Kamera ip dahua sd5a425gb-hnr
kamera ip dahua sd5a425gb-hnr, producent: dahua
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: SD5A425GB-HNR
Kod kreskowy: 6923172599735
Opis
Kamera ip dahua SD5A425GB-hnr
Najważniejsze cechy:
- Przetwornik 1/2.8" 4Megapixel starvis™ cmos
- Zoom optyczny 25x
- Ilość klatek max. 25/30 kl/s w 4M
- Zasięg ir do 150 m
- Funkcja auto tracking 3.0
- Detekcja twarzy
- Smd 4.0
- Quick pick
- Zasilanie poe+
- Klasa szczelności IP67
- Poziom wandaoodporności IK10
Specyfikacja techniczna
| Standard: | Tcp/ip |
| Przetwornik: | 1/2.8 " progressive scan cmos |
| Wielkość matrycy: | 4 mpx |
| Rozdzielczość: | 2560 x 1440 - 3.7 mpx , |
| 2048 x 1536 - 3 mpx , | |
| 2304 x 1296 - 3 mpx , | |
| 1920 x 1080 - 1080p , | |
| 1280 x 960 1.3 mpx , | |
| 1280 x 720 720p | |
| Obiektyw: | 5 ... 125 mm |
| Kąt widzenia: | 52 ° ... 3 ° |
| Zoom optyczny: | X 25 |
| Zoom cyfrowy: | X 16 |
| Zasięg oświetlacza ir: | 150 m |
| Prędkość obrotowa przy presetach: | 400 °/s (poziom) |
| 300 °/s (pion) | |
| Prędkość obrotowa (sterowanie ręczne): | 0.1 °/s ... 300 °/s (poziom) |
| 0.1 °/s ... 200 °/s (pion) | |
| Zakres obrotu w poziomie: | 360 ° - ciągły |
| Zakres obrotu w pionie: | -15 ° ... 90 ° |
| Interfejs rs-485: | Brak |
| Liczba presetów: | 300 |
| Skanowanie w poziomie: | Tak |
| Ustawiane trasy ruchu: | 8 |
| Metoda kompresji obrazu: | H.265+ / h.265 / h.264+ / h.264 / mjpeg |
| Wejścia / wyjścia alarmowe: | 2 / 1 |
| Audio: | Wejście na mikrofon zewnętrzny |
| Wyjście audio | |
| Obsługa dwukierunkowego audio | |
| Detekcja dźwięku | |
| Prędkość transmisji strumienia głównego: | 25 kl/s @ 1080p |
| Interfejs sieciowy: | 10/100 base-t (rj-45) |
| Protokoły sieciowe: | Http, https, IPv4/IPv6, rtsp, udp, smtp, ntp, dhcp, dns, ddns, ieee 802.1x, qos, ftp, upnp, icmp, snmp, SNMPv1/v2c/v3(mib-2), igmp, arp, rtcp, rtp, pppoe, rtmp, tcp |
| Web server: | Wbudowany |
| Maks. Liczba użytkowników on-line: | 20 |
| Onvif: | 21.12 |
| Gniazdo karty pamięci: | Obsługa kart micro sd do 512GB (możliwy zapis lokalny) |
| Dostęp z telefonu komórkowego: | Port: 37777 lub dostęp przez chmurę (P2P) |
| Android: darmowa aplikacja dmss | |
| Ios (iphone): darmowa aplikacja dmss | |
| Domyślny adres ip: | 192.168.1.108 |
| Domyślny login / hasło administratora: | Admin / - |
| Hasło administratora należy ustawić przy pierwszym uruchomieniu | |
| Porty dostępu przez www: | 80, 37777 |
| Porty dostępu przez aplikację na pc: | 37777 |
| Port dostępu przez aplikację mobilną: | 37777 |
| Port onvif: | 80 |
| Rtsp url: | Rtsp://admin:hasło@192.168.1.108:554/cam/realmonitor?channel=1&subtype=0 - strumień główny |
| Rtsp://admin:hasło@192.168.1.108:554/cam/realmonitor?channel=1&subtype=1 - strumień pomocniczy | |
| Wybrane funkcje: | Inteligentne śledzenie obiektów |
| Wdr - 120 db - szeroki zakres dynamiki oświetlenia | |
| 2D-dnr, 3D-dnr - cyfrowa redukcja szumu w obrazie | |
| Eis - elektroniczna stabilizacja obrazu | |
| Roi - poprawianie jakości wybranych fragmentów obrazu | |
| F-dnr (defog) - redukcja szumów związanych z opadami atmosferycznymi | |
| Smd 4.0 - wyszukiwanie obiektu sklasyfikowanego jako: człowiek, pojazd silnikowy - zwiększona odległość wykrywania i odporność na fałszywe alarmy | |
| Quick pick - technologia ai umożliwiająca wraz z rejestratorem szybką identyfikację interesujących obiektów (ludzi/pojazdów) w oparciu o algorytm sztucznej inteligencji. Pozwala wyodrębniać i porównywać kolory ubrań oraz pojazdów | |
| Blc - kompensacja światła wstecznego (tła) | |
| Detekcja ruchu | |
| Strefy prywatności - maks. 24 | |
| Tryb dzień/noc | |
| Icr - mechaniczny filtr podczerwieni | |
| Agc - automatyczna regulacja wzmocnienia obrazu | |
| Automatyczny balans bieli | |
| Sharpness - wyostrzanie konturów obrazu | |
| Analiza ivs : przekroczenie linii, wtargnięcie, detekcja przekroczenia wirtualnego ogrodzenia, porzucony/brakujący obiekt, szybki ruch, detekcja parkowania, detekcja zgromadzenia ludzi, detekcja podejrzanego działania, detekcja twarzy - zaawansowane funkcje przechwytywania twarzy, obsługuje 6 rodzajów ekstrakcji atrybutów twarzy | |
| Filtrowanie fałszywych alarmów w oparciu o rozpoznawanie osób oraz pojazdów (przekroczenie linii, wtargnięcie) | |
| Zasilanie: | Poe (802.3at), |
| 24 v dc / 2.5 a (zasilacz w komplecie) | |
| Pobór mocy: | ≤ 12 w (typowo) |
| 22 w (max) | |
| Obudowa: | Speed dome, metal + plastik |
| Kolor: | Biały + czarny |
| Temperatura pracy : | -40 °c ... 70 °c |
| Klasa szczelności: | IP67 |
| Wandaloodporna: | IK10 |
| Waga: | 5.32 kg (z uchwytem) |
| Wymiary: | 190 x 415 x 268 mm (z uchwytem) |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.