Kamera ip dahua ipc-hdw2449t-s-il-0280b-black
kamera ip dahua ipc-hdw2449t-s-il-0280b-black, producent: dahua
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: IPC-HDW2449T-S-IL-0280B-BLACK
Kod kreskowy:
Opis
Kamera ip dahua ipc-HDW2449T-s-il-0280B-black
Najważniejsze cechy
- Kamera sieciowa wizsense o stałej ogniskowej 5 mp na podczerwień
- Przetwornik obrazu cmos o rozdzielczości 5 mp 1/2,7 cala, niskiej luminancji i wysokiej rozdzielczości obraz.
- Wyjścia max. 5 mp (2592 × 1944) @20 fps i obsługuje 4 mp (2688 x1520) @25/30 kl./s.
- Kodek h.265, wysoki stopień kompresji, bardzo niska szybkość transmisji.
- Wbudowana dioda ir oraz max. Odległość oświetlenia wynosi 30 m.
- Roi, smart h.264+/h.265+, elastyczne kodowanie, mające zastosowanie do różnych przepustowość i środowiska pamięci masowej.
- Tryb rotacji, wdr, 3D nr, hlc, blc, cyfrowy znak wodny, dotyczy różnych scen monitoringu.
- Inteligentne monitorowanie: wtargnięcie, tripwire (dwie funkcje wspierają klasyfikacja i dokładna detekcja pojazdu i człowieka).
- Wykrywanie nieprawidłowości:
- Wykrywanie ruchu, sabotaż wideo, scena
- Zmiana, wykrywanie dźwięku, brak karty sd, karta sd pełna, błąd karty sd,
- Rozłączenie sieci, konflikt ip, nielegalny dostęp i wykrywanie napięcia.
- Obsługuje max. Karta micro sd 256G; wbudowany mikrofon.
- Zasilacz 12 vdc/poe, łatwy w instalacji.
- Stopień ochrony IP67.
- Smd plus
Specyfikacja techniczna
| Standard: | Tcp/ip |
| Przetwornik: | 1/2.7 " progressive scan cmos |
| Wielkość matrycy: | 5 mpx |
| Rozdzielczość: | 2592 x 1944 - 5 mpx , |
| 2688 x 1520 - 4 mpx , | |
| 2304 x 1296 - 3 mpx , | |
| 1920 x 1080 - 1080p , | |
| 1280 x 960 - 1.3 mpx , | |
| 1280 x 720 - 720p | |
| Obiektyw: | 2.8 mm |
| Kąt widzenia: | 97 ° |
| Zasięg oświetlacza ir: | 30 m |
| Gniazdo karty pamięci: | Obsługa kart micro sd do 256GB (możliwy zapis lokalny) |
| Metoda kompresji obrazu: | H.265+ / h.265 / h.264+ / h.264 / mjpeg |
| Wejścia / wyjścia alarmowe: | Nie |
| Audio: | Wbudowany mikrofon |
| Detekcja dźwięku | |
| Prędkość transmisji strumienia głównego: | 20 kl/s @ 5 mpx |
| 25 kl/s @ 4 mpx | |
| Interfejs sieciowy: | 10/100 base-t (rj-45) |
| Protokoły sieciowe: | IPv4/IPv6, http, tcp, udp, arp, rtp, rtsp, rtcp, rtmp, smtp, ftp, sftp, dhcp, dns, ddns, qos, upnp, ntp, multicast, icmp, igmp, nfs, samba, pppoe, snmp |
| Web server: | Wbudowany |
| Maks. Liczba użytkowników on-line: | 20 |
| Onvif: | 21.12 |
| Wybrane funkcje: | Wdr - 120 db - szeroki zakres dynamiki oświetlenia |
| 3D-dnr - cyfrowa redukcja szumu w obrazie | |
| Roi - poprawianie jakości wybranych fragmentów obrazu | |
| Obsługa nas - network attached storage - umożliwia podłączenie zasobów pamięci bezpośrednio do sieci komputerowej | |
| Blc/hlc - kompensacja światła tła / silnego światła | |
| Możliwość zmiany rozdzielczości, jakości i przepustowości | |
| Agc - automatyczna regulacja wzmocnienia obrazu | |
| Mirror - odbicie lustrzane obrazu | |
| Icr - mechaniczny filtr podczerwieni | |
| Tryb dzień/noc | |
| Automatyczny balans bieli | |
| Detekcja ruchu - maks. 4 strefy | |
| Strefy prywatności - maks. 4 | |
| Ssa - ang. Smart scene adaptive - inteligentna adaptacja sceny poprzez automatyczną regulację parametrów ekspozycji w celu uzyskania lepszego obrazu | |
| Smd plus - wyszukiwanie obiektu sklasyfikowanego jako: człowiek, pojazd silnikowy | |
| Analiza ivs : wtargnięcie, przekroczenie linii - klasyfikacja ludzi i pojazdów, zmiana sceny | |
| Dostęp z telefonu komórkowego: | Port: 37777 lub dostęp przez chmurę (P2P) |
| Android: darmowa aplikacja dmss | |
| Ios (iphone): darmowa aplikacja dmss | |
| Domyślny adres ip: | 192.168.1.108 |
| Domyślny login / hasło administratora: | Admin / - |
| Hasło administratora należy ustawić przy pierwszym uruchomieniu | |
| Porty dostępu przez www: | 80, 37777 |
| Porty dostępu przez aplikację na pc: | 37777 |
| Port dostępu przez aplikację mobilną: | 37777 |
| Port onvif: | 80 |
| Rtsp url: | Rtsp://admin:hasło@192.168.1.108:554/cam/realmonitor?channel=1&subtype=0 - strumień główny |
| Rtsp://admin:hasło@192.168.1.108:554/cam/realmonitor?channel=1&subtype=1 - strumień pomocniczy | |
| Obudowa: | Dome - metal + plastik |
| Kolor: | Czarny |
| Klasa szczelności: | IP67 |
| Zasilanie: | Poe (802.3af), |
| 12 v dc / 510 ma | |
| Pobór mocy: | Max. 6.7 w @ poe |
| Max. 6.1 w @ 12 v dc | |
| Temperatura pracy : | -40 °c ... 60 °c |
| Waga: | 0.53 kg |
| Wymiary: | Ø 122 x 99 mm |
| Obsługiwane języki: | Polski, angielski, czeski, francuski, hiszpański, holenderski, niemiecki, portugalski, rosyjski, rumuński, turecki, ukraiński, węgierski, wietnamski, włoski |
| Producent / marka: | Dahua |
| Gwarancja: | 3 lata |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.