Kamera ip dahua ipc-hfw2841t-zas-27135
kamera ip dahua ipc-hfw2841t-zas-27135, producent: dahua
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: IPC-HFW2841T-ZAS-27135
Kod kreskowy: 6923172581853
Opis
Kamera ip dahua ipc-HFW2841T-zas-27135
Najważniejsze cechy
- Przetwornik obrazu 8MP, 1/2,7" cmos, niskie natężenie oświetlenia, wysoka rozdzielczość obrazu
- Wyjścia max. 8MP (3840 × 2160) @20 fps i obsługuje 2688×1520
- (2688 × 1520) @25/30 fps
- Kodek h.265, wysoki stopień kompresji, bardzo niska przepływność
- Wbudowana dioda ir, maksymalna odległość ir: 60 m
- Roi, smart h.264+/h.265+, elastyczne kodowanie, mające zastosowanie do różnych
- Przepustowość i środowiska pamięci masowej
- Tryb rotacji, wdr, 3D nr, hlc, blc, cyfrowy znak wodny,
- Zastosowanie do różnych scen monitorowania
- Inteligentne wykrywanie: wtargnięcie, tripwire
- Wykrywanie nieprawidłowości: wykrywanie ruchu, sabotaż wideo, brak karty sd
- Karta sd pełna, błąd karty sd, rozłączenie sieci, konflikt ip, lokalny alarm, wykrywanie napięcia, nieprawidłowy dźwięk
- Alarm: 1 wejście, 1 wyjście; audio: 1 wejście, 1 wyjście; obsługuje max. 256 gb microsd karta
- Zasilanie 12V dc/poe
- Stopień ochrony IP67
Specyfikacja techniczna
| Standard: | Tcp/ip |
| Przetwornik: | 1/2.7 " progressive scan cmos |
| Wielkość matrycy: | 8.3 mpx 4K uhd |
| Rozdzielczość: | 3840 x 2160 - 8.3 mpx 4K uhd , |
| 3072 x 2048 - 6 mpx , | |
| 3072 x 1728 - 5 mpx , | |
| 2880 x 1620 - 4.7 mpx , | |
| 2688 x 1520 - 4 mpx , | |
| 2048 x 1536 - 3 mpx , | |
| 2304 x 1296 - 3 mpx , | |
| 1920 x 1080 - 1080p , | |
| 1280 x 960 - 1.3 mpx , | |
| 1280 x 720 - 720p | |
| Obiektyw: | 2.7 ... 13.5 mm - motozoom |
| Kąt widzenia: | 113 ° ... 31 ° (dane producenta) |
| Kompresja: | H.265+ / h.265 / h.264+ / h.264 / mjpeg |
| Zasięg oświetlacza ir: | 60 m |
| Wejścia / wyjścia alarmowe: | 1 / 1 |
| Prędkość transmisji strumienia głównego: | 20 kl/s @ 8 mpx |
| 25 @ 4 mpx | |
| Interfejs sieciowy: | 10/100 base-t (rj-45) |
| Protokoły sieciowe: | IPv4/IPv6, http, tcp, udp, arp, rtp, rtsp, rtcp, rtmp, smtp, ftp, sftp, dhcp, dns, ddns, qos, upnp, ntp, multicast, icmp, igmp, nfs, pppoe, bonjour, P2P |
| Audio: | Wbudowany mikrofon |
| Wejście audio | |
| Wyjście audio | |
| Obsługa dwukierunkowego audio | |
| Detekcja dźwięku | |
| Zgodność ze standardem aac | |
| Web server: | Wbudowany |
| Gniazdo karty pamięci: | Obsługa kart micro sd do 256GB (możliwy zapis lokalny) |
| Maks. Liczba użytkowników on-line: | 20 |
| Onvif: | 21.12 |
| Dostęp z telefonu komórkowego: | Port: 37777 lub dostęp przez chmurę (P2P) |
| Android: darmowa aplikacja dmss | |
| Ios (iphone): darmowa aplikacja dmss | |
| Domyślny login / hasło administratora: | Admin / - |
| Hasło administratora należy ustawić przy pierwszym uruchomieniu | |
| Domyślny adres ip: | 192.168.1.108 |
| Porty dostępu przez www: | 80, 37777 |
| Porty dostępu przez aplikację na pc: | 37777 |
| Port dostępu przez aplikację mobilną: | 37777 |
| Port onvif: | 80 |
| Rtsp url: | Rtsp://admin:hasło@192.168.1.108:554/cam/realmonitor?channel=1&subtype=0 - strumień główny |
| Rtsp://admin:hasło@192.168.1.108:554/cam/realmonitor?channel=1&subtype=1 - strumień pomocniczy | |
| Interfejs rs-485: | Nie |
| Wybrane funkcje: | Wdr - 120 db - szeroki zakres dynamiki oświetlenia |
| 3D-dnr - cyfrowa redukcja szumu w obrazie | |
| Eis - elektroniczna stabilizacja obrazu | |
| Roi - poprawianie jakości wybranych fragmentów obrazu | |
| F-dnr (defog) - redukcja szumów związanych z opadami atmosferycznymi | |
| Obsługa nas - network attached storage | |
| Blc - kompensacja światła wstecznego (tła) | |
| Hlc - kompensacja silnego światła (punktowego) | |
| Icr - mechaniczny filtr podczerwieni | |
| Agc - automatyczna regulacja wzmocnienia obrazu | |
| Detekcja ruchu - maks. 4 strefy | |
| Strefy prywatności - maks. 4 | |
| Automatyczny balans bieli | |
| Analiza ivs : przekroczenie linii, wtargnięcie - klasyfikacja ludzi i pojazdów | |
| Smd plus - wyszukiwanie obiektu sklasyfikowanego jako: człowiek, pojazd silnikowy | |
| Zasilanie: | Poe (802.3af), |
| 12 v dc / 700 ma | |
| Pobór mocy: | ≤ 8.4 w @ 12 v dc |
| ≤ 9.7 w @ poe | |
| Obudowa: | Compact, metalowa |
| Kolor: | Biały |
| Klasa szczelności: | IP67 |
| Temperatura pracy : | -30 °c ... 60 °c |
| Obsługiwane języki: | Polski, angielski, czeski, francuski, hiszpański, holenderski, niemiecki, portugalski, rosyjski, rumuński, turecki, węgierski, włoski |
| Waga: | 0.76 kg |
| Wymiary: | 244 x 79 x 76 mm |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.