Kamera ip dahua ipc-hfw2449s-s-il-0280b
kamera ip dahua ipc-hfw2449s-s-il-0280b, producent: dahua
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: IPC-HFW2449S-S-IL-0280B
Kod kreskowy: 6923172537744
Opis
Kamera ip dahua ipc-HFW2449S-s-il-0280B
Najważniejsze cechy
- Przetwornik: 1/2.9" 4MP progressive scan cmos
- Rozdzielczość: 2688x1520 @ 20kl/s
- Interfejs: ethernet 10/100 base-t poe 802.3af
- Kompresja: h.265+/ h.265/ h.264+/ mjpeg
- Ilość pikseli: 4Mpx
- Czułość: 0.008lux/F1.6 (kolor, 30IRE), 0lux (ir / led wł.)
- Obiektyw: 2.8mm
- Oświetlacz:1 dioda Ir Led (zasięg 30m)
- Oświetlacz: 1 dioda led Światła białego (zasięg 30m)
- Awb, agc, blc, hlc, 3D nr, Wdr 120dB, roi
- 3 tryby pracy oświetlacza (tylko ir, tylko led, smart - ir + led)
- Obsługa kart Microsd / microsdhc / microsdxc Do 256GB
- Zgodna z: onvif, cgi, milestone, rtsp, rtmp, P2P
- Funkcje ai: ochrona perymetryczna, smd+ (klasyfikacja obiektu - człowiek/pojazd, filtr alarmów)
Specyfikacja techniczna
| Główne | |
| Przetwornik | 1/2.9" 4MP progressive scan cmos |
| Rozdzielczość | 4Mpx, 2688 (h) x 1520 (v) pikseli |
| Ram / rom | 128MB / 128MB |
| System skanowania | Progresywny |
| Migawka | Automatyczna / ręczna, 1/3~1/100000s |
| S/n | >56dB |
| Minimalne oświetlenie | 0.008 lux/F1.6 (kolor, 30 ire) |
| 0.0008 lux/F1.6 (b/w, 30 ire) | |
| 0 lux (ir / led wł.) | |
| Oświetlacz | 1 dioda ir led (podczerwień) |
| 1 dioda led światła białego (ciepłe) | |
| Zasięg oświetlacza | Ir: 30m (98.4ft) |
| Led: 30m (98.4ft) | |
| Kontrola oświetlacza | Automatyczna / ręczna |
| Tryby pracy oświetlaczy (smart dual illuminators) | Smart illumination: kamera działa w oparciu o oświetlacz ir. W przypadku wykrycia obiektu w kontrolowanej strefie oświetlacz przełącza się na diodę led światła białego. |
| Tryb ir: kamera funkcjonuje tylko z oświetlaczem ir. | |
| Tryb white light: kamera funkcjonuje tylko z oświetlaczem led światła białego. | |
| Regulacja położenia | Panorama: 0° ~ 360° |
| Nachylenie: 0° ~ 90° | |
| Obrót: 0° ~ 360° | |
| Obiektyw | |
| Rodzaj | Stałoogniskowy |
| Montaż | M12 |
| Ogniskowa | 2.8mm (F1.6) |
| Kąt widzenia | H: 95° |
| V: 52° | |
| D: 114° | |
| Typ przysłony | Stały |
| Tryb makro (ostrość od) | 0.9m (2.95ft) |
| Zasięg dori | Wykrywanie: 63.6m |
| Obserwacja: 25.4m | |
| Rozpoznanie: 12.7m | |
| Identyfikacja: 6.4m | |
| Obraz | |
| Kompresja wideo | H.265 / h.264 / h.264H / h.264B |
| Mjpeg (strumień pomocniczy) | |
| Smart kodek | Tak (h.265+ / h.264+) |
| Jednoczesna liczba strumieni wideo | 2 |
| Rozdzielczość przetwarzania | 4Mpx (2688x1520) / 3.6Mpx (2560x1440) / 3Mpx (2304x1296) / 1080p - 2Mpx (1920x1080) / 1.3Mpx (1280x960) / 720p (1280x720) / D1 (704x576 / 704x480) / vga (640x480) / cif (352x288 / 352x240) |
| Prędkość i rozdzielczość przetwarzania | 4Mpx - 2688x1520 (1 ~ 20kl/s) |
| (główny strumień) | 3.6Mpx - 2560x1440 (1 ~ 25/30kl/s) |
| Prędkość i rozdzielczość przetwarzania | D1 - 704x576 (1 ~ 25kl/s) |
| (pomocniczy strumień) | D1 - 704x480 (1 ~ 30kl/s) |
| Kontrola szybkości transmisji | Cbr / vbr |
| Bitrate | 32Kbps ~ 6144Kbps (h.264) |
| 12Kbps ~ 6144Kbps (h.265) | |
| Dzień / noc | Automatyczny (icr) / kolor / czarno-biały |
