Kamera ip dahua ipc-hfw2449m-s-led-0600b-b-pro
kamera ip dahua ipc-hfw2449m-s-led-0600b-b-pro, producent: dahua
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: IPC-HFW2449M-S-LED-0600B-B-PRO
Kod kreskowy:
Opis
Kamera ip dahua ipc-HFW2449M-s-led-0600B-b-pro
Najważniejsze cechy
- 4-mp 1/1.8" sensor obrazu cmos, niski poziom oświetlenia i obraz o wysokiej rozdzielczości.
- Maksymalne wyjście 4 mp (2688 × 1520) @20 kl./s, obsługuje 2560×1440 (2560 × 1440) @25/30 kl./s.
- Kodek h.265, wysoka kompresja, ultra-niski bitrate.
- Wbudowane ciepłe oświetlenie, maksymalna odległość oświetlenia: 50 m.
- Roi, smart h.264+/h.265+, elastyczne kodowanie, dostosowane do różnych środowisk przepustowości i przechowywania.
- Tryb obrotu, wdr, 3D nr, hlc, blc, cyfrowe znakowanie wodne, dostosowane do różnych scen monitoringu.
- Inteligentne monitorowanie: wtargnięcie, przekroczenie linii (obie funkcje wspierają klasyfikację i precyzyjne wykrywanie pojazdów i ludzi).
- Wykrywanie nieprawidłowości: wykrywanie ruchu, sabotaż wideo, wykrywanie dźwięku, brak karty sd, pełna karta sd, błąd karty sd, rozłączenie sieci, konflikt ip, nielegalny dostęp, wykrywanie napięcia.
- Obsługa maks. Karty micro sd 256 gb; wbudowany mikrofon.
- Zasilanie 12 vdc/poe, łatwy montaż.
- Ochrona IP67.
- Smd plus.
Specyfikacja techniczna:
| Funkcja | Opis |
| Ustawienia obrazu | Jasność; kontrast; ostrość; nasycenie; gamma |
| Nakładki osd | Czas; kanał; lokalizacja; niestandardowa nakładka |
| Tryb nagrywania | Nagrywanie ręczne; detekcja wideo; harmonogram; alarm. Priorytet: ręczne > alarm > detekcja > harmonogram |
| Karta micro sd (maks.) | 256 gb |
| Przywracanie domyślnych | Obsługa przywracania jednym kliknięciem |
| Zarządzanie użytkownikami | Do 20 użytkowników |
| Zabezpieczenia | Nazwa użytkownika i hasło; adres mac; https; IEEE802.1x; kontrola dostępu do sieci |
| Poziom światła | Ultra starlight |
| Inteligentna analiza (ivs) | Wtargnięcie, przekroczenie linii (rozpoznawanie ludzi i pojazdów) |
| Smd | Smd plus |
| Inteligentne wyszukiwanie | Współpraca z nvr smart do wyszukiwania, analizy i scalania nagrań ze zdarzeniami |
| Kompresja wideo | H.265; h.264; h.264H; h.264B; mjpeg (tylko strumień dodatkowy) |
| Inteligentna kompresja | Smart h.265+; smart h.264+ |
| Liczba klatek na sekundę | Główny: 2688×1520@(1–20 fps)/2560×1440@(1–25/30 fps); dodatkowy: 704×576@(1–25 fps)/704×480@(1–30 fps) |
| Strumieniowanie | 2 strumienie |
| Rozdzielczość | 4M; 3M; 1080p; 1.3M; 720p; D1; vga; cif |
| Sterowanie bitrate | Vbr; cbr |
| Bitrate wideo | H.264: 32–6144 kbps; h.265: 12–6144 kbps |
| Tryb dzień/noc | Kolor/czarno-biały |
| Blc | Tak |
| Hlc | Tak |
| Wdr | 120 db |
| Balans bieli | Auto; naturalny; lampa uliczna; zewnętrzny; ręczny; regionalny |
| Sterowanie wzmocnieniem | Auto/ręczne |
| Redukcja szumów | 3D nr |
| Detekcja ruchu | Wł/wył (4 strefy, prostokątne) |
| Domyślny bitrate (2560×1440) | 3072 kbps |
| Region zainteresowania (roi) | Tak (4 strefy) |
