Kamera ip dahua sd29404db-gny-w
kamera ip dahua sd29404db-gny-w, producent: dahua
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: SD29404DB-GNY-W
Kod kreskowy: 6923172569097
Opis
Kamera ip dahua SD29404DB-gny-w
Najważniejsze cechy:
• rozdzielczość przetwornika: 2560x1440
• system skanowania: progresywny
• czułość kamery: kolor: 0,005 luksa przy F1,6
czarno-biały: 0,0005 luksa przy F1,6
0 luksów (lampa podczerwona włączona)
• oświetlacz ir: 50m
• kąt widzenia: h: 94,9°–30,1°; v: 51°–17,1°; d: 112,3°–34,6°
• kompresja wideo: h.264H; h.264B; inteligentny h.265+; h.264; h.265; mjpeg (podstrumień); inteligentny h.264+
• ilość strumieni: 3
• rozdzielczość wideo: 4Mpx (2560x1440)
• strumień główny: 4M/3M/1080p/1,3M/720p@(1-25/30 kl./s)
• strumień pomocniczy: D1/vga/cif@(1-25/30 kl./s)
• bitrate: H264: 24 kb/s–13056 kb/s / H265: 9 kb/s–7936 kb/s
• dzień/noc: icr: automatyczny; kolor; czarno-biały
elektroniczny: automatyczny; kolor; czarno-biały
• blc, hlc
• wdr: 120 db
• redukcja szumów: nr 2D; nr 3D
• detekcja ruchu: wł. / wył.
• zasilanie: 12 v dc, 2 a ± 10% (opcjonalnie)
• pobór mocy: < 10W
• temperatura pracy: -30°c ~ +50°c
• wymiary: 117,4 mm × Φ132,1 mm
Specyfikacja techniczna:
| Kod producenta | SD29404DB-gny-w |
| Kolor | Biało-czarny |
| Typ | Kopułkowa |
| Zastosowanie | Uniwersalna |
| Obrotowa | Tak |
| Łączność | Bezprzewodowa |
| Typ przetwornika | Cmos |
| Rozmiar przetwornika | 1/2.8 |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Interfejs | Wi-fi |
| Ogniskowa [mm] | 2.8-12 |
| Zbliżenie cyfrowe | 16x |
| Kąt widzenia w pionie | 51 |
| Kąt widzenia w poziomie | 94.9 |
| Przysłona | F3.0 |
| Tryb nocny | Tak |
| Pamięć ram | 512 mb |
| Pozostałe złącza | Micro sd |
| Rodzaj kompresji | H.264+ |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Ilość klatek na sekundę | 25-30 |
| Zasilanie | 12 vdc, 2A ± 10% (opcjonalnie) |
| Pobór prądu | Basic: 5 w / max: 10 w (illuminator+ptz) |
| Załączone wyposażenie | Zestaw montażowy |
| Zabezpieczenia | Wykrywanie twarzy |
| Temperatura pracy | –30 °c to +50 °c (–22 °f to +122 °f) |
| Ochrona | Odporny na pioruny 6000 v; ochrona przed przepięciami; zabezpieczenie przed przepięciami |
| Wilgotność pracy | ≤ 95% |
| Certyfikaty: | Ce: EN55032/en 50130-4/en 55035/EN61000-3-2/EN61000-3-3 ce-red: EN300328/EN62311/EN301489-17 |
| Wymiary produktu: | 117.4 mm × Φ132.1 mm (4.62" × Φ5.20") |
| Waga netto | 0.713 kg (1.57 lb) |
| Waga brutto | 1.0 kg (2.20 lb) |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.