Kamera ip dahua ipc-hdw2441tm-s-0280b-black
kamera ip dahua ipc-hdw2441tm-s-0280b-black, producent: dahua
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: IPC-HDW2441TM-S-0280B-BLACK
Kod kreskowy:
Opis
Kamera ip dahua ipc-HDW2441TM-s-0280B-black
Najważniejsze cechy:
- Przetwornik obrazu 4 mp 1/2.9" cmos – wysoka czułość i obraz w wysokiej rozdzielczości
- Maks. Rozdzielczość 4 mp (2688 × 1520) przy 20 kl./s oraz obsługa 2560 × 1440 przy 25/30 kl./s
- Kompresja h.265 – wysoki stopień kompresji i bardzo niski bitrate
- Wbudowany oświetlacz ir o zasięgu do 30 m
- Roi, smart h.264+/h.265+ – elastyczne kodowanie dopasowane do różnych warunków pasma i pamięci
- Tryb obrotu obrazu, wdr, 3D nr, hlc, blc, znak wodny – do różnych scen monitoringu
- Inteligentna analiza obrazu: wtargnięcie i przekroczenie linii (rozróżnianie ludzi i pojazdów)
- Obsługa kart micro sd do 256 gb, wbudowany mikrofon
- Zasilanie 12 v dc / poe
- Klasa szczelności IP67
- Technologia smd plus
Specyfikacja techniczna:
| Parametr | Specyfikacja |
| Kamera | |
| Przetwornik obrazu | 1/2.9" cmos |
| Maks. Rozdzielczość | 2688 (h) × 1520 (v) |
| Pamięć rom | 128 mb |
| Pamięć ram | 128 mb |
| System skanowania | Progresywny |
| Elektroniczna migawka | Auto / ręczna: 1/3 s – 1/100 000 s |
| Minimalne oświetlenie | 0,006 lux @ F1.6 (kolor, 30 ire) |
| 0,0006 lux @ F1.6 (b/w, 30 ire) | |
| 0 lux (ir włączone) | |
| Stosunek sygnał/szum | > 56 db |
| Zasięg doświetlenia | 30 m (ir led) |
| Sterowanie oświetlaczem | Automatyczne / ręczne |
| Liczba diod ir | 1 (ir led) |
| Zakres regulacji | Pan: 0°–360° |
| Tilt: 0°–78° | |
| Rotacja: 0°–360° | |
| Obiektyw | |
| Typ obiektywu | Stałoogniskowy |
| Mocowanie | M12 |
| Ogniskowa | 2,8 mm; 3,6 mm |
| Maks. Przysłona | F1.6 |
| Kąt widzenia | 2,8 mm: h 95° / v 52° / d 114° |
| 3,6 mm: h 78° / v 41° / d 94° | |
| Sterowanie przysłoną | Stała |
| Minimalna odległość ostrzenia | 2,8 mm: 0,9 m |
| 3,6 mm: 1,6 m | |
| Odległość dori – 2,8 mm | Detekcja: 63,6 m |
| Obserwacja: 25,4 m | |
| Rozpoznanie: 12,7 m | |
| Identyfikacja: 6,4 m | |
| Odległość dori – 3,6 mm | Detekcja: 85,4 m |
| Obserwacja: 34,2 m | |
| Rozpoznanie: 17,1 m | |
| Identyfikacja: 8,5 m | |
| Inteligencja | |
| Ochrona perymetryczna (ivs) | Wtargnięcie, przekroczenie linii (rozróżnianie ludzi i pojazdów) |
| Smart search | Inteligentne wyszukiwanie z rejestratorem smart nvr |
| Wideo | |
| Kompresja wideo | H.265, h.264H, h.264, h.264B, mjpeg (tylko substream) |
| Smart codec | Smart h.265+ / smart h.264+ |
| Liczba strumieni | 2 |
| Częstotliwość klatek | Strumień główny: 2688 × 1520 @ 1–20 kl./s lub 2560 × 1440 @ 1–25/30 kl./s |
| Substream: 704 × 576 @ 1–25 kl./s / 704 × 480 @ 1–30 kl./s | |
| Rozdzielczości | 4M, 3M, 1080p, 1.3M, 720p, D1, vga, cif |
| Kontrola bitrate | Cbr / vbr |
| Bitrate wideo | H.264: 32–6144 kb/s |
| H.265: 12–6144 kb/s | |
| Tryb dzień/noc | Auto (icr) / kolor / b/w |
| Wdr | 120 db |
| Redukcja szumów | 3D nr |
| Detekcja ruchu | Wł./wył. (4 obszary) |
| Roi | Tak (4 obszary) |
| Obrót obrazu | 0° / 90° / 180° / 270° |
| Odbicie lustrzane | Tak |
| Maski prywatności | 4 obszary |
| Audio | |
| Mikrofon | Wbudowany |
| Kompresja audio | G.711a, g.711Mu, pcm, g.726 |
| Alarmy | |
| Zdarzenia alarmowe | Brak karty sd, pełna karta, błąd sd, rozłączenie sieci, konflikt ip, nieautoryzowany dostęp, ruch, sabotaż, wtargnięcie, linia, smd, detekcja napięcia, wyjątki bezpieczeństwa |
| Sieć | |
| Port sieciowy | Rj-45 (10/100 base-t) |
| Protokoły | IPv4/IPv6, http, tcp, udp, rtsp, ftp, sftp, dhcp, dns, ntp, onvif, P2P i inne |
| Onvif | Profile s / g / t |
| Liczba użytkowników | 6 (łączna przepustowość: 36 mb/s) |
| Pamięć | Ftp, sftp, micro sd do 256 gb |
| Przeglądarki | Ie, chrome, firefox |
| Oprogramowanie | Dss, dmss |
| Aplikacje mobilne | Ios, android |
| Bezpieczeństwo | Szyfrowanie konfiguracji, https, 802.1x, x.509, filtrowanie ip/mac, trusted boot/upgrade |
| Certyfikaty | Ce-lvd, ce-emc, fcc, ul / cul |
| Zasilanie | |
| Zasilanie | 12 v dc / poe (802.3af) |
| Pobór mocy | Podstawowy: 2,5 w (dc) / 3,3 w (poe) |
| Maks.: 4,2 w (dc) / 5,1 w (poe) | |
| Środowisko | |
| Temperatura pracy | –40 °c do +60 °c |
| Wilgotność pracy | ≤95% |
| Stopień ochrony | IP67 |
| Konstrukcja | |
| Materiał obudowy | Rdzeń: metal |
| Obudowa: metal | |
| Pierścień dekoracyjny: tworzywo | |
| Wymiary | 99,1 mm × Ø121,9 mm |
| Waga netto | 0,48 kg |
| Waga brutto | 0,68 kg |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.