Kamera ip hanwha anv-l6012r
kamera ip hanwha anv-l6012r, producent: hanwha
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: ANV-L6012R
Kod kreskowy:
Opis
Kamera ip hanwha anv-L6012R
Najważniejsze cechy
- 2 megapixel (1920 x 1080) resolution
- 2.8mm lens w/ 113.7° hfov
- 30fps@all resolutions (h.265/h.264)
- H.265/h.264, mjpeg codec support, multiple streaming
- Day & night (icr), wdr (120dB)
- Defocus detection, directional detection, motion detection, enter/exit, tampering
- Micro sd/sdhc memory slot (max. 32GB), poe
- Hallway view, wisestream ii support
- Ir viewable length 30m
- IP66, IK10 support
- White camera body
Specyfikacja techniczna
| Wideo | |
| Urządzenie obrazujące | 1/2.8“ cmos |
| Rozdzielczość | 1920x1080, 1280x960, 1280x720, 800x600, 800x448, 720x576, 720x480, 640x480, 640x360 |
| Maks. Częstotliwość odświeżania | H.265/h.264: maks. 30 kl.s /25 kl.s (60Hz/50Hz) mjpeg: maks. 10 kl.s (przy 2MP maks. 2 kl.s) |
| Min. Oświetlenie | Kolor: 0.03Lux (F2.0, 1/30 sek)czarno-biały: 0Lux (podczerwień włączona) |
| Obiektyw | |
| Odległość ogniskowa | 2.8mm stała ogniskowa |
| Maks. Współczynnik przysłony | F2.0 |
| Kąt pola widzenia | Poziomy: 114° / pionowy: 62° / przekątny: 135° |
| Min. Odległość obiektu | 0.5m (1.64 stóp) |
| Kontrola ostrości | Stała |
| Obrót / pochylenie / rotacja | |
| Zakres obrotu / pochylenia / rotacji | 0°350° / 0°67° / 0°~355° |
| Funkcje operacyjne | |
| Nazwa kamery | Wyświetlenie do 15 znaków |
| Dzień & noc | Auto (icr) |
| Kompensacja podświetlenia | Blc, wdr, ssdr |
| Szerokość zakresu dynamiki | 120dB |
| Cyfrowa redukcja szumów | Ssnr |
| Wykrywanie ruchu | 4ea, strefy wielokątne |
| Maskowanie strefy prywatnej | 6ea, strefy prostokątne |
| Kontrola wzmocnienia | Niska / średnia / wysoka |
| Balans bieli | Atw / awc / ręczny / wewnętrzny / zewnętrzny |
| Ldc (korekcja odkształceń obiektywu) | Obsługiwana funkcja |
| Prędkość migawki elektronicznej | Minimalna / maksymalna / zapobieganie migotaniu (2~1/12,000 sek) |
| Rotacja wideo | Przewracanie, odbicie lustrzane, rzut korytarza (90°/270°) |
| Analityka | Wykrycie ruchu, manipulacja, obszar wirtualny (wtargnięcie/wejście/wyjście), linia wirtualna (przejście/kierunek) |
| Wyzwalacze | Analityka |
| Zdarzenia alarmowe | Po wyzwoleniu alarmu:- przesłanie pliku (obrazu): e-mail/ftp- powiadomienie: e-mail- nagrywanie: nagrywanie na sd/sdhc/sdxc lub nas w momencie wyzwolenia zdarzenia |
| Rodzaj światła | Podczerwień led (850nm) |
| Długość podświetlenia | 30m (98.43 stóp) |
| Sieć | |
| Sieć ethernet | Rj-45 (10/100BASE-t) |
| Kompresja wideo | H.265/h.264 : główna / wysoka, mjpeg |
| Inteligentny kodek | Wisestream ii |
| Ustawienie jakości wideo | H.265/h.264: kontrola docelowego poziomu przepływności mjpeg: kontrola poziomu jakości |
| Kontrola przepływu danych | H.264/h.265: cbr lub vbr mjpeg: vbr |
| Przesyłanie strumieniowe | Unicast (6 użytkowników) / multicast |
| Wielokrotne przesyłanie strumieniowe | Do 3 profili |
| Protokół | IPv4, IPv6, tcp/ip, udp/ip, rtp(udp), rtp(tcp), rtcp, rtsp, ntp, http, https, ssl/tls, dhcp, ftp, smtp, icmp, igmp, SNMPv1/v2c/v3(mib-2), arp, dns, ddns, qos, upnp, bonjour |
| Interfejs programowania aplikacji | Onvif profil s/g/t, sunapi (http api) |
| Bezpieczeństwo | |
| Ochrona so/oprogramowania sprzętowego | Szyfrowanie oprogramowania |
| Uwierzytelnienie użytkownika | Uwierzytelnianie digest, zapobieganie atakom typu brute-force |
| Uwierzytelnienie sieci | Uwierzytelnianie 802.1X (eap-tls, eap-leap, eap-peap MSCHAPv2) |
| Bezpieczna komunikacja | Https, srtp, wss (gniazdo sieciowe bezpieczne) |
| Kontrola dostępu | Kontrola dostępu oparta na adresie ip |
| Ochrona danych | Uwierzytelnianie informacje szyfrowanie, zip kompresja szyfrowanie |
| Audyt | Dostęp użytkownika/zarządzanie systemem/dziennikiem zdarzeń |
| Identyfikator urządzenia | Certyfikat urządzenia (hanwha private root ca) |
| Bezpieczeństwo przechowywania | Szyfrowanie partycji karty sd |
| Ogólne | |
| Język strony internetowej | Angielski, koreański, chiński, francuski, włoski, hiszpański, niemiecki, japoński, rosyjski, portugalski, czeski, polski, turecki, duński, węgierski, grecki |
| Pamięć masowa na krawędzi | Mikro sd/sdhc 1 slot 32GB |
| Pamięć | 512MB ram, 256MB flash |
| Parametry środowiskowe & elektryczne | |
| Temperatura operacyjna / wilgotność | -30°c~+55°c (-22°f ~ +131°f) / 0~95% rh * uruchomienie powinno nastąpić w temperaturze powyżej -20°c (-4°f) |
| Temperatura przechowywania / wilgotność | -30°c ~ +55°c (-22°f ~ +131°f) / mniej niż 95% wilgotność względna |
| Certyfikacja | IP66, IK10 |
| Napięcie wejściowe | Poe (IEEE802.3af, klasa 2) |
| Pobór mocy | Maks. 6.4W, typowo 5.0W |
| Parametry mechaniczne | |
| Kolor / materiał | Biały / plastik, aluminium |
| Kod ral | RAL9003 |
| Wymiary produktu / waga produktu | ø120.3x91.7mm (ø4.74x3.61“), 410g |
| Dori (norma EN62676-4) | |
| Wykrywanie (25PPM/ 8PPF) | 25.1m (82.28 stóp) |
| Monitorowanie (63PPM/ 19PPF) | 10.0m (32.91 stóp) |
| Rozpoznawanie (125PPM/ 38PPF) | 5.0m (16.46 stóp) |
| Identyfikacja (250PPM/ 76PPF) | 2.5m (8.23 stóp) |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.