Kamera ip dahua ipc-hfw2449tl-s-led-0360b-pro
kamera ip dahua ipc-hfw2449tl-s-led-0360b-pro, producent: dahua
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: IPC-HFW2449TL-S-LED-0360B-PRO
Kod kreskowy: 6939554901270
Opis
Kamera ip dahua ipc-HFW2449TL-s-led-0360B-pro
Najważniejsze cechy
- 4MP 1/1.8" sensor obrazu cmos, niski poziom oświetlenia i obraz o wysokiej rozdzielczości.
- Maksymalne wyjście 4 mp (2688 × 1520) @20 kl./s, obsługa 2560×1440 (2560 × 1440) @25/30 kl./s.
- Kodek h.265, wysoka kompresja, ultra-niski bitrate.
- Wbudowane ciepłe oświetlenie, maksymalna odległość oświetlenia: 50 m.
- Roi, smart h.264+/h.265+, elastyczne kodowanie dostosowane do różnych środowisk przepustowości i przechowywania.
- Tryb obrotu, wdr, 3D nr, hlc, blc, cyfrowe znakowanie wodne, dostosowane do różnych scen monitoringu.
- Inteligentne monitorowanie: wtargnięcie, przekroczenie linii (obie funkcje wspierają klasyfikację i precyzyjne wykrywanie pojazdów i ludzi).
- Wykrywanie nieprawidłowości: wykrywanie ruchu, sabotaż wideo, wykrywanie dźwięku, brak karty sd, pełna karta sd, błąd karty sd, rozłączenie sieci, konflikt ip, nielegalny dostęp, wykrywanie napięcia.
- Obsługa maks. Karty micro sd 256 gb; wbudowany mikrofon.
- Zasilanie 12 vdc/poe, łatwy montaż.
- Ochrona IP67.
- Smd plus.
Specyfikacja techniczna
| Ustawienia obrazu | Jasność; kontrast; ostrość; nasycenie; gamma |
| Nakładka osd | Czas; kanał; lokalizacja; niestandardowa nakładka |
| Tryb nagrywania | Nagrywanie ręczne; nagrywanie na podstawie detekcji wideo; nagrywanie według harmonogramu; nagrywanie alarmowe. Priorytet nagrywania: ręczne > alarmowe > detekcja wideo > harmonogram |
| Karta micro sd (maks.) | 256 gb |
| Domyślnie | Obsługa przywracania ustawień jednym kliknięciem |
| Zarządzanie użytkownikami | Do 20 użytkowników |
| Zabezpieczenia | Nazwa użytkownika i hasło; adres mac; https; IEEE802.1x; kontrola dostępu do sieci |
| Poziom oświetlenia w niskiej jasności | Ultra starlight |
| Inteligentna analiza ivs (ochrona perymetryczna) | Włamanie, przekroczenie linii (obie funkcje wspierają klasyfikację i dokładne wykrywanie pojazdów i ludzi) |
| Smd | Smd plus |
| Inteligentne wyszukiwanie | Współpraca z inteligentnym rejestratorem nvr w celu zaawansowanego wyszukiwania, ekstrakcji zdarzeń i łączenia wideo ze zdarzeniami |
| Kompresja wideo | H.265; h.264; h.264H; h.264B; mjpeg (obsługiwane tylko przez strumień pomocniczy) |
| Inteligentna kompresja | Smart h.265+; smart h.264+ |
| Szybkość klatek wideo | Główny strumień: 2688 × 1520@(1–20 fps)/2560 × 1440@(1–25/30 fps); strumień pomocniczy: 704 × 576@(1–25 fps)/704 × 480@(1–30 fps) *wartości maksymalne; dla wielu strumieni wartości zależą od całkowitej zdolności kodowania. |
| Zdolność strumieniowa | 2 strumienie |
| Rozdzielczość | 4M (2688 × 1520/2560 × 1440); 3M (2304 × 1296); 1080p (1920 × 1080); 1.3M (1280 × 960); 720p (1280 × 720); D1 (704 × 576/704 × 480); vga (640 × 480); cif (352 × 288/352 × 240) |
| Kontrola bitowej transmisji | Vbr; cbr |
| Przepływność wideo | H.264: 32 kbps–6144 kbps; h.265: 12 kbps–6144 kbps |
| Dzień/noc | Kolor/czarno-biały |
| Blc | Tak |
| Hlc | Tak |
| Wdr | 120 db |
| Balans bieli | Auto; naturalny; światło uliczne; na zewnątrz; manualny; regionalnie dostosowany |
| Kontrola wzmocnienia | Auto/manual |
| Redukcja szumów | 3D nr |
| Detekcja ruchu | Wyłącz/włącz (4 strefy, prostokątne) |
| Domyślna przepływność przy domyślnej rozdzielczości | 3072 kbps (2560 × 1440) |
| Strefy zainteresowania (roi) | Tak (4 strefy) |
| Inteligentne oświetlenie | Tak |
| Rotacja obrazu | 0°/90°/180°/270° (obsługuje 90°/270° przy rozdzielczości 2688 × 1520 i niższej) |
| Lustro | Tak |
| Maskowanie prywatności | 4 strefy |
