Kamera ip hanwha ano-l7022r
kamera ip hanwha ano-l7022r, producent: hanwha
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: ANO-L7022R
Kod kreskowy:
Opis
Kamera ip hanwha ano-L7022R
Najważniejsze cechy
- Rozdzielczość 4 mp, do 30 klatek na sekundę (h.265/h.264)
- Czułość kolor: 0,1 luksa (F1,6, 1/30 s), czarno-biały: 0 luksów (włączona dioda ir led)
- Obiektyw 4 mm z 78,2° hfov
- Długość widzenia w podczerwieni: 25 m
- Dzień i noc (icr), wdr (120 db)
- H.265, h.264, mjpeg, obsługa wielu strumieniowania
- Wykrywanie nieostrości, wykrywanie kierunku, wykrywanie ruchu, wejście/wyjście, sabotaż
- Widok korytarza (90⁰/270⁰), obsługa ldc, wisestream ii
- Gniazdo pamięci micro sd/sdhc/sdxc (maks. 128 gb)
- IP66
Specyfikacja techniczna
| Wideo | |
| Urządzenie obrazujące | 1/3" cmos |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440, 1920 x 1080, 1280 x 960, 1280 x 720, 800 x 600, 800 x 448, 720 x 576, 720 x 480, 640 x 480, 640 x 360, 320 x 240 |
| Maks. Częstotliwość odświeżania | H.265/h.264: maks. 30 kl/s (60Hz/50Hz), mpeg: maks. 15 kl/s (przy 4MP maks. 2 kl/s) |
| Min. Oświetlenie | Kolor: 0.13Lux (F1.6, 1/30sek), czarno-biały: 0Lux (podczerwień włączona) |
| Obiektyw | |
| Odległość ogniskowa | 4mm stała ogniskowa |
| Maks. Współczynnik przysłony | F1.6 |
| Kąt pola widzenia | Poziomy: 79° / pionowy: 43° / przekątny: 92° |
| Długość ogniskowej | 1.7m (5.5 stóp) |
| Kontrola ostrości | Stała |
| Obrót / pochylenie / rotacja | |
| Zakres obrotu / pochylenia / rotacji | 0°360° / 0°100° / 0°~360° |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.