Kamera ip dahua ipc-hfw2449tl-s-led-0600b-pro
kamera ip dahua ipc-hfw2449tl-s-led-0600b-pro, producent: dahua
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: IPC-HFW2449TL-S-LED-0600B-PRO
Kod kreskowy: 6939554904134
Opis
Kamera ip dahua ipc-HFW2449TL-s-led-0600B-pro
Najważniejsze cechy:
- 4-megapikselowy przetwornik obrazu cmos 1/1.8", niska luminancja i obraz o wysokiej rozdzielczości.
- Maksymalne wyjście: 4 mp (2688 × 1520) przy 20 kl./s, wsparcie dla 2560 × 1440 przy 25/30 kl./s.
- Kodek h.265: wysoki współczynnik kompresji, ultra-niska przepływność danych.
- Wbudowane światło ciepłe, maksymalny zasięg oświetlenia: 50 m.
- Roi, smart h.264+/h.265+: elastyczne kodowanie, dostosowane do różnych środowisk przepustowości i przechowywania.
- Tryb obrotu, Wdr, 3D nr, hlc, blc, znakowanie cyfrowe; odpowiednie do różnych scen monitorowania.
- Inteligentne monitorowanie: detekcja wtargnięcia, linia przekroczenia (obie funkcje wspierają klasyfikację i dokładne wykrywanie pojazdów i ludzi).
- Wykrywanie nieprawidłowości: detekcja ruchu, manipulacja wideo, wykrywanie dźwięku, brak karty sd, pełna karta sd, błąd karty sd, rozłączenie sieci, konflikt ip, nieautoryzowany dostęp, wykrycie napięcia.
- Obsługa maks. 256 gb karty micro sd; wbudowany mikrofon.
- Zasilanie: 12 vdc/poe, łatwa instalacja.
- Ochrona IP67.
- Smd plus.
Specyfikacja techniczna:
| Kategoria | Specyfikacja |
| Ustawienia obrazu | Jasność; kontrast; ostrość; nasycenie; gamma |
| Nakładka osd | Czas; kanał; lokalizacja; niestandardowa nakładka |
| Tryb nagrywania | Ręczne; detekcja wideo; harmonogram; alarm (priorytety: ręczne > alarm > detekcja > harmonogram) |
| Karta micro sd (max.) | 256 gb |
| Ustawienia domyślne | Obsługa przywracania jednym kliknięciem |
| Zarządzanie użytkownikami | Do 20 użytkowników |
| Zabezpieczenia | Nazwa użytkownika i hasło; adres mac; https; IEEE802.1x; kontrola dostępu do sieci |
| Niska luminancja | Ultra starlight |
| Ivs (ochrona obwodowa) | Wtargnięcie; linia przekroczenia (klasyfikacja i wykrywanie ludzi/pojazdów) |
| Smd | Smd plus |
| Smart search | Współpraca z inteligentnym nvr do zaawansowanego wyszukiwania i scalania zdarzeń wideo |
| Kompresja wideo | H.265; h.264; h.264H; h.264B; mjpeg (tylko w podstrumieniu) |
| Inteligentny kodek | Smart h.265+; smart h.264+ |
| Liczba klatek wideo | Główny strumień: 2688 × 1520@(1–20 fps)/2560 × 1440@(1–25/30 fps) |
| Rozdzielczość | 4M, 3M, 1080p, 1.3M, 720p, D1, vga, cif |
| Sterowanie bitratem | Vbr; cbr |
| Bitrate wideo | H.264: 32–6144 kbps; h.265: 12–6144 kbps |
| Zdarzenia alarmowe | Brak karty sd; pełna karta sd; błąd karty sd; rozłączenie sieci; konflikt ip; nielegalny dostęp |
| Port sieciowy | Rj-45 (10/100 base-t) |
| Protokoły sieciowe | IPv4, IPv6, http, tcp, udp, rtp, rtsp, rtmp i inne |
| Interoperacyjność | Onvif (profile s, g, t); cgi |
| Bezpieczeństwo | Szyfrowanie wideo; logi bezpieczeństwa; filtrowanie ip/mac; wsparcie certyfikatów x.509 |
| Temperatura pracy | –40 °c do +60 °c |
| Wilgotność pracy | ≤95% rh, bez kondensacji |
| Typ obiektywu | Stałoogniskowy |
| Ogniskowa | 6 mm |
| Kontrola przysłony | Stała |
| Czujnik obrazu | 1/1.8" cmos |
| Rozdzielczość maksymalna | 2688 (h) × 1520 (v) |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Kompresja audio | G.711a; g.711Mu; pcm; g.726 |
| Materiał obudowy | Metal |
| Wymiary produktu | 197.9 × 80.2 × 76.2 mm (7.79" × 3.16" × 3.00") |
| Certyfikaty | Ce-lvd: EN62368-1; ce-emc: dyrektywa emc 2014/30/eu |
| Napięcie robocze | 12 vdc (±30%); poe (802.3af) |
| Pobór mocy | Max.: 7.2 w (poe) |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.