Kamera ip ezviz h3 3k (5mp)
kamera ip ezviz h3 3k (5mp), producent: ezviz
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: CS-H3 (5MP)
Kod kreskowy: 6941545610719
Opis
Kamera ip ezviz H3 3K (5MP)
Najważniejsze cechy kamery ezviz H3 3K (5MP):
- Rozdzielczość: 2880 × 1620p (5MP)
- Wykrywanie sylwetek ludzi/pojazdów przy użyciu sztucznej inteligencji
- Kolorowy obraz w nocy
- Rozpoznawanie gestu machania ręką i sterowanie
- Dostosowany obszar detekcji
- Personalizowane alerty głosowe
- Aktywna ochrona ze stroboskopem i syreną
- Rozmowa dwukierunkowa
- Obudowa ze stopu aluminium o wysokiej wytrzymałości
- Obsługa kart microsd (maks. 512 gb)
Specyfikacja techniczna
| Wymiary bez opakowania | 75,5 x 75,5 x 155 mm |
| Wymiary opakowania | 227 x 100 x 92 mm |
| Waga brutto | Masa netto: 433 g (15,27 uncji) w opakowaniu: 652 g (23,00 uncji) |
| Stopień ochrony ip | IP67 |
| Warunki otoczenia (użytkowanie) | -30 °c ~ 60 °c wilgotność 95% lub mniejsza (bez kondensacji) |
| Kamera | |
| Przetwornik obrazu | Cmos 1/2,7 cala ze skanowaniem progresywnym |
| Czas otwarcia migawki | Migawka adaptacyjna |
| Obiektyw | 2,8 mm przy F2,0, kąt widzenia: 114° (przekątna), 96° (poziomo), 51° (pionowo) 4 mm przy przesłonie f/2.0, kąt widzenia: 95° (przekątna), 80° (poziomo), 42° (pionowo) |
| Minimalne oświetlenie | 0,01 lx (F2,0, agc wł.), 0 lx przy podczerwieni |
| Mocowanie obiektywu | M12 |
| Przełącznik dzień/noc | Filtr podczerwieni z automatycznym przełączaniem |
| Cyfrowa redukcja szumów (dnr) | 3D dnr |
| Szeroki zakres dynamiki (wdr) | Cyfrowe wdr |
| Kompensacja blc | Obsługiwane |
| Zasięg noktowizora | 30 m |
| Wideo i audio | |
| Maks. Rozdzielczość | 2880 x 1620 pikseli |
| Liczba klatek na sekundę | Maks: 30 klatek na sekundę; adaptacyjna podczas transmisji sieciowej |
| Kompresja wideo | H.265/h.264 |
| Szybkość transmisji bitów wideo | Quad hd+, full hd, hd, standardowe. Adaptacyjna szybkość transmisji bitów. |
| Szybkość transmisji bitów audio | Autoadaptacyjna |
| Maks. Szybkość transmisji bitów | 4 mb/s |
| Sieć | |
| Standard wi-fi | Ieee 802.11b, 802.11g, 802.11n |
| Zakres częstotliwości | 2,4 – 2,4835 ghz |
| Szerokość pasma kanału | 20 mhz |
| Zabezpieczenia | 64-/128-bitowe wep, wpa/WPA2, wpa-psk/WPA2-psk |
| Szybkość transmisji | 11b: 11 mb/s, 11g: 54 mb/s, 11n: 150 mb/s |
| Parowanie wi-fi | Parowanie ap |
| Protokół | Opatentowany protokół usługi chmurowej ezviz cloud |
| Protokół interfejsu | Opatentowany protokół usługi chmurowej ezviz cloud |
| Sieć przewodowa | RJ45 (adaptacyjne złącze ethernet 10/100 mb/s) |
| Funkcje | |
| Detekcja | Wykrywanie kształtu człowieka/pojazdu przez sztuczną inteligencję, wykrywanie machania ręką, wykrywane ruchu |
| Niestandardowy obszar alarmowy | Obsługiwane |
| Integracja | Współpraca z alexa, google assistant, ifttt |
| Funkcje ogólne | Anti-flicker, podwójny strumień, sygnał kontrolny, obraz lustrzany, ochrona hasłem, znak wodny |
| Przechowywanie nagrań | |
| Magazyn lokalny | Obsługa kart microsd (maks. 512 gb) |
| Magazyn chmurowy | Magazyn chmurowy ezviz cloudplay (wymagana subskrypcja) |
| Zasilanie | |
| Przewody | Podłączone na stałe |
| Zasilanie | 12 v dc / 1 a |
| Pobór mocy | Maks. 8 w |
| Zawartość pakietu z produktem | |
| Zawartość pakietu z produktem | – kamera ezviz H3 3K |
| – szablon otworów | |
| – zestaw śrub i wkrętów | |
| – zestaw uszczelniający | |
| – zasilacz | |
| – broszura dotycząca przepisów | |
| – skrócony podręcznik użytkownika |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.