Kamera ip hanwha ane-l6012r
kamera ip hanwha ane-l6012r, producent: hanwha
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: ANE-L6012R
Kod kreskowy:
Opis
Kamera ip hanwha ane-L6012R
Najważniejsze cechy
- 2 megapixel (1920 x 1080) resolution
- Built-in 3mm fixed lens
- 30fps@ all resolutions (h.265/h.264)
- H.265/h.264, mjpeg codec supported, multiple streaming
- Day & night (icr), wdr (120dB)
- Virtual line crossing/directional detection, enter/exit, tampering, motion detection
- Micro sd/sdhc memory slot (max. 32GB), poe
- Hallway view, wisestream ii support
- Ir viewable length 20m
- IP67,IK10 support
Specyfikacja techniczna
| Wideo | |
| Urządzenie obrazujące | 1/2.8“ cmos |
| Rozdzielczość | 1920x1080, 1280x960, 1280x720, 800x600, 800x448, 720x576, 720x480, 640x480, 640x360 |
| Maks. Częstotliwość odświeżania | H.265/h.264: maks. 30 kl.s /25 kl.s (60Hz/50Hz), mjpeg: maks. 10 kl.s (przy 2MP maks. 2 kl.s) |
| Min. Oświetlenie | Kolor: 0.03Lux (F1.6, 1/30sek), czarno-biały: 0Lux (podczerwień led włączona) |
| Obiektyw | |
| Odległość ogniskowa (stosunek przybliżenia/ oddalenia) | 3mm stała ogniskowa |
| Maks. Współczynnik przysłony | F1.6 |
| Kąt pola widzenia | Poziomy: 108°/ pionowy: 59°/ przekątny: 127° |
| Min. Odległość obiektu | 1.1m(3.6 stóp) |
| Stała kontrola ostrości | |
| Obrót / pochylenie / rotacja | |
| Zakres obrotu / pochylenia / rotacji | 0°350° / 0°75° / 0°~360° |
| Funkcje operacyjne | |
| Nazwa kamery | Wyświetlenie do 15 znaków |
| Dzień & noc | Auto(icr) |
| Kompensacja podświetlenia | Blc, wdr, ssdr |
| Szerokość zakresu dynamiki | 120 db |
| Cyfrowa redukcja szumów | Ssnr |
| Wykrywanie ruchu | 4ea, strefy wielokątne |
| Maskowanie strefy prywatnej | 6ea, strefy prostokątne |
| Kontrola wzmocnienia | Niska / średnia / wysoka |
| Balans bieli | Atw / awc / ręczny / wewnętrzny / zewnętrzny |
| Ldc (korekcja odkształceń obiektywu) | Wsparcie |
| Prędkość migawki elektronicznej | Minimalna / maksymalna / zapobieganie migotaniu (2~1/12,000sek) |
| Rotacja wideo | Przewracanie, odbicie lustrzane, rzut korytarza (90°/270°) |
| Analityka | Wykrycie ruchu, manipulacja, obszar wirtualny (wtargnięcie/wejście/wyjście), linia wirtualna (przejście/kierunek) |
| Wyzwalacze alarmu | Analityka |
| Zdarzenia alarmowe | Po wyzwoleniu alarmu: przesłanie pliku (obrazu): e-mail/ftp, powiadomienie: e-mail, nagrywanie: nagrywanie sd/sdhc/sdxc lub nas w momencie wyzwolenia zdarzenia |
| Rodzaj światła podczerwień | Led (850nm) |
| Długość widoczna w świetle | 20m(65.62 stóp) |
| Sieć | |
| Sieć ethernet | Rj-45(10/100BASE-t) |
| Kompresja wideo | H.265/h.264: główna /wysoka, mjpeg |
| Inteligentny kodek | Wisestream ii |
| Ustawienie jakości wideo | H.265/h.264: kontrola docelowego poziomu przepływności, mjpeg: kontrola |
| Kontrola | H.264/h.265: cbr lub vbr, mjpeg: vbr |
| Przesyłanie strumieniowe | Unicast (6 użytkowników) / multicast |
| Wielokrotne przesyłanie strumieniowe | Do 3 profili |
| Protokół | IPv4, IPv6, tcp/ip, udp/ip, rtp(udp), rtp(tcp), rtcp, rtsp, ntp, http, https, ssl/tls, dhcp, ftp, smtp, icmp, igmp, SNMPv1/v2c/v3(mib-2), arp, dns, ddns, qos, upnp, bonjour |
| Interfejs programowania aplikacji | Onvif profil s/g/t, sunapi(http api) |
| Bezpieczeństwo | |
| Ochrona so/oprogramowania sprzętowego | Szyfrowanie oprogramowania |
| Uwierzytelnienie użytkownika | Uwierzytelnianie digest, zapobieganie atakom typu brute-force |
| Uwierzytelnienie sieci | Uwierzytelnienie 802.1X (eap-tls, eap-leap, eap-peap MSCHAPv2) |
| Bezpieczna komunikacja | Https, srtp, wss(gniazdo sieciowe bezpieczne) |
| Kontrola dostępu | Kontrola dostępu oparta na adresie ip |
| Ochrona danych | Uwierzytelnianie informacje szyfrowanie, zip kompresja szyfrowanie |
| Audyt | Dostęp użytkownika/zarządzanie systemem/dziennikiem zdarzeń |
| Identyfikator urządzenia | Certyfikat urządzenia (hanwha private root ca) |
| Bezpieczeństwo przechowywania | Szyfrowanie partycji karty sd |
| Ogólne | |
| Język strony internetowej | Angielski, koreański, chiński, francuski, włoski, hiszpański, niemiecki, japoński, rosyjski, portugalski, czeski, polski, turecki, duński, węgierski, grecki |
| Pamięć masowa na krawędzi | Mikro sd/sdhc 1 slot 32GB |
| Pamięć | 512MB ram, 256MB flash |
| Parametry środowiskowe & elektryczne | |
| Temperatura operacyjna / wilgotność | -30°c~+55°c(-22°f ~ +131°f) / 0~95% rh |
| * uruchomienie powinno nastąpić w temperaturze powyżej | -20°c(-4°f) |
| Temperatura przechowywania / wilgotność | -30°c ~ +55°c(-22°f ~ +131°f) / mniej niż 95% wilgot. Względ. |
| Certyfikacja | IP67, IK10 |
| Napięcie wejściowe | Poe(IEEE802.3af, klasa 3) |
| Pobór mocy | Maks. 6.6W, typowo 4.8W |
| Parametry mechaniczne | |
| Kolor / materiał | Biały / plastik, aluminium |
| Kod ral | RAL9003 |
| Wymiary produktu / waga produktu | ø125.0x87.4mm(ø4.92x3.44“), 630g |
| Kompatybilny otwór dla kabla / gangbox | Brak / pojedynczy, podwójny, ośmiokąt 4” |
| Tylna skrzynka | Sbv-A14B |
| Dori (norma EN62676-4) | |
| Wykrywanie (25PPM/ 8PPF) | 28.1m(92.04 stóp) |
| Monitorowanie (63PPM/ 19PPF) | 11.2m (36.82 stóp) |
| Rozpoznawanie (125PPM/ 38PPF) | 5.6m (18.41 stóp) |
| Identyfikacja (250PPM/ 76PPF) | 2.8m(9.20 stóp) |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.