Kamera ip dahua sd3d416nb-gny
kamera ip dahua sd3d416nb-gny, producent: dahua
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: SD3D416NB-GNY
Kod kreskowy: 6939554927669
Opis
Kamera ip dahua SD3D416NB-gny
Najważniejsze cechy:
- 1/2.8" 4-megapikselowy przetwornik cmos
- 16-krotny zoom optyczny, technologia starlight (lepsza jakość obrazu przy słabym oświetleniu)
- Maksymalna rozdzielczość 25/30 kl./s przy 4MP
- Zasięg podczerwieni (ir) do 80 metrów
- Ivs – inteligentna analiza obrazu (detekcja ludzi/pojazdów)
- Smd 3.0 – zaawansowane wykrywanie ruchu (z redukcją fałszywych alarmów)
- Klasa szczelności IP66 – odporność na warunki atmosferyczne
- Smart light+ – inteligentne sterowanie oświetleniem
- Tryb patrolowy z zaprogramowanymi punktami (preset patrol)
Specyfikacja techniczna:
| Specyfikacja | Wartość |
| Przetwornik obrazu | 1/2.8" cmos |
| Rozdzielczość | 4 mp |
| Maksymalna rozdzielczość | 2560 (h) × 1440 (v) |
| Pamięć rom | 128 mb |
| Pamięć ram | 128 mb |
| Prędkość migawki elektronicznej | 1 s–1/30,000 s |
| System skanowania | Progresywny |
| Minimalne oświetlenie | Kolor: 0.005 lux@F1.6; b/w: 0.0005 lux@F1.6; 0 lux (ir) |
| Zasięg oświetlenia ir | 80 m |
| Sterowanie oświetlaczem | Zoom prio; manual; auto; off |
| Liczba oświetlaczy ir | 3 (ir) |
| Ogniskowa | 5.0 mm–80 mm |
| Przysłona | F1.6–F3.5 |
| Pole widzenia | H: 50.56°–3.84°; v: 29.48°–2.16°; d: 57.69°–4.39° |
| Zoom optyczny | 16× |
| Kontrola ostrości | Auto; semi-auto; manual |
| Minimalna odległość ostrzenia | 0.1 m–1 m |
| Sterowanie przysłoną | Auto; manual; iris prio |
| Zasięg dori – detekcja | 1600 m |
| Zasięg dori – obserwacja | 632 m |
| Zasięg dori – rozpoznanie | 320 m |
| Zasięg dori – identyfikacja | 160 m |
| Zakres obrotu/pochylenia | Pan: 0° to 360°; tilt: –15° to +90°, auto flip 180° |
| Prędkość sterowania ręcznego | Pan/tilt: 0.1°–40°/s |
| Prędkość ustawień wstępnych | Pan/tilt: 0.1°–40°/s |
| Liczba ustawień wstępnych | 300 |
| Liczba tras patrolowych | 8 (do 32 presetów każda) |
| Liczba wzorców | 5 |
| Pamięć po wyłączeniu | Tak |
| Ruch bezczynności | Preset |
| Protokół ptz | Dh-sd |
| Ivs | Tripwire; wtargnięcie |
| Smd | Smd 3.0 |
| Kompresja wideo | Smart h.265+; h.265; smart h.264+; h.264B/m/h; mjpeg (sub) |
| Liczba strumieni | 2 strumienie |
| Dostępne rozdzielczości | 4M, 3M, 1080p, 1.3M, 720p, D1, vga, cif |
| Szybkość klatek | Główny: do 30 fps; pomocniczy: do 30 fps |
| Sterowanie bitrate | Cbr/vbr |
| Bitrate wideo | H.264: 96–8192 kbps; h.265: 38–8192 kbps |
| Tryb dzień/noc | Auto (icr); kolor/cz-b |
| Blc | Tak |
| Wdr | 120 db |
| Hlc | Tak |
| Balans bieli | Auto; indoor; outdoor; atw; manual; itp. |
| Kontrola wzmocnienia | Auto; manual |
| Redukcja szumów | 2D nr; 3D nr |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Region zainteresowania (roi) | Tak |
| Defog | Eis |
| Zoom cyfrowy | 5× |
| Obrót obrazu | 180° |
| Stosunek sygnału do szumu | ≥55 db |
| Port sieciowy | Rj-45 (10/100 base-t) |
| Protokoły sieciowe | Http, https, tcp/ip, IPv4/6, rtsp, udp, smtp, itp. |
| Interoperacyjność | Cgi; sdk; onvif (profile s & t) |
| Metoda strumieniowania | Unicast/multicast |
| Użytkownicy/hosty | 20 (64 mbps) |
| Pamięć | Micro sd (256 gb); ftp |
| Przeglądarki | IE7+; chrome; firefox; safari |
| Oprogramowanie | Dss pro |
| Aplikacje mobilne | Ios; android |
| Certyfikaty | Ce: EN55032/EN55024/EN50130-4 |
| Powiązania alarmowe | Zdjęcia; nagrania; e-mail |
| Zdarzenia alarmowe | Ruch; sabotaż; sieć; ip; karta |
| Zasilanie | 12 vdc, 2 a ±10%; poe+ (802.3at) |
| Pobór mocy | 8 w typowo, do 18 w max |
| Zasilacz | Opcjonalny |
| Temperatura pracy | –30°c do +60°c |
| Wilgotność pracy | ≤95% |
| Stopień ochrony | IP66; ochrona przepięciowa 6000 v |
| Wymiary | 240 × Φ151.5 mm |
| Waga netto | 1.5 kg |
| Waga brutto | 2.5 kg |
| Uwagi | Dokładność presetów zależna od serii – skonsultuj wybór modelu |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.