Kamera ip dahua ipc-hfw3249e-as-il-0600b
kamera ip dahua ipc-hfw3249e-as-il-0600b, producent: dahua
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: HFW3249E-AS-IL-0600B
Kod kreskowy:
Opis
Kamera ip dahua ipc-HFW3249E-as-il-0600B
Najważniejsze cechy:
- 2-mp przetwornik obrazu 1/2.9" cmos – wysoka rozdzielczość, bardzo dobra jakość obrazu przy słabym oświetleniu.
- Maksymalne wyjście: 2 mp (1920 × 1080) @25/30 fps.
- Kodek h.265 – wysoka kompresja, bardzo niski bitrate.
- Wbudowane wielordzeniowe oświetlenie – zasięg ir do 50 m, zasięg światła ciepłego do 50 m.
- Obsługa roi, smart h.264+/h.265+, ai h.264/h.265 – elastyczne kodowanie dopasowane do różnych warunków sieci i pamięci.
- Funkcje obrazu – tryb rotacji, wdr, 3D nr, hlc, blc, znak wodny cyfrowy – do różnych scen monitoringu.
- Inteligentne funkcje monitoringu – intruz, linia przekroczenia (z rozróżnianiem ludzi i pojazdów), detekcja postoju, włóczenia się, detekcja twarzy (całej sceny).
- Detekcja anomalii – ruch, sabotaż wideo, zmiana sceny, detekcja dźwięku, brak karty sd, pełna karta sd, błąd karty, brak sieci, konflikt ip, nieautoryzowany dostęp, detekcja napięcia.
- Wejścia/wyjścia alarmowe – 1 wejście, 1 wyjście.
- Wejście/wyjście audio – 1 wejście, 1 wyjście + wbudowany mikrofon.
- Obsługa kart microsd do 512 gb.
- Zasilanie 12 vdc / poe.
- Klasa ochrony IP67.
- Smd 4.0 – inteligentne filtrowanie ludzi i pojazdów.
- Obsługa ai ssa – automatyczne dopasowanie parametrów obrazu przez ai.
- Obsługa stref smd – możliwość ustawienia w obszarach światła ciepłego z wyzwalaniem alarmu.
Specyfikacja techniczna:
| Specyfikacja | Opis |
| Przetwornik obrazu | 1/2.9" cmos |
| Maks. Rozdzielczość | 1920 (h) × 1080 (v) |
| Pamięć rom | 256 mb |
| Pamięć ram | 1 gb |
| System skanowania | Progresywny |
| Elektroniczna migawka | Auto/ręczna 1/3 s – 1/100 000 s |
| Minimalne oświetlenie | 0,002 lux@F1.4 (kolor, 30 ire) |
| 0,0002 lux@F1.4 (b/w, 30 ire) | |
| 0 lux (przy włączonym oświetlaczu) | |
| Stosunek sygnał/szum (s/n) | >56 db |
| Zasięg oświetlenia | Do 50 m (ir) |
| Do 50 m (światło ciepłe) | |
| Sterowanie oświetlaczem | Auto / ręczne |
| Liczba oświetlaczy | 2 (ir + światło ciepłe, multi-core) |
| Regulacja kąta | Obrót (pan): 0°–360° |
| Pochylenie (tilt): 0°–90° | |
| Rotacja: 0°–360° | |
| Typ obiektywu | Stałoogniskowy |
| Mocowanie obiektywu | M12 |
| Ogniskowa | 2.8 mm; 3.6 mm; 6 mm |
| Przysłona (max.) | F1.4 |
| Kąt widzenia | 2.8 mm: h: 100°; v: 55°; d: 117° |
| 3.6 mm: h: 83°; v: 44°; d: 98° | |
| 6 mm: h: 51°; v: 28°; d: 60° | |
| Sterowanie przysłoną | Stała |
| Minimalna odległość ostrzenia | 2.8 mm: 0.7 m |
| 3.6 mm: 1.1 m | |
| 6 mm: 2.7 m | |