| Kontrola wzmocnienia | Automatyczna (agc) / ręczna |
| Blc | Wsparcie |
| Hlc | Wsparcie |
| Kompensacja tła | Wdr 120dB |
| Balans bieli | Automatyczny (awb) / naturalny / oświetlenie uliczne / zewnętrzny / ręczny / region |
| Redukcja szumów | 3D nr |
| Inteligentne oświetlenie | Wsparcie |
| Strefy prywatności | Wł. / wył. (4 obszary) |
| Detekcja ruchu | Wł. / wył. (4 obszary, prostokąty) |
| Obszar zainteresowania (roi) | Wł. / wył. (4 obszary) |
| Lustrzane odbicie | Wsparcie |
| Obrót obrazu | 0°, 90°, 180°, 270° (wsparcie 90° / 270° dla rozdzielczości 2688x1560 i niższej) |
| Audio | |
| Kompresja | Pcm / g.711a / g.711Mu / g.726 |
| Mikrofon | Tak (wbudowany) |
| Funkcje sztucznej inteligencji (ai - deep learning) | |
| Ochrona perymetryczna | Przekroczenie linii, wykrycie intruza (wsparcie klasyfikacji i dokładnego wykrywania pojazdów i ludzi) |
| Smd+ | Klasyfikacja (człowiek / pojazd), wykluczanie, filtr fałszywych alarmów |
| Inteligentne wyszukiwanie | Współpraca z smart nvr do dokładnego inteligentnego wyszukiwania, wyodrębnianie zdarzeń i scalanie w filmy ze zdarzeń |
| Alarm | |
| Wyzwalacz alarmu | Wykrywanie ruchu, sabotaż, brak / przepełnienie / błąd karty sd, utrata połączenia, konflikt adresu ip, nieuprawniony dostęp, anomalia napięcia, przekroczenie lini, wtargnięcie, smd, wyjątek bezpieczeństwa |
| Interfejs | |
| Ethernet | 1x RJ45 10/100 base-t |
| Zasilanie | 1x gniazdo 5,5/2,1 na przewodzie |
| Pamięć | 1x slot karty microsd/ microsdhc/ microsdxc do 256GB |
| Sieć | |
| Obsługiwane protokoły | IPv4, IPv6, http, tcp, udp, arp, rtp, rtsp, rtcp, rtmp, smtp, ftp, sftp, dhcp, dns, ddns, ntp, multicast, icmp, igmp |
| Cyber bezpieczeństwo | Szyfrowanie wideo, konfiguracja szyfrowania, wsse, blokada konta, filtrowanie po ip / mac, dzienniki bezpieczeństwa, generowanie i importowanie cert. X.509, https, 802.1x, zaufane wykonanie, zaufana aktualizacja |
| Sdk i api | Tak |
| Zgodność ze standardem | Onvif (profil s / profil t), cgi, milestone, P2P |
| Użytkownicy online | 6 użytkowników (całkowita przepustowość 36M) |
| Archiwizacja sieciowa | Ftp / sftp / karta microsd |
| Obsługa przez przeglądarki www | Ie: IE8 i nowsze wersje |
| Chrome | |
| Firefox | |
| Zdalne sterowanie | Cms (smart pss), dss, dmss, P2P |
| Urządzenia mobilne: ios, android | |
| Pozostałe | |
| Certyfikat | Lvd: EN62368-1 |
| Emc: electromagnetic compatibility directive 2014/30/eu | |
| Fcc: 47 cfr fcc part 15, subpart b | |
| 44781 | |
| Konstrukcja | Front kamery: metal |
| Korpus kamery: metal | |
| Daszek: metal | |
| Uchwyt: metal | |
| Klasa szczelności | IP67 |
| Zasilanie | Dc 12V (±30%) |
| Poe dc 48V (802.3af) | |
| Pobór mocy | Podstawowy: 2.1W (12V dc), 2.5W (poe) |
| Maks. 4.4W (12V dc), 5.2W (poe) - h.265 + funkcje ai + dioda światła białego + wdr | |
| Wilgotność | 0 ~ 95% (bez kondensacji) |
| Temperatura otoczenia | -40°c ~ +60°c (-40°f ~ +140°f) |
| Temperatura pracy | -40°c ~ +60°c (-40°f ~ +140°f) |
| Waga | 480g (1.06Ib) |
| Wymiary (szer./dł./wys.) | 70x166.2x70mm (2.76" x 6.54” x 2.76”) |
| Gwarancja | 36 miesięcy |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.