Kamera ip hanwha anv-l6023r
kamera ip hanwha anv-l6023r, producent: hanwha
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: ANV-L6023R
Kod kreskowy:
Opis
Kamera ip hanwha anv-L6023R
Najważniejsze cechy
- Rozdzielczość 2 megapikseli (1920 x 1080)
- Obiektyw 3,6 mm z 94,8° hfov
- 30 kl./s przy wszystkich rozdzielczościach (h.265/h.264)
- Kompresja h.265/h.264, obsługa kodeków mjpeg, strumieniowanie wielokrotne
- Dzień i noc (icr), wdr (120dB)
- Wykrywanie nieostrości, wykrywanie kierunku, wykrywanie ruchu, wejście/wyjście, sabotaż
- Gniazdo pamięci micro sd/sdhc (maks. 32 gb), poe
- Tryb podglądu korytarza, obsługa wisestream ii
- Długość podglądu w podczerwieni 15 m
- IP66, IK10, obsługa NEMA4X
Specyfikacja techniczna
| Wideo | |
| Urządzenie obrazujące | 1/2.8“ cmos |
| Rozdzielczość | 1920x1080, 1280x960, 1280x720, 800x600, 800x448, 720x576, 720x480, 640x480, 640x360 |
| Maks. Częstotliwość odświeżania | H.265/h.264: maks. 30 kl.s /25 kl.s (60Hz/50Hz) mjpeg: maks. 15 kl.s. (przy 2MP max. 4kl.s.) |
| Min. Oświetlenie | Kolor: 0.03Lux(F2.0 1/30sek) czarno-biały: 0Lux (podczerwień włączona) |
| Wyjście wideo | Cvbs: 1.0 vp-p / 75Ω kompozyt 720x480(n), 720x576(p) do instalacji |
| Rodzaj światła | Podczerwień led (850nm) |
| Długość widoczna światła | 15m (49.21 stóp) |
| Obiektyw | |
| Odległość ogniskowa (stosunek przybliżenia/oddalenia) | 3.6mm stała ogniskowa |
| Maks. Współczynnik przysłony | F2.0 |
| Kąt pola widzenia | Poziomy: 95° pionowy: 50 ° przekątny: 115° |
| Min. Odległość obiektu | 0.5m (1.64 stóp) |
| Kontrola ostrości | Stała |
| Zakres obrotu / pochylenia / rotacji | ±5° / 0°~67° / ±90° |
| Funkcje operacyjne | |
| Nazwa kamery | Wyświetlenie do 15 znaków |
| Dzień & noc | Auto(icr) |
| Kompensacja podświetlenia | Blc, wdr, ssdr |
| Szerokość zakresu dynamiki | 120dB |
| Cyfrowa redukcja szumów | Ssnr |
| Wykrywanie ruchu | 4ea, strefy wielokątne |
| Maskowanie strefy prywatnej | 6ea, strefy prostokątne |
| Kontrola wzmocnienia | Niska / średnia / wysoka |
| Balans bieli | Atw / awc / ręczny / wewnętrzny / zewnętrzny |
| Ldc (korekcja odkształceń obiektywu) | Obsługiwana funkcja |
| Prędkość migawki elektronicznej | Minimalna / maksymalna / zapobieganie migotaniu (1/5~1/12,000sek) |
| Rotacja wideo | Przewracanie, odbicie lustrzane, rzut korytarza (90°/270°) |
| Analityka | Wykrycie ruchu, manipulacja, wykrycie utraty ostrości, obszar wirtualny (wtargnięcie/wejście/wyjście), linia wirtualna (przejście/kierunek) |
| Wyzwalacze alarmu | Analityka, odłączenie od sieci |
| Zdarzenia alarmowe | Po wyzwoleniu alarmu - przesłanie pliku (obrazu): e-mail/ftp - powiadomienie : e-mail - nagrywanie : nagrywanie na sd/sdhc/sdxc lub nas w momencie wyzwolenia zdarzenia |