| Ldc | Tak |
| Język | Angielski; tradycyjny chiński; włoski; hiszpański (ameryka południowa); japoński; rosyjski; francuski; niemiecki; portugalski; turecki; polski; rumuński; węgierski; koreański; czeski; holenderski; ukraiński; wietnamski; arabski; hiszpański (europa); hebrajski; tajski; bahasa indonesia |
| Zdarzenia alarmowe | Brak karty sd; pełna karta sd; błąd karty sd; rozłączenie sieci; konflikt ip; nielegalny dostęp; detekcja ruchu; sabotaż wideo; przekroczenie linii; włamanie; detekcja dźwięku; detekcja napięcia; smd; wyjątki bezpieczeństwa |
| Port sieciowy | Rj-45 (10/100 base-t) |
| Sdk i api | Tak |
| Protokoły sieciowe | IPv4; IPv6; http; tcp; udp; arp; rtp; rtsp; rtcp; rtmp; smtp; ftp; sftp; dhcp; dns; ddns; qos; upnp; ntp; multicast; icmp; igmp; nfs; pppoe; P2P; bonjour; automatyczna rejestracja |
| Interoperacyjność | Onvif (profil s, profil g, profil t); cgi |
| Użytkownicy/hosty | 20 (całkowita przepustowość: 48 m) |
| Magazyn danych | Ftp; sftp; karta micro sd (obsługa max. 256 gb); nas |
| Przeglądarki | Ie; chrome; firefox |
| Oprogramowanie do zarządzania | Smart pss lite; dss; dmss |
| Aplikacja mobilna | Ios; android |
| Cyberbezpieczeństwo | Szyfrowanie wideo; szyfrowanie oprogramowania; szyfrowanie konfiguracji; digest; wsse; blokada konta; logi bezpieczeństwa; filtrowanie ip/mac; generowanie i importowanie certyfikatów x.509; syslog; https; 802.1x; trusted boot; trusted execution; trusted upgrade; zabezpieczenie sesji; ostrzeżenia bezpieczeństwa |
| Temperatura pracy | –40 °c do +60 °c (–40 °f do +140 °f) |
| Wilgotność pracy | ≤95% (rh), bez kondensacji |
| Temperatura przechowywania | –40 °c do +60 °c (–40 °f do +140 °f) |
| Wilgotność przechowywania | ≤95% (rh), bez kondensacji |
| Ochrona | IP67 |
| Rodzaj obiektywu | Stałoogniskowy |
| Mocowanie obiektywu | M16 |
| Długość ogniskowej | 3.6 mm |
| Maksymalna przysłona | F1.0 |
| Pole widzenia | H: 94°; v: 50°; d: 113° |
| Kontrola przysłony | Stała |
| Minimalna odległość ostrzenia | 2.6 m (8.53 ft) |
| Odległość dori | D: 70.3 m; o: 28.1 m; r: 14.1 m; i: 7.0 m (d: 230.64 ft; o: 92.19 ft; r: 46.26 ft; i: 22.97 ft) |
| Wygląd kamery | Bullet |
| Czujnik obrazu | 1/1.8" cmos |
| Rozdzielczość | 4 mp |
| Maksymalna rozdzielczość | 2688 (h) × 1520 (v) |
| Rom | 128 mb |
| Ram | 256 mb |
| System skanowania | Progresywny |
| Prędkość migawki elektronicznej | Auto/manual 1/3 s–1/100,000 s |
| Minimalne oświetlenie | 0.0005 lux@F1.0 |
| Stosunek sygnału do szumu (s/n) | >56 db |
| Odległość oświetlenia | Do 30 m (98.43 ft) (ciepłe światło) |
| Kontrola oświetlacza | Auto; manual |
| Liczba oświetlaczy | 4 (ciepłe światło) |
| Kąt regulacji | Obrót: 0°–360°, nachylenie: 0°–90°, rotacja: 0°–360° |
| Wbudowana bateria | Wsparcie supercap 0.07 f |
| Wbudowany mikrofon | Tak, wbudowany mikrofon |
| Kompresja dźwięku | G.711a; g.711Mu; pcm; g.726 |
| Częstotliwość próbkowania dźwięku | 8 khz; 16 khz |
| Materiał obudowy | Metal |
| Wymiary produktu | 197.9 mm × 80.2 mm × 76.2 mm (7.79" × 3.16" × 3.00") (d × s × w) |
| Wymiary opakowania | 240 mm × 115 mm × 111 mm (9.45" × 4.53" × 4.37") (d × s × w) |
| Waga netto | 0.57 kg (1.26 lb) |
| Waga brutto | 0.72 kg (1.59 lb) |
| Montaż | Montaż sufitowy; montaż na ścianie; montaż na pionowym słupie |
| Zasilacz | Opcjonalny |
| Obiektyw | W zestawie |
| Certyfikaty | Ce-lvd: EN62368-1; ce-emc: dyrektywa kompatybilności elektromagnetycznej 2014/30/eu |
| Napięcie robocze | 12 vdc (±30%); poe (802.3af) |
| Zasilanie | 12 vdc; poe |
| Pobór mocy | Podstawowy: 2.0 w (12 vdc); 3.0 w (poe); maks.: 5.6 w (12 vdc); 7.2 w (poe) (włączona inteligencja h.265+ + wdr + maksymalna intensywność oświetlacza) |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.