Kamera ip hanwha ane-l7012l
kamera ip hanwha ane-l7012l, producent: hanwha
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: ANE-L7012L
Kod kreskowy:
Opis
Kamera ip hanwha ane-L7012L
Przeznaczenie
- Rozdzielczość 4 megapikseli (2560 x 1440)
- Kolor: 0.05Lux (F1.2, 1/30sek)
- Wbudowany obiektyw stały, 3mm
- Widoczna długość światła białego 20m
- Alarm świetlny obsługiwana funkcja
- 30 kl.s. Przy wszystkich rozdzielczościach (h.265/h.264)
- Obsługiwane kodeki h.265/h.264 i mjpeg, przesyłanie wielostrumieniowe
- Wdr (120dB)
- Wykrywanie nieostrości, wykrywanie kierunku, wykrywanie ruchu, wejście/wyjście, manipulacja
- Mikro sd/sdhc pamięć slot (maks. 128GB), poe
- Widok korytarza, ldc, wisestream ii obsługiwana funkcja
- IP67, IK10, obsługiwane
Specyfikacja techniczna
| Wideo | |
| Urządzenie obrazujące | 1/2.8“ cmos |
| Rozdzielczość | 2560x1440, 1920x1080, 1280x960, 1280x720, 800x600, 800x448, 720x576, 720x480, 640x480, 640x360, 320x240 |
| Maks. Częstotliwość odświeżania | H.265/h.264: maks. 30 kl.s /25 kl.s (60Hz/50Hz) Mjpeg: maks. 15 kl.s (przy 4MP maks. 2 kl.s) |
| Min. Oświetlenie | Kolor: 0.05Lux (F1.2, 1/30sek) |
| Obiektyw | |
| Odległość ogniskowa | 3.0mm stała ogniskowa |
| Maks. Współczynnik przysłony | F1.2 |
| Kąt pola widzenia | Poziomy: 97° / pionowy: 53° / przekątny: 113° |
| Min. Odległość obiektu | 1.1m (3.6 stóp) |
| Stała kontrola ostrości | Tak |
| Obrót / pochylenie / rotacja | |
| Zakres obrotu / pochylenia / rotacji | 0°350° / 0°75° / 0°~360° |
| Funkcje operacyjne | |
| Nazwa kamery | Wyświetlenie do 85 znaków |
| Dzień & noc | Auto (elektryczne) |
| Kompensacja podświetlenia | Blc, wdr, ssdr |
| Szerokość zakresu dynamiki | 120 db |
| Cyfrowa redukcja szumów | Ssnr |
| Wykrywanie ruchu | 4ea, strefy wielokątne |
| Maskowanie strefy prywatnej | 6ea, strefy prostokątne |
| Kontrola wzmocnienia | Niska / średnia / wysoka |
| Balans bieli | Atw / awc / ręczny / wewnętrzny / zewnętrzny |
| Ldc (korekcja odkształceń obiektywu) | Obsługiwana funkcja |
| Prędkość migawki elektronicznej | Minimalna / maksymalna / zapobieganie migotaniu (1/5~1/12,000sec) |
| Rotacja wideo | Przewracanie, odbicie lustrzane, rzut korytarza (90°/270°) |
| Analityka | Wykrycie ruchu, manipulacja, wykrycie utraty ostrości, obszar wirtualny (wtargnięcie/wejście/wyjście), linia wirtualna (przejście/kierunek) |
| Wyzwalacze alarmu | Analityka, odłączenie od sieci |
| Zdarzenia alarmowe | Po wyzwoleniu alarmu:- przesłanie pliku (obrazu): e-mail/ftp- powiadomienie: e-mail - nagrywanie: nagrywanie na sd/sdhc/sdxc lub nas w momencie wyzwolenia zdarzenia- przekazywanie (ustawienie wstępne ptz)- alarm świetlny |
| Rodzaj oświetlenia | Ciepły kolor (3000K) długość widoczna w świetle: 20m (65.62 stóp) |
| Sieć | |
| Sieć ethernet | Rj-45 (10/100BASE-t) |
| Kompresja wideo | H.265/h.264 : główna / wysoka, mjpeg |
| Inteligentny kodek | Ręczny (obszar 5ea), wisestream ii |