| Inteligentne oświetlenie | Tak |
| Obrót obrazu | 0°/90°/180°/270° (obsługa 90°/270° do 2688×1520) |
| Lustro | Tak |
| Maskowanie prywatności | 4 strefy |
| Korekcja zniekształceń (ldc) | Tak |
| Języki | Wiele, w tym polski, angielski, niemiecki, francuski itd. |
| Zdarzenia alarmowe | Brak karty sd; pełna karta; błąd karty; brak sieci; konflikt ip; nieautoryzowany dostęp; detekcja ruchu; manipulacja wideo; przekroczenie linii; wtargnięcie; detekcja dźwięku; wykrycie napięcia; wyjątek bezpieczeństwa |
| Port sieciowy | Rj-45 (10/100 base-t) |
| Sdk i api | Tak |
| Protokoły sieciowe | IPv4; IPv6; http; tcp; udp; arp; rtp; rtsp; rtcp; rtmp; smtp; ftp; sftp; dhcp; dns; ddns; qos; upnp; ntp; multicast; icmp; igmp; nfs; pppoe; P2P; bonjour; auto rejestracja |
| Zgodność | Onvif (profile s, g, t); cgi |
| Użytkownicy/host | 20 (łączne pasmo: 48 m) |
| Pamięć masowa | Ftp; sftp; micro sd (do 256 gb); nas |
| Przeglądarki | Ie; chrome; firefox |
| Oprogramowanie zarządzające | Smart pss lite; dss; dmss |
| Aplikacja mobilna | Ios; android |
| Zabezpieczenia systemu | Digest; wsse; blokada konta; logi; filtrowanie ip/mac; certyfikaty x.509; syslog; https; 802.1x; trusted boot, execution, upgrade; ostrzeżenia |
| Temperatura pracy | –40 °c do +60 °c |
| Wilgotność pracy | ≤95% (bez kondensacji) |
| Temperatura przechowywania | –40 °c do +60 °c |
| Wilgotność przechowywania | ≤95% (bez kondensacji) |
| Stopień ochrony | IP67 |
| Typ obiektywu | Stałoogniskowy |
| Mocowanie obiektywu | M16 |
| Ogniskowa | 6 mm |
| Przysłona | F1.0 |
| Pole widzenia | H: 58°; v: 31°; d: 67° |
| Sterowanie przysłoną | Stała |
| Minimalna odległość ostrzenia | 6 m |
| Zasięg dori | D: 116.6 m; o: 46.6 m; r: 23.3 m; i: 11.7 m |
| Obudowa | Bullet |
| Przetwornik obrazu | 1/1.8" cmos |
| Rozdzielczość matrycy | 4 mp (2688×1520) |
| Pamięć rom | 128 mb |
| Pamięć ram | 256 mb |
| System skanowania | Progresywny |
| Elektroniczna migawka | Auto/ręczna 1/3 s–1/100 000 s |
| Minimalne oświetlenie | 0.0005 lux @ F1.0 |
| Stosunek sygnału do szumu | >56 db |
| Zasięg oświetlenia | Do 50 m (światło ciepłe) |
| Sterowanie oświetleniem | Auto; ręczne |
| Liczba oświetlaczy | 4 (światło ciepłe) |
| Wbudowana bateria | Obsługa supercap 0.07 f |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Kompresja dźwięku | G.711a; g.711Mu; pcm; g.726 |
| Próbkowanie audio | 8 khz; 16 khz |
| Materiał obudowy | Metal + plastik |
| Wymiary produktu | 201.0 mm × 103.8 mm × 97.8 mm |
| Wymiary opakowania | 366 mm × 176 mm × 178 mm |
| Waga netto | 0.68 kg |
| Waga brutto | 1.27 kg |
| Montaż | Sufitowy; ścienny; słup pionowy; słup poziomy |
| Zasilacz | Opcjonalny |
| Obiektyw | W zestawie |
| Certyfikaty | Ce-lvd: EN62368-1; ce-emc: dyrektywa 2014/30/ue |
| Napięcie zasilania | 12 vdc (±30%); poe (802.3af) |
| Zasilanie | 12 vdc; poe |
| Pobór mocy | Podstawowy: 2.0 w (12 vdc); 2.5 w (poe); maksymalny: 5.7 w (12 vdc); 6.8 w (poe) |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.