Kamera ip dahua ipc-hdw1839t-a-il-0360b-s6
kamera ip dahua ipc-hdw1839t-a-il-0360b-s6, producent: dahua
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: IPC-HDW1839T-A-IL-0360B
Kod kreskowy: 6939554932342
Opis
Kamera ip dahua ipc-HDW1839T-a-il-0360B-S6
Najważniejsze cechy:
- Przetwornik obrazu cmos 8 mp 1/2.7" – niski poziom luminancji, obraz w wysokiej rozdzielczości.
- Maksymalna rozdzielczość 8 mp (3840 × 2160) przy 20 fps oraz obsługuje 2688 × 1520 przy 25/30 fps.
- Kodek h.265 – wysoka stopa kompresji, ultra-niski bitrate.
- Wbudowane wielordzeniowe oświetlenie – maksymalny zasięg ir 30 m i maksymalny zasięg ciepłego światła 30 m.
- Tryb rotacji, dwdr, 3D nr, hlc, blc, cyfrowe znakowanie wodne – odpowiednie do różnych scenariuszy monitoringu.
- Roi, smart h.264+/h.265+ – elastyczne kodowanie, dostosowane do różnych warunków pasma i przestrzeni dyskowej.
- Wbudowany mikrofon.
- Zasilanie 12 vdc/poe – łatwa instalacja.
- Ochrona IP67.
- Wsparcie detekcji osób.
Specyfikacja techniczna:
| Ustawienia obrazu | Jasność; kontrast; ostrość; nasycenie; gamma |
| Nakładki osd | Czas; kanał; lokalizacja; niestandardowy nakład |
| Tryb nagrywania | Ręczne; po detekcji; harmonogram; alarmowe (priorytet: ręczne > detekcja > harmonogram) |
| Domyślne ustawienia | Przywracanie domyślnych ustawień jednym kliknięciem |
| Zarządzanie użytkownikami | Do 20 użytkowników |
| Zabezpieczenia | Nazwa użytkownika i hasło; mac; https; kontrola dostępu |
| Poziom światłoczułości | Starlight |
| Wykrywanie ludzi | Klasyfikacja i dokładne wykrywanie ludzi |
| Inteligentne wyszukiwanie | Współpraca z rejestratorem smart nvr, inteligentna analiza |
| Kompresja wideo | H.265; h.264; h.264H; h.264B; mjpeg (dla strumienia pomocniczego) |
| Inteligentna kompresja | Smart h.265+; smart h.264+ |
| Liczba klatek | Główny: 3840×2160 (1–20 kl/s), 2688×1520 (1–30 kl/s); pomocniczy: 704×576 / 704×480 (do 30 kl/s) |
| Liczba strumieni | 2 |
| Rozdzielczość | 8M, 6M, 5M, 4M, 3M, 1080p, 1.3M, 720p, D1, vga, cif |
| Sterowanie bitrate | Cbr / vbr |
| Bitrate wideo | H.264: 32–8192 kbps; h.265: 12–8192 kbps |
| Tryb dzień/noc | Auto(icr)/kolor/czarno-biały |
| Blc / hlc / wdr | Tak / tak / dwdr |
| Balans bieli | Auto; naturalne; lampa uliczna; zewnętrzne; ręczne; regionalne |
| Wzmocnienie | Auto / ręczne |
| Redukcja szumów | 3D nr |
| Detekcja ruchu | Wł./wył. (4 prostokątne obszary) |
| Bitrate domyślny | 6144 kbps (3840 × 2160) |
| Region zainteresowania | Tak (4 obszary) |
| Inteligentne doświetlanie | Tak |
| Obrót / odbicie lustrzane | 0°/90°/180°/270° / tak |
| Maski prywatności | 4 obszary |
| Języki | Angielski; rosyjski; hiszpański |
| Zdarzenia alarmowe | Rozłączenie sieci; konflikt ip; nieautoryzowany dostęp; ruch; sabotaż; dźwięk; smd; wyjątek |
| Port sieciowy | Rj-45 (10/100 base-t) |
| Sdk i api | Tak |
| Protokoły sieciowe | IPv4/6, http, tcp, udp, ftp, dhcp, dns, ddns, ntp, