |
| Zasięg oświetlacza | Do 30 m |
| Smart supplement light | Tak |
| Długość fali ir | 850 nm |
| Strumień główny 50 hz | 12.5 fps (3840×2160/3200×1800/2688×1520/1080p/720p) |
| Strumień główny 60 hz | 15 fps (3840×2160/3200×1800/2688×1520/1080p/720p) |
| Podstrumień 50 hz | 12.5 fps (720p/480p/360p) |
| Podstrumień 60 hz | 15 fps (720p/480p/360p) |
| Kompresja | H.265+/h.265/h.264+/h.264; podstrumień: h.265/h.264/mjpeg |
| Bitrate | 32 kb/s – 16 mb/s |
| Profil h.264 | Baseline, main, high |
| Profil h.265 | Main |
| Bitrate control | Cbr/vbr |
| Roi | 1 region |
| Svc | H.264/h.265 |
| Audio | Mono |
| Mikrofon | Tak |
| Redukcja szumów | Tak |
| Próbowanie audio | 8/16 khz |
| Kompresja audio | G.711 u/a, g.722.1, g.726, MP2L2, pcm, aac-lc |
| Bitrate audio | 64 / 16 / 16 / 32–160 / 16–64 kb/s |
| Zabezpieczenia sieciowe | Hasło, złożone hasło, watermark, https, mac auth, wsse |
| Podgląd na żywo | Do 6 kanałów |
| Api | Onvif s/t/g (g tylko -f), isapi, sdk |
| Protokoły | Tcp/ip, icmp, dhcp, dns, http, rtp, rtsp, ntp, igmp, IPv6, udp, qos, ftp, smtp, upnp |
| Użytkownicy | Do 32 (admin/operator/user) |
| Klienci | Ivms-4200, hik-connect |
| Przeglądarka | TJ10/11, chrome 57+, firefox 52+, edge 89+ |
| Wdr | 120 db |
| Snr | ≥52 db |
| Tryb dzień/noc | Auto/dzień/noc/harmonogram |
| Poprawa obrazu | Blc, hlc, 3D dnr |
| Ustawienia obrazu | Korytarz, nasycenie, jasność, kontrast, ostrość, gain, balans bieli |
| Maski prywatności | 4 |
| Ethernet | 1× rj-45 10/100M |
| Slot sd | Do 512 gb (model -f) |
| Reset | Tak |
| Zdarzenia podstawowe | Ruch (człowiek/pojazd), sabotaż, wyjątek |
| Powiązania | Ftp, sd (-f), nagrywanie (-f), e-mail, snapshot |
| Zasilanie | 12 vdc ±25% 0.5 a max 6 w; poe 802.3af max 7.5 w |
| Materiał | Metal + plastik |
| Wymiary | Ø121.5 × 97.6 mm |
| Wymiary opakowania | 150 × 150 × 141 mm |
| Waga | 550 g |
| Waga z opakowaniem | 800 g |
| Warunki pracy | –30°c…60°c, ≤95% rh |
| Warunki przechowywania | –30°c…60°c, ≤95% rh |
| Język | Polski |
| Funkcje ogólne | Heartbeat, anti-banding, mirror, reset przez e-mail |
| Emc | EN55032, EN50130-4, EN61000-3-2/-3-3, rcm, ic, kc |
| Bezpieczeństwo | Ul/iec/en 62368-1 |
| Środowisko | Ce-rohs, weee, reach |
| Ochrona | IP67, IK08 |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.