| Dori (detekcja/obserwacja/rozpoznanie/identyfikacja) | 2.8 mm: 44 m / 17.6 m / 8.8 m / 4.4 m |
| 3.6 mm: 55.7 m / 22.3 m / 11.1 m / 5.6 m | |
| 6 mm: 88.6 m / 35.4 m / 17.7 m / 8.9 m | |
| Ivs (ochrona perymetryczna) | Intruz, linia przekroczenia (rozróżnianie ludzi i pojazdów) |
| Smd | Smd 4.0 |
| Acupick | Algorytmy ai do wyszukiwania i dopasowywania celów (ludzie, pojazdy) |
| Ai ssa | Automatyczne dostosowanie obrazu (ai) |
| Inteligentne wyszukiwanie | Współpraca ze smart nvr (wyszukiwanie, ekstrakcja zdarzeń) |
| Kompresja wideo | H.265; h.264; h.264H; h.264B; mjpeg (tylko strumień dodatkowy) |
| Smart codec | Smart h.265+; smart h.264+ |
| Kodowanie ai | Ai h.265; ai h.264 |
| Liczba strumieni | 3 |
| Obsługiwane rozdzielczości | 1080p; 1.3M; 720p; D1; vga; cif |
| Kontrola przepływności | Vbr; cbr; abr |
| Bitrate wideo | H.264/h.265: 3 kbps–8192 kbps |
| Tryb dzień/noc | Auto (icr) / kolor / b/w |
| Blc / hlc / wdr | Tak / tak / 120 db |
| Redukcja szumów | 3D nr |
| Detekcja ruchu | Tak (4 strefy) |
| Maski prywatności | 8 stref |
| Rotacja obrazu | 0°/90°/180°/270° |
| Mikrofon | Tak, wbudowany |
| Kompresja audio | Pcm; g.711a; g.711Mu; g.726; g.723 |
| Zdarzenia alarmowe | Brak karty sd, błąd karty, brak sieci, konflikt ip, nieautoryzowany dostęp, detekcja ruchu, sabotaż wideo, tripwire, intruz, zmiana sceny, detekcja dźwięku, alarm zewnętrzny, smd, wyjątki bezpieczeństwa |
| Port sieciowy | Rj-45 (10/100 base-t) |
| Protokoły sieciowe | IPv4, IPv6, http, tcp, udp, rtp/rtsp/rtmp, smtp, ftp/sftp, dhcp, dns, ddns, qos, upnp, ntp, multicast, icmp, igmp, nfs, samba, pppoe, snmp, P2P |
| Interoperacyjność | Onvif (s/g/t/m), cgi |
| Użytkownicy/hosty | Do 20 (łączna przepustowość: 64 mb/s) |
| Magazyn danych | Ftp, sftp, microsd (do 512 gb), nas |
| Obsługa przeglądarek | IE11, chrome, firefox |
| Oprogramowanie | Smart pss lite; dss; dmss; dolynk care |
| Aplikacje mobilne | Ios, android |
| Cyberbezpieczeństwo | Szyfrowanie wideo/firmware/konfiguracji, logi bezpieczeństwa, filtrowanie ip/mac, https, 802.1x, trusted boot, x.509, syslog, ostrzeżenia bezpieczeństwa |
| Certyfikaty | Ce-lvd: EN62368-1 |
| Ce-emc: 2014/30/eu | |
| Wejście/wyjście audio | 1 wejście (rca) / 1 wyjście (rca) |
| Wejście/wyjście alarmowe | 1 wejście (3–5 vdc), 1 wyjście (12 vdc, 300 ma) |
| Zasilanie | 12 vdc / poe (802.3af) |
| Zużycie energii | Podstawowe: 2.9 w (12 vdc) / 4.5 w (poe) |
| Maks.: 6.8 w (12 vdc) / 9.1 w (poe) | |
| Temperatura pracy | –40 °c do +60 °c |
| Wilgotność pracy | ≤95% (bez kondensacji) |
| Ochrona | IP67 |
| Materiał obudowy | Metal |
| Wymiary | 192.7 × 70.5 × 66.4 mm |
| Waga netto / brutto | 610 g / 770 g |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.