Kamera ip dahua sd49225gb-hnr
kamera ip dahua sd49225gb-hnr, producent: dahua
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: SD49225GB-HNR
Kod kreskowy: 6923172538376
Opis
Kamera ip dahua SD49225GB-hnr
Najważniejsze cechy
- Przetwornik: 1/2,8" 2MP starvis™ image sensor cmos
- Rozdzielczość: 1920x1080 (2Mpx) @ 25/30kl/s
- Interfejs: 1x RJ45 ethernet 10/100Mbps poe+ 802.3at
- Kompresja: h.265+/ h.265/ h.264+/ mjpeg
- Zoom: Optyczny (25x), cyfrowy (16x)
- Obiektyw regulowany: 4,8~120mm
- Czułość: 0,005lux/F1,6, 0lux (diody ir wł.)
- Oświetlacz: 4 diody ir led (zasięg 100m)
- Awb, atw, agc, blc, hlc, eis, 2D/3D nr, wdr, roi, e-defog
- Starlight - technologia pracy przy niskim poziomie oświetlenia
- Wejścia/wyjścia audio: 1/1
- Wejścia/wyjścia alarmowe: 2/1
- Obsługa kart microsd / microsdhc / microsdxc do 512GB
- Obsługa: onvif, cgi, sdk, rtmp, P2P
- Obrót kamery: 0° ~ 360° (pan), -15° ~ +90° (tilt), autoobrót 180°
- Funkcje ai: ochrona perymetryczna, quick pick, wykrywanie twarzy, klasyfikacja obiektu (człowiek/pojazd)
- Smd 4,0 - klasyfikacja z filtrowaniem fałszywych alarmów
- Zoom optyczny w technologii pfa
- Prędkość i rozdzielczość przetwarzania:
- 25/30 kl/s dla 1920x1080 (2Mpx)
- Bitrate: 64Kbps ~ 10496Kbps (h.264), 25Kbps ~ 6400Kbps (h.265)
- Podgląd obrazu:
- Smart pss, dss express, dss pro
- Przeglądarki internetowe: ie, firefox, chrome, ios
- Urządzenia mobilne z systemami: ios, android
- Obudowa: klasa szczelności (IP66)
- Zasilanie: 12V dc lub poe+ 48V (802.3at)
Specyfikacja
| Standard: | Tcp/ip |
| Przetwornik: | 1/2.8 " starvis™ cmos |
| Wielkość matrycy: | 2.1 mpx |
| Rozdzielczość: | 1920 x 1080 - 1080p , |
| 1280 x 960 1.3 mpx , | |
| 1280 x 720 720p | |
| Obiektyw: | 4.8 ... 120 mm |
| Kąt widzenia: | 59 ° ... 2.8 ° (dane producenta) |
| Zoom optyczny: | X 25 |
| Zoom cyfrowy: | X 16 |
| Zasięg oświetlacza ir: | 100 m |
| Wyjście wideo: | Nie |
| Prędkość obrotowa przy presetach: | 240 °/s (poziom) |
| 200 °/s (pion) | |
| Prędkość obrotowa (sterowanie ręczne): | 0.1 °/s ... 200 °/s (poziom) |
| 0.1 °/s ... 120 °/s (pion) | |
| Zakres obrotu w poziomie: | 360 ° - ciągły |
| Zakres obrotu w pionie: | -15 ° ... 90 ° |
| Interfejs rs-485: | Nie |
| Liczba presetów: | 300 |
| Skanowanie w poziomie: | Tak |
| Ustawiane trasy ruchu: | 8 |
| Metoda kompresji obrazu: | H.265+ / h.265 / h.264+ / h.264 / mjpeg |
| Wejścia / wyjścia alarmowe: | 2 / 1 |
| Audio: | Wejście na mikrofon zewnętrzny |
| Wyjście audio | |
| Detekcja dźwięku | |
| Prędkość transmisji strumienia głównego: | 25 kl/s @ 1080p |
| Interfejs sieciowy: | 10/100 base-t (rj-45) |
| Protokoły sieciowe: | Ftp, rtmp, IPv4/IPv6, bonjour, dns, rtcp, pppoe, ntp, rtp, ieee 802.1x, https, snmp, tcp/ip, ddns, upnp, nfs, icmp, udp, igmp, http, ssl, dhcp, smtp, qos, rtsp, arp, rtmp, P2P, multicast |
| Web server: | Wbudowany |
| Maks. Liczba użytkowników on-line: | 20 |
| Onvif: | 21.12 |
| Gniazdo karty pamięci: | Obsługa kart micro sd do 512GB (możliwy zapis lokalny) |
| Dostęp z telefonu komórkowego: | Port: 37777 lub dostęp przez chmurę (P2P) |
| Android: darmowa aplikacja dmss | |
| Ios (iphone): darmowa aplikacja dmss | |
| Domyślny adres ip: | 192.168.1.108 |
| Domyślny login / hasło administratora: | Admin / - |
| Hasło administratora należy ustawić przy pierwszym uruchomieniu | |
| Porty dostępu przez www: | 80, 37777 |
| Porty dostępu przez aplikację na pc: | 37777 |
| Port dostępu przez aplikację mobilną: | 37777 |
| Port onvif: | 80 |
| Rtsp url: | Rtsp://admin:hasło@192.168.1.108:554/cam/realmonitor?channel=1&subtype=0 - strumień główny |
| Rtsp://admin:hasło@192.168.1.108:554/cam/realmonitor?channel=1&subtype=1 - strumień pomocniczy | |
| Wybrane funkcje: | Wdr - szeroki zakres dynamiki oświetlenia |
| 2D-dnr, 3D-dnr - cyfrowa redukcja szumu w obrazie | |
| Eis - elektroniczna stabilizacja obrazu | |
| Roi - poprawianie jakości wybranych fragmentów obrazu | |
| F-dnr (defog) - redukcja szumów związanych z opadami atmosferycznymi | |
| Blc/hlc - kompensacja światła tła / silnego światła | |
| Detekcja ruchu | |
| Strefy prywatności - maks. 24 | |
| Icr - mechaniczny filtr podczerwieni | |
| Sharpness - wyostrzanie konturów obrazu | |
| Smd 4.0 - wyszukiwanie obiektu sklasyfikowanego jako: człowiek, pojazd silnikowy - zwiększona odległość wykrywania i odporność na fałszywe alarmy | |
| Quick pick - technologia ai umożliwiająca wraz z rejestratorem szybką identyfikację interesujących obiektów (ludzi/pojazdów) w oparciu o algorytm sztucznej inteligencji. Pozwala wyodrębniać i porównywać kolory ubrań oraz pojazdów | |
| Inteligentna detekcja ruchu (z rozróżnieniem ludzi oraz pojazdów) | |
| Analiza ivs : przekroczenie linii, wejście w oznaczony obszar, opuszczenie oznaczonego obszaru, wtargnięcie, porzucony/brakujący obiekt, szybki ruch, detekcja zgromadzenia ludzi, detekcja podejrzanego działania, detekcja twarzy - obsługuje 6 rodzajów ekstrakcji atrybutów twarzy | |
| Zasilanie: | Poe (802.3at), |
| 12 v dc / 3 a (brak zasilacza w zestawie) | |
| Pobór mocy: | ≤ 20 w |
| Obudowa: | Speed dome, metal |
| Kolor: | Biały + czarny |
| Temperatura pracy : | -40 °c ... 70 °c |
| Klasa szczelności: | IP66 |
| Waga: | 3.5 kg (z uchwytem) |
| Wymiary: | 160 x 295 x 357 mm (z uchwytem) |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.