| Sieć | |
| Ethernet | Metalowa osłona rj-45 (10/100BASE-t) |
| Kompresja wideo | H.265/h.264: główna /podstawowa / wysoka, mjpeg |
| Kompresja audio | G.711 u-law /g.726 wybieralna G.726(adpcm) 8KHz, g.711 8KHz G.726: 16Kbps, 24Kbps, 32Kbps, 40Kbps |
| Inteligentny kodek | Wisestream ii |
| Ustawienie jakości wideo | H.265/h.264: kontrola docelowego poziomu przepływności Mjpeg: kontrola poziomu jakości |
| Kontrola przepływu danych | H.264/h.265: cbr lub vbr mjpeg: vbr |
| Przesyłanie strumieniowe | Unicast (6 użytkowników) / multicast |
| Wielokrotne przesyłanie strumieniowe | Do 3 profili |
| Protokół | IPv4, IPv6, tcp/ip, udp/ip, rtp(udp), rtp(tcp), rtcp, rtsp, ntp, http, https, ssl/tls, dhcp, ftp, smtp, icmp, igmp, SNMPv1/v2c/v3(mib-2), arp, dns, ddns, qos, upnp, bonjour, lldp |
| Interfejs programowania aplikacji | Onvif profile s/g/t Sunapi(http api) Otwarta platforma wisenet |
| Bezpieczeństwo | |
| Ochrona so/oprogramowania sprzętowego | Szyfrowanie oprogramowania |
| Uwierzytelnienie użytkownika | Uwierzytelnianie digest, zapobieganie atakom typu brute-force |
| Uwierzytelnienie sieci | Uwierzytelnianie 802.1X (eap-tls, eap-leap, eap-peap MSCHAPv2) |
| Bezpieczna komunikacja | Https, srtp, wss(gniazdo sieciowe bezpieczne) |
| Kontrola dostępu | Kontrola dostępu oparta na adresie ip |
| Ochrona danych | Uwierzytelnianie informacje szyfrowanie, zip kompresja szyfrowanie |
| Audyt | Dostęp użytkownika/zarządzanie systemem/dziennikiem zdarzeń |
| Identyfikator urządzenia | Certyfikat urządzenia (hanwha private root ca) |
| Bezpieczeństwo przechowywania | Szyfrowanie partycji karty sd |
| Ogólne | |
| Język strony internetowej | Angielski, koreański, chiński, francuski, włoski, hiszpański, niemiecki, japoński, rosyjski, portugalski, czeski, polski, turecki, duński |
| Pamięć masowa na krawędzi | Mikro sd/sdhc/sdxc 1 slot 128GB |
| Pamięć | 512MB ram, 256MB flash |
| Parametry środowiskowe & elektryczne | |
| Temperatura operacyjna / wilgotność | -30°c~+55°c(-22°f ~ +131°f) / 0~95% rh |
| Temperatura przechowywania/ wilgotność | -50°c ~ +60°c(-58°f ~ +140°f) / mniej niż 95% rh |
| Certyfikacja | IP66, IK10, NEMA4X |
| Napięcie wejściowe | Poe(IEEE802.3af, klasa 3) |
| Pobór mocy | Max: 6.70W, typowo 5.00W |
| Parametry mechaniczne | |
| Kolor / materiał | Biały / aluminium |
| Kod ral | RAL9003 |
| Wymiary produktu / waga produktu | 98.9x52.0x100.0mm(3.89x2.05x3.94“), 295g(0.65 funtów) |
| Dori (norma EN62676-4) | |
| Wykrywanie (25PPM/ 8PPF) | 35.3m (115.84 stóp) |
| Monitorowanie (63PPM/ 19PPF) | 14.1m (46.33 stóp) |
| Rozpoznawanie (125PPM/ 38PPF) | 7.1m (23.17 stóp) |
| Identyfikacja (250PPM/ 76PPF) | 3.5m (11.58 stóp) |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.