Kamera ip dahua ipc-hfw2849tl-s-led-0360b-pro
kamera ip dahua ipc-hfw2849tl-s-led-0360b-pro, producent: dahua
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: HFW2849TL-S-LED-0360B-PRO
Kod kreskowy:
Opis
Kamera ip dahua ipc-HFW2849TL-s-led-0360B-pro
Najważniejsze cechy:
- 8-megapikselowy przetwornik obrazu cmos 1/1.8", zapewniający wysoką jakość obrazu i dobrą widoczność przy niskim poziomie oświetlenia.
- Maksymalna rozdzielczość: 8 mp (3840 × 2160) przy 20 kl./s, obsługa 4 mp (2688 × 1520) przy 25/30 kl./s.
- Kodek h.265 – wysoki stopień kompresji i bardzo niski bitrate.
- Wbudowane ciepłe światło doświetlające, maksymalny zasięg do 30 metrów.
- Funkcje roi oraz smart h.264+/h.265+ – elastyczne kodowanie, dostosowane do różnych przepustowości łącza i środowisk pamięci masowej.
- Tryb obrotu, wdr, 3D nr, hlc, blc, znakowanie cyfrowe – umożliwiają skuteczny monitoring w różnych warunkach obserwacji.
- Inteligentne monitorowanie – detekcja wtargnięcia, przekroczenia linii (obie funkcje wspierają klasyfikację i precyzyjne wykrywanie ludzi oraz pojazdów).
- Wykrywanie anomalii – detekcja ruchu, sabotaż obrazu, detekcja dźwięku, brak karty sd, pełna karta sd, błąd karty sd, rozłączenie sieci, konflikt ip, nieautoryzowany dostęp, wykrywanie napięcia.
- Obsługa kart micro sd do 256 gb; wbudowany mikrofon.
- Zasilanie 12 vdc / poe – łatwa instalacja.
- Odporność na warunki atmosferyczne (IP67).
- Smd plus – zaawansowana analiza ruchu z rozpoznawaniem ludzi i pojazdów.
Specyfikacja techniczna:
| Funkcja | Opis |
| Kompresja wideo | H.265; h.264; h.264H; h.264B; mjpeg (obsługiwane tylko przez strumień dodatkowy) |
| Inteligentny kodek | Smart h.265+; smart h.264+ |
| Szybkość klatek wideo | Główny strumień: 3840 × 2160@(1–20 kl./s) / 2688 × 1520@(1–25/30 kl./s); strumień dodatkowy: 704 × 576@(1–25 kl./s) / 704 × 480@(1–30 kl./s) |
| Możliwość strumieniowania | 2 strumienie |
| Rozdzielczość | 8M; 6M; 5M; 4M; 3M; 1080p; 1.3M; 720p; D1; vga; cif |
| Kontrola przepływności | Cbr; vbr |
| Przepływność wideo | H.264: 32–8192 kbps; h.265: 12–8192 kbps |
| Tryb dzień/noc | Kolor / b/w |
| Blc | Tak |
| Hlc | Tak |
| Wdr | 120 db |
| Balans bieli | Auto; naturalny; latarnia; zewnętrzny; ręczny; niestandardowy regionalnie |
| Kontrola wzmocnienia | Auto/ręczna |
| Redukcja szumów | 3D nr |
| Detekcja ruchu | Wł/wył (4 prostokątne obszary) |
| Domyślna przepływność / rozdzielczość | 6144 kbps (3840 × 2160) |
| Obszar zainteresowania (roi) | Tak (4 obszary) |
| Inteligentne oświetlenie | Tak |
| Obrót obrazu | 0°/90°/180°/270° (obsługa do 2688 × 1520) |
| Lustro | Tak |
| Maskowanie prywatności | 4 obszary |
| Korekcja zniekształceń (ldc) | Tak |
| Języki | Pl, en, de, fr, it, ru, es (ue/am), pt, cz, nl, tr, ua, vi, ar, he, id itd. |
| Zdarzenia alarmowe | Brak/pełna/błąd karty sd; odłączenie sieci; konflikt ip; nieautoryzowany dostęp; detekcja ruchu; sabotaż; linia/przekroczenie; wtargnięcie; detekcja dźwięku; napięcie; wyjątek smd; wyjątek bezpieczeństwa |
| Port sieciowy | Rj-45 (10/100 base-t) |
| Sdk i api | Tak |
| Protokoły sieciowe | IPv4/IPv6, http, tcp, udp, arp, rtp, rtsp, smtp, ftp/sftp, dhcp, dns, ntp, P2P itd. |
| Zgodność | Onvif (profile s/g/t); cgi |
| Użytkownicy/hosty | 20 (48 mb/s) |
| Magazyn danych | Ftp; sftp; karta sd do 256 gb; nas |
| Przeglądarki | Ie, chrome, firefox |
| Oprogramowanie | Smart pss lite; dss; dmss |
| Aplikacje mobilne | Ios; android |
| Bezpieczeństwo | Logowanie, filtrowanie ip/mac, certyfikaty x.509, https, 802.1x, boot/trusted exec/upgrade itd. |
| Temperatura pracy | –40°c do +60°c |
| Wilgotność pracy | ≤95% (bez kondensacji) |
| Temperatura przechowywania | –40°c do +60°c |
| Wilgotność przechowywania | ≤95% (bez kondensacji) |
| Ochrona | IP67 |
| Typ obiektywu | Stałoogniskowy |
| Mocowanie obiektywu | M16 |
| Ogniskowa | 3.6 mm |
| Przysłona | F1.0 |
| Kąt widzenia | H: 93°; v: 49°; d: 110° |
| Sterowanie przysłoną | Stała |
| Min. Odległość ostrzenia | 4 m |
| Zasięg dori | Detekcja: 102 m; obserwacja: 40.8 m; rozpoznanie: 20.4 m; identyfikacja: 10.2 m |
| Wygląd kamery | Bullet |
| Przetwornik obrazu | 1/1.8" cmos |
| Rozdzielczość maks. | 3840 (h) × 2160 (v) |
| Pamięć rom | 128 mb |
| Pamięć ram | 256 mb |
| System skanowania | Progresywny |
| Migawka elektroniczna | Auto/ręczna 1/3 s–1/100000 s |
| Minimalne oświetlenie | 0.0008 lux@F1.0 |
| Stosunek sygnału do szumu | >56 db |
| Zasięg doświetlenia | Do 30 m (światło ciepłe) |
| Sterowanie doświetleniem | Auto/ręczne |
| Liczba iluminatorów | 4 (ciepłe światło) |
| Akumulator wewnętrzny | Supercap 0.07 f |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Kompresja audio | G.711a; g.711Mu; pcm; g.726 |
| Próbkowanie audio | 8 khz; 16 khz |
| Materiał obudowy | Metal |
| Wymiary | 197.9 × 80.2 × 76.2 mm |
| Wymiary opakowania | 240 × 115 × 111 mm |
| Waga netto | 0.57 kg |
| Waga brutto | 0.72 kg |
| Montaż | Sufit; ściana; słup pionowy |
| Zasilacz | Opcjonalny |
| Obiektyw | W zestawie |
| Certyfikaty | Ce-lvd: EN62368-1; ce-emc: dyrektywa 2014/30/ue |
| Zasilanie | 12 vdc (±30%); poe (802.3af) |
| Pobór mocy | Podstawowy: 2.3 w (12 vdc); 3.2 w (poe); maks.: 6.1 w / 7.4 w |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.