Kamera ip dahua sd2a200hb-gn-aw-pv-0400-s2
kamera ip dahua sd2a200hb-gn-aw-pv-0400-s2, producent: dahua
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: SD2A200HB-GN-AW-PV-0400-S2
Kod kreskowy:
Opis
Kamera ip dahua SD2A200HB-gn-aw-pv-0400-S2
Najważniejsze cechy
- Przetwornik: 1/2,8" 2MP starvis™ image sensor cmos
- Rozdzielczość: 1920x1080 (2Mpx) @ 25kl/s
- Interfejs: 1x RJ45 ethernet 10/100Mbps
- Kompresja: h.265+/ h.265/ h.264+/ mjpeg
- Obiektyw: 4,0mm
- Czułość: 0,005lux/F1,6, 0lux (diody ir / led wł.)
- Oświetlacz smart dual:
- 2 diody ir led (zasięg 30m)
- 2 diody led światła białego (zasięg 30m)
- Awb, atw, agc, blc, hlc, 2D/3D nr, dwdr
- Wbudowany moduł wi-fi 2,4GHz (802.11n/b/g)
- Smart dual illuminators - zastosowanie podwójnego oświetlacza
- 3 tryby pracy oświetlacza (tylko ir, tylko led, smart - ir + led)
- Obsługa kart microsd / microsdhc / microsdxc do 512GB
- Obsługa: onvif, cgi, rtmp, sdk, P2P
- Obrót kamery: 0° ~ 345° (pan), 0° ~ +80° (tilt)
- Funkcje ivs: przekroczenie linii, wykrycie intruza, detekcja człowieka
- Aktywne odstraszanie - 2 diody led migające (biały), sygnał dźwiękowy (alarm)
- Wbudowany mikrofon i głośnik (dwukierunkowa rozmowa)
- Prędkość i rozdzielczość przetwarzania: 25 kl/s dla 1920x1080 (2Mpx)
- Podgląd obrazu: smart pss, dss express, dss pro
- Przeglądarki internetowe: ie, firefox, chrome
- Urządzenia mobilne z systemami: ios, android
- Obudowa: plastikowa, klasa szczelności (IP66)
- Zasilanie: 12V dc (brak zasilacza)
Specyfikacja
| Standard: | Tcp/ip |
| Przetwornik: | 1/2.8 " starvis™ cmos |
| Wielkość matrycy: | 2 mpx |
| Rozdzielczość: | 1920 x 1080 1080p , |
| 1280 x 960 1.3 mpx , | |
| 1280 x 720 - 720p | |
| Obiektyw: | 4 mm |
| Kąt widzenia: | 86.8 ° (dane producenta) |
| Zoom optyczny: | Nie |
| Zoom cyfrowy: | Nie |
| Zasięg oświetlacza ir: | 30 m |
| Zasięg oświetlacza światła białego (led): | 30 m |
| Wyjście wideo: | Nie |
| Prędkość obrotowa (sterowanie ręczne): | 0.1 °/s ... 74 °/s (poziom) |
| 0.1 °/s ... 36 °/s (pion) | |
| Prędkość obrotowa przy presetach: | Max. 62 °/s (poziom) |
| Max. 36 °/s (pion) | |
| Zakres obrotu w poziomie: | 0 ° ... 345 ° - obrót głowicy jest ograniczony krańcówką |
| Zakres obrotu w pionie: | 0 ° ... 80 ° |
| Interfejs rs-485: | Nie |
| Liczba presetów: | 300 |
| Skanowanie w poziomie: | Nie |
| Ustawiane trasy ruchu: | Nie |
| Metoda kompresji obrazu: | H.265+ / h.265 / h.264+ / h.264 / mjpeg |
| Wejścia / wyjścia alarmowe: | Nie |
| Prędkość transmisji strumienia głównego: | 25 kl/s - 2 mpx |
| Gniazdo karty pamięci: | Obsługa kart micro sd do 512GB (możliwy zapis lokalny) |
| Interfejs sieciowy: | 10/100 base-t (rj-45) wifi 802.11n;IEEE802.11b;802.11g 2,4GHz |
| Protokoły sieciowe: | Udp, ftp, rtmp, IPv4/IPv6, ip filter, dns, rtcp http, https, tcp/ip, ntp, ssl, dhcp, rtp, rtsp, smtp, ddns, arp |
| Web server: | Wbudowany, zgodność z nvr |
| Maks. Liczba użytkowników on-line: | 20 |
| Onvif: | 21.06 |
| Audio: | Wbudowany mikrofon |
| Wbudowany głośnik | |
| Detekcja dźwięku | |
| Obsługa dwukierunkowego audio | |
| Zgodność ze standardem aac | |
| Dostęp z telefonu komórkowego: | Port 37777 |
| Android: darmowa aplikacja dmss | |
| Ios (iphone): darmowa aplikacja dmss | |
| Domyślny login / hasło administratora: | Admin / - |
| Hasło administratora należy ustawić przy pierwszym uruchomieniu | |
| Domyślny adres ip: | 192.168.1.108 |
| Porty dostępu przez www: | 80, 37777 |
| Porty dostępu przez aplikację na pc: | 37777 |
| Port dostępu przez aplikację mobilną: | 37777 |
| Port onvif: | 80 |
| Rtsp url: | Rtsp://admin:hasło@192.168.1.108:554/cam/realmonitor?channel=1&subtype=0 - strumień główny |
| Rtsp://admin:hasło@192.168.1.108:554/cam/realmonitor?channel=1&subtype=1 - strumień pomocniczy | |
| Wybrane funkcje: | D-wdr - szeroki zakres dynamiki oświetlenia |
| 2-dnr, 3-dnr - cyfrowa redukcja szumu w obrazie | |
| Tryb dzień/noc | |
| Blc - kompensacja światła wstecznego (tła) | |
| Hlc - kompensacja silnego światła (punktowego) | |
| Icr - mechaniczny filtr podczerwieni | |
| Kamera posiada wbudowaną grzałkę wraz z termostatem | |
| Detekcja ruchu | |
| Konfigurowalne strefy prywatności | |
| Mirror - odbicie lustrzane obrazu | |
| Funkcja aktywnego odstraszania - alarm świetlny oraz dźwiękowy | |
| Inteligentna detekcja ruchu (z rozróżnieniem ludzi oraz pojazdów) | |
| Analiza ivs : wtargnięcie : przekroczenie linii | |
| Zasilanie: | Poe (802.3af), |
| 12 v dc / 1090 ma | |
| Pobór mocy: | ≤ 11 w |
| Obudowa: | Speed dome, plastikowa |
| Kolor: | Biały + czarny |
| Klasa szczelności: | IP66 |
| Temperatura pracy : | -30 °c ... 55 °c |
| Waga: | 0.44 kg |
| Wymiary: | Ø 111 x 140.5 mm (bez uchwytu) |
| Obsługiwane języki: | Angielski, hiszpański |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.