Kamera ip hikvision ds-2cd1061g2-liu 2.8mm pl
kamera ip hikvision ds-2cd1061g2-liu 2.8mm pl, producent: hikvision
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: DS-2CD1061G2-LIU 2.8mm PL
Kod kreskowy: 6936422131029
Opis
Kamera ip hikvision ds-2CD1061G2-liu 2.8mm pl
Najważniejsze cechy:
- Wysokiej jakości obrazowanie z rozdzielczością 6 mp
- Wykrywanie ludzi i pojazdów
- Inteligentne oświetlenie hybrydowe: zaawansowana technologia o dużym zasięgu
- Odporność na wodę i pył (IP67)
- Wydajna technologia kompresji h.265+
Specyfikacja techniczna
| Model | Ds-2CD1061G2-liu 2.8mm pl |
| Producent | Hikvision |
| Przetwornik obrazu | 1/2.4" progressive scan cmos |
| Maks. Rozdzielczość | 3200 × 1800 |
| Czas otwarcia migawki | Od 1/3 s do 1/100 000 s |
| Min. Oświetlenie | Kolor: 0.005 lux @ (F1.6, agc on), b/w: 0 lux z włączonym ir |
| Dzień i noc | Filtr odcinający ir |
| Ustawienie położenia kamery | Obrót: 0° do 360°, przechylenie: 0° do 90°, rotacja: 0° do 360° |
| Typ obiektywu | Obiektyw stałoogniskowy, 2.8 mm |
| Ogniskowa i pole widzenia | 2.8 mm: 105°(h)/55°(v)/127°(d); 4 mm: 78°(h)/38°(v)/96°(d) |
| Mocowanie obiektywu | M12 |
| Typ przesłony | Stała |
| Przysłona | F1.6 |
| Dori (2.8 mm) | D: 76 m, o: 30 m, r: 15 m, i: 7 m |
| Światło wspomagające | Podczerwień, światło białe |
| Zasięg światła wspomagającego | Do 30 m |
| Smart supplement light | Tak |
| Długość fali ir | 850 nm |
| Strumień główny (50 hz) | 20 fps (3200×1800, 2688×1520, 1920×1080, 1280×720) |
| Strumień główny (60 hz) | 20 fps (3200×1800, 2688×1520, 1920×1080, 1280×720) |
| Podstrumień (50 hz) | 20 fps (1280×720, 640×480, 640×360) |
| Podstrumień (60 hz) | 20 fps (1280×720, 640×480, 640×360) |
| Kompresja wideo | Główny: h.265+/h.265/h.264+/h.264; podstrumień: h.265/h.264/mjpeg |
| Bitrate wideo | 32 kb/s do 16 mb/s |
| Typ h.264 | Profil podstawowy, profil główny, profil wysoki |
| Typ h.265 | Profil główny |
| Kontrola bitrate | Cbr/vbr |
| Roi | 1 stały obszar dla strumienia głównego |
| Typ audio | Dźwięk mono |
| Filtrowanie szumów środowiska | Tak |
| Częstotliwość próbkowania audio | 8 khz/16 khz |
| Kompresja audio | G.711/g.722.1/g.726/MP2L2/pcm/aac-lc |
| Bitrate audio | 64 kb/s (g.711ulaw)/64 kb/s (g.711alaw)/16 kb/s (g.722.1)/16 kb/s (g.726)/32–160 kb/s (MP2L2)/16–64 kb/s (aac-lc) |
| Protokoły | Tcp/ip, icmp, dhcp, dns, http, rtp, rtsp, ntp, igmp, IPv6, udp, qos, ftp, smtp |
| Api | Onvif (s, t, g), isapi, sdk |
| Jednoczesny podgląd na żywo | Do 6 kanałów |
| Użytkownik/host | Do 32 użytkowników (administrator, operator, użytkownik) |
| Zabezpieczenia | Hasło, https, wsse, onvif, mac autentykacja, dziennik audytu |
| Klient | Ivms-4200, hik-connect |
| Przeglądarka internetowa | Tj.10, tj.11, chrome 57+, firefox 52+ |
| Wdr | 120 db |
| Snr | ≥ 52 db |
| Przełącznik dzień/noc | Dzień, noc, automatyczny, harmonogram |
| Poprawa jakości obrazu | Blc, hlc, 3D dnr |
| Ustawienia obrazu | Tryb korytarzowy, nasycenie, jasność, kontrast, ostrość, balans bieli |
| Maska prywatności | 4 programowalne maski prywatności |
| Interfejs ethernet | 1 rj-45 10M/100M |
| Slot na kartę pamięci | Microsd/microsdhc/microsdxc do 256 gb |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Reset | Tak |
| Zdarzenia podstawowe | Detekcja ruchu (człowiek/pojazd), sabotaż, wyjątek |
| Powiązanie | Ftp/karta pamięci, powiadomienia, e-mail, nagrywanie, przechwytywanie |
| Zasilanie | 12 vdc ±25%, 0.41 a, max 5 w; poe ieee 802.3af klasa 3, max 6.5 w |
| Materiał | Metal i plastik |
| Wymiary | 170.8 × 66 × 69.1 mm |
| Wymiary opakowania | 216 × 121 × 118 mm |
| Waga | Około 285 g |
| Waga z opakowaniem | Około 481 g |
| Warunki przechowywania | -30°c do 60°c, rh ≤95% (bez kondensacji) |
| Warunki pracy | -30°c do 60°c, rh ≤95% (bez kondensacji) |
| Język | Polski |
| Funkcje ogólne | Heartbeat, anti-banding, mirror, reset hasła przez e-mail |
| Emc | En 55032:2015, en 61000-3-2:2019, en 61000-3-3:2013+A1:2019, en 50130-4:2011+A1:2014, rcm, ices-003 issue 7 |
| Bezpieczeństwo | Ul 62368-1, cb iec 62368-1:2014+A11, ce-lvd en 62368-1:2014/A11:2017, bis is 13252 (część 1):2010/iec 60950-1:2005 |
| Środowisko | Ce-rohs:2011/65/ue, weee:2012/19/ue, reach: ec 1907/2006 |
| Ochrona | IP67: iec 60529-2013 |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.