| Ustawienie jakości wideo | H.265/h.264: kontrola docelowego poziomu przepływności mjpeg: kontrola poziomu jakości |
| Kontrola | H.264/h.265: cbr lub vbr mjpeg: vbr |
| Przesyłanie | Unicast (6 użytkowników) / multicast |
| Wielokrotne przesyłanie strumieniowe | Do 3 profili |
| Protokół | IPv4, IPv6, tcp/ip, udp/ip, rtp(udp), rtp(tcp), rtcp, rtsp, ntp, http, https, ssl/tls, dhcp, pppoe, ftp, smtp, icmp, igmp, SNMPv1/v2c/v3(mib-2), arp, dns, ddns, qos, pim-sm, upnp, bonjour, lldp |
| Interfejs programowania aplikacji | Onvif profil s/g/t, sunapi (http api) |
| Bezpieczeństwo | |
| Ochrona so/oprogramowania sprzętowego | Szyfrowanie oprogramowania |
| Uwierzytelnienie użytkownika | Uwierzytelnianie digest, zapobieganie atakom typu brute-force |
| Uwierzytelnienie sieci | Uwierzytelnianie 802.1X (eap-tls, eap-leap, eap-peap MSCHAPv2) |
| Bezpieczna komunikacja | Https, srtp, wss (gniazdo sieciowe bezpieczne) |
| Kontrola dostępu | Kontrola dostępu oparta na adresie ip |
| Ochrona danych | Uwierzytelnianie informacji szyfrowanie, zip kompresja szyfrowanie |
| Audyt | Dostęp użytkownika/zarządzanie systemem/dziennikiem zdarzeń |
| Identyfikator urządzenia | Certyfikat urządzenia (hanwha private root ca) |
| Bezpieczeństwo przechowywania | Szyfrowanie partycji karty sd |
| Ogólne | |
| Język strony internetowej | Angielski, koreański, chiński, francuski, włoski, hiszpański, niemiecki, japoński, rosyjski, portugalski, czeski, polski, turecki, duński, węgierski, grecki |
| Pamięć masowa na krawędzi | Mikro sd/sdhc/sdxc 1 slot 128GB |
| Pamięć | 512MB ram, 256MB flash |
| Parametry środowiskowe & elektryczne | |
| Temperatura operacyjna / wilgotność | -30°c~+55°c (-22°f ~ +131°f) / 0~95% rh * uruchomienie powinno nastąpić w temperaturze powyżej -20°c (-4°f) |
| Temperatura przechowywania / wilgotność | -30°c ~ +55°c (-22°f ~ +131°f) / 0~95% rh |
| Certyfikacja | IP66, IP67, IK10 |
| Napięcie wejściowe | Poe (IEEE802.3af, klasa 3) |
| Pobór mocy | Max: 7.6W, typ: 4.2W |
| Parametry mechaniczne | |
| Kolor / materiał | Biały / plastik, aluminium |
| Kod ral | RAL9003 |
| Wymiary produktu / waga produktu | ø125.0x87.4mm (ø4.92x3.44“), 620g |
| Kompatybilny otwór dla kabla / gangbox | Brak / pojedynczy, podwójny, ośmiokąt 4” |
| Mocowanie wiszące (kopuła) | Sbp-125HMW |
| Tylna skrzynka | Sbv-125BW |
| Certyfikacje i normy | |
| Emc | Fcc 47 cfr 15 podczęść b klasa aices-3(a)/nmb-3(a)ce/ukca- en 55032 klasa a, en 50130- |
| Bezpieczeństwo | Ul 62368-1, can/csa C22.2 nr 62368-1 iec/en 62471 |
| Środowisko | Iec/en 63000 iec/en 60529 IP66/IP67, iec/en 62262 IK10 |
| Dori (norma EN62676-4) | |
| Wykrywanie (25PPM/ 8PPF) | 45.3m(148.62 stóp) |
| Monitorowanie (63PPM/ 19PPF) | 18.1m(59.45 stóp) |
| Rozpoznawanie (125PPM/ 38PPF) | 9.1m (29.72 stóp) |
| Identyfikacja (250PPM/ 76PPF) | 4.5m(14.86 stóp) |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.