Kamera ip dahua sd2a300nb-gny-a-pv
kamera ip dahua sd2a300nb-gny-a-pv, producent: dahua
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: SD2A300NB-GNY-A-PV
Kod kreskowy:
Opis
Kamera ip dahua SD2A300NB-gny-a-pv
Najważniejsze cechy:
- Przetwornik obrazu 1/2.8" cmos 3 mp.
- Maksymalnie 25/30 kl./s przy rozdzielczości 3 mp.
- Detekcja ludzi i pojazdów.
- Funkcje inteligentne: linia przekroczenia (tripwire) oraz wykrywanie intruzji.
- Kompresja wideo h.265 – mniejsze zużycie pasma i przestrzeni dyskowej.
- Zasilanie poe (power over ethernet).
- Dwukierunkowa komunikacja audio (rozmowa w obie strony).
- Alarm dźwiękowy i świetlny.
- Oświetlenie ir oraz białe światło – trzy tryby nocnego podglądu.
- Stopień ochrony IP66 – odporność na warunki atmosferyczne.
Specyfikacja techniczna:
| Parametr | Wartość |
| Przetwornik obrazu | 1/2.8" cmos |
| Rozdzielczość (liczba pikseli) | 3 mp |
| Maksymalna rozdzielczość | 2304 (h) × 1296 (v) |
| Pamięć rom | 128 mb |
| Pamięć ram | 128 mb |
| System skanowania | Progressive |
| Elektroniczna migawka | 1 s – 1/100 000 s |
| Minimalne oświetlenie | 0,05 lux @ F2.0 (kolor, 30 ire) |
| 0,005 lux @ F2.0 (b/w, 30 ire) | |
| Zasięg oświetlacza | 4,0 mm: do 30 m (ciepłe światło) |
| 4,0 mm: do 30 m (ir) | |
| Sterowanie oświetlaczem | Ręczne / automatyczne / wyłączone |
| Liczba oświetlaczy | 2 × ir; 2 × ciepłe światło |
| Ogniskowa | 4,0 mm |
| Maksymalna przysłona | F2.0 |
| Kąt widzenia | H: 86,8°; v: 47,1°; d: 102,2° |
| Minimalna odległość ostrzenia | 0,6 m |
| Sterowanie przysłoną | Stała |
| Dori (4,0 mm) | Detekcja: 53,6 m |
| Obserwacja: 21,4 m | |
| Rozpoznanie: 10,7 m | |
| Identyfikacja: 5,4 m | |
| Zakres obrotu (ptz) | Pan: 0°–345° |
| Tilt: 0°–80° | |
| Prędkość sterowania ręcznego | Pan: 0,1°–74°/s |
| Tilt: 0,1°–36,4°/s | |
| Prędkość presetów | Pan: 0,1°–62°/s |
| Tilt: 0,1°–36,3°/s | |
| Liczba presetów | 300 |
| Pamięć pozycji po zaniku zasilania | Tak |
| Ruch bezczynności | Preset |
| Funkcje ivs | Linia przekroczenia, intruzja |
| Detekcja ludzi | Tak |
| Smd | Smd 3.0 |
| Ostrzeganie świetlne | Ciepłe światło; czas błysku 5–30 s; częstotliwość: wysoka/średnia/niska |
| Ostrzeganie dźwiękowe | 1 alarm wbudowany + 10 alarmów użytkownika; głośność 0–100%; 1–10 powtórzeń |
| Kompresja wideo | Smart h.265+; h.265; smart h.264+; h.264B/m/h; mjpeg (substream) |
| Liczba strumieni | 2 |
| Obsługiwane rozdzielczości | 3M, 1080p, 960p, 720p, D1, cif |
| Liczba klatek | Główny: do 25/30 kl./s |
| Substream: do 25/30 kl./s | |
| Kontrola bitrate | Cbr / vbr |
| Bitrate wideo | H.264: 88 kb/s – 8192 kb/s |
| H.265: 35 kb/s – 8192 kb/s | |
| Tryb dzień/noc | Auto (icr) / kolor / b/w |
| Blc | Tak |
| Wdr | Dwdr |
| Hlc | Tak |
| Balans bieli | Auto; wewnętrzny; zewnętrzny; śledzenie; manualny; sodowy; naturalny; uliczny |
| Kontrola wzmocnienia | Auto / manual |
| Redukcja szumów | 2D nr; 3D nr |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Roi | Tak |
| Defog | Elektroniczny |
| Obrót obrazu | 180° |
| Maski prywatności | 4 obszary |
| Stosunek sygnał/szum | ≥55 db |
| Kompresja audio | Pcm; g.711a; g.711Mu; g.726; aac |
| Port sieciowy | Rj-45 (10/100 base-t) |
| Protokoły sieciowe | Http/https, tcp/ip, IPv4/IPv6, rtsp, udp, ftp, smtp, ntp, dns, ddns i inne |
| Kompatybilność | Cgi; sdk; onvif (profile s, t); rtmp; P2P |
| Tryb transmisji | Unicast / multicast |
| Liczba użytkowników | 20 (64 mb/s) |
| Pamięć masowa | Micro sd do 256 gb; ftp |
| Przeglądarki | Ie 7+; chrome; firefox; safari |
| Oprogramowanie | Smart pss; dmss; player; configtool; nvr; smart player |
| Aplikacja mobilna | Ios; android |
| Certyfikaty | Ce; fcc |
| Wejście audio | 1 × mikrofon (wbudowany) |
| Wyjście audio | 1 × głośnik (wbudowany) |
| Zdarzenia alarmowe | Ruch, sabotaż, dźwięk, sieć, konflikt ip, karta sd, pamięć |
| Zasilanie | 12 v dc / poe (802.3af) |
| Pobór mocy | Typowy: 3 w |
| Maks.: 10 w (z oświetlaczem) | |
| Zasilacz | Opcjonalny |
| Temperatura pracy | –30 °c do +55 °c |
| Wilgotność pracy | ≤95% |
| Ochrona | Ochrona przepięciowa, esd, pyło- i wodoszczelność |
| Wymiary | 140,5 × Ø111,0 mm |
| Waga netto | 0,5 kg |
| Waga brutto | 1,0 kg |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.