Kamera ip dahua sd29204db-gny
kamera ip dahua sd29204db-gny, producent: dahua
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: SD29204DB-GNY
Kod kreskowy: 6923172569035
Opis
Kamera ip dahua SD29204DB-gny
Najważniejsze cechy:
- 1/2,8" 2-megapikselowy cmos.
- 4-krotny zoom optyczny.
- ·maks. 25/30 kl./s przy 1080P.
- ·zasięg podczerwieni do 50 m.
- 4-krotny zoom optyczny.
- Wdr.
- Smd 3.0.
- Wbudowany mikrofon.
- Poe.
Specyfikacja techniczna:
| Model | SD29204DB-gny |
| Kamera | |
| Czujnik obrazu | 1/2.8" cmos |
| Piksele | 2 mp |
| Maks. Rozdzielczość | 1920 (h) × 1080 (v) |
| Rom | 128 mb |
| Ram | 512 mb |
| Elektroniczna prędkość migawki | 1 s–1/30,000 s |
| System skanowania | Progresywny |
| Min. Oświetlenie | Olor: 0.005 lux@F1.6 |
| B/w: 0.0005 lux@F1.6 | |
| 0 lux@F1.6 (ir light on) | |
| Zasięg oświetlenia | 50 m (65.62 ft) (ir) |
| Kontrola włączania/wyłączania oświetlacza | Ręczna; smartir; wyłączony |
| Liczba oświetlaczy | 2 (światło ir) |
| Obiektyw | |
| Ogniskowa | 2.8 mm–12 mm |
| Maks. Przysłona | F1.6–F3.0 |
| Pole widzenia | H: 101°–31.36°; v: 53.51°–17.72°; d: 120.51°–36.05° |
| Zoom optyczny | 4x |
| Kontrola ostrości | Automatyczna; półautomatyczna; manualna |
| Minimalna odległość ostrzenia | 1.5 m |
| Kontrola przysłony | Stała przysłona |
| Ptz | |
| Zakres pan/tilt | Pan: 0° do 360°; |
| Tilt: 0° do 90° | |
| Prędkość ręcznej kontroli | Pan: 0.1°/s–100°/s; |
| Tilt: 0.1°/s–60°/s | |
| Prędkość presetu | Pan: 0.1°/s–100°/s; |
| Tilt: 0.1°/s–60°/s | |
| Preset | 300 |
| Tour | 8 (do 32 presetów na tour) |
| Pamięć po wyłączeniu zasilania | Tak |
| Bezczynne ruchy | Preset; tour |
| Protokół ptz | Dh-SD4 |
| Inteligencja | |
| Ivs (ochrona perymetryczna) | Przekroczenie linii; wtargnięcie; przekroczenie ogrodzenia; wałęsanie się; porzucone/brakujące obiekty; szybkie poruszanie; wykrywanie parkowania; gromadzenie się ludzi; klasyfikacja alarmów ludzkich |
| Wykrywanie twarzy | Wsparcie dla wykrywania twarzy, snapshotów i ulepszania twarzy; wsparcie dla wycinania twarzy: twarz, zdjęcie jednocalowe; strategie przechwytywania obejmują przechwytywanie w czasie rzeczywistym i pierwszeństwo jakości. |
| Smd | Tak |
| Wideo | |
| Kompresja wideo | H.264H; h.264B; smart h.265+; h.264; h.265; mjpeg (sub stream); smart h.264+ |
| Możliwości strumieniowania | 3 strumienie |
| Rozdzielczość | 1080p (1920 × 1080); 1.3M (1280 × 960); 720p (1280 × 720); D1 (704 × 576/704 × 480); vga (640 × 480); cif (352 × 288/352 × 240) |
| Prędkość klatek wideo | Main stream: 1080p/1.3M/720p@(1-25/30 fps) |
| Sub stream 1: D1/vga/cif@(1-25/30 fps) | |
| Sub stream 2: 1080p/1.3M/720p@(1-25/30 fps) | |
| Kontrola bit rate | Cbr/vbr |
| Bit rate wideo | H264: 96 kbps–14,848 kbps |
| H265: 38 kbps–8,960 kbps | |
| Dzień/noc | Icr: kolor; b/w; auto; |
| Elektroniczny: kolor; b/w; auto | |
| Blc | Tak |
| Wdr | 120 db |
| Hlc | Tak |
| White balance | Auto; wewnątrz; na zewnątrz; śledzenie; manualne; lampa sodowa; światło naturalne; lampa uliczna |
| Kontrola wzmocnienia | Auto; manualne; priorytet wzmocnienia |
| Zmniejszanie szumów | 2D nr; 3D nr |
| Wykrywanie ruchu | Tak |
| Region of interest (roi) | Tak |
| Stabilizacja obrazu (eis) | Elektroniczna stabilizacja obrazu (eis) |
| Defog | Elektroniczny |
| Zoom cyfrowy | 16× |
| Obrót obrazu | 180° |
| Stosunek sygnału do szumu | ≥55 db |
| Audio | |
| Kompresja audio | G.711a; g.711Mu; g.726; MPEG2-Layer2; G722.1; pcm |
| Sieć | |
| Port sieciowy | Rj-45 (10/100 base-t) |
| Protokół sieciowy | Ftp; rtmp; IPv6; bonjour; IPv4; dns; rtcp; pppoe; ntp; rtp; 802.1x; https; snmp; tcp/ip; ddns; upnp; nfs; icmp; udp; igmp; http; ssl; dhcp; smtp; qos; rtsp; arp |
| Porty | |
| Wejście audio | 1 kanał (line in, gołe przewody,built-in mic |
| Wyjście audio | 1 kanał (line out, gołe przewody) |
| Wejście alarmowe | 2 kanały (on-off value input: 0–5 vdc) |
| Wejście alarmowe | 1 kanał |
| Powiązanie alarmu | Przechwytywanie; nagrywanie; wysyłanie e-maila; preset; tour |
| Zdarzenie alarmowe | Wykrywanie ruchu/zamaskowania; wykrywanie dźwięku; wykrywanie rozłączenia sieci; wykrywanie konfliktu ip; wykrywanie stanu karty pamięci; wykrywanie przestrzeni pamięci |
| Zasilanie | |
| Zasilanie | 12 vdc, 2 a ± 10%; |
| Zużycie energii | Podstawowe: 5 w; |
| Maks: 10 w (oświetlacz włączony+ptz) | |
| Środowisko | |
| Temperatura pracy | –30 °c to +50 °c (–22 °f to +122 °f) |
| Wilgotność pracy | ≤95% |
| Ochrona | Tvs 6000 v odporność na pioruny; ochrona przed przepięciami; ochrona przed przejściowymi zmianami napięcia |
| Obudowa | |
| Wymiary produktu | 117.4 mm × Φ132.1 mm |
| Waga netto | 0.713 kg |
| Waga brutto | 1.0 kg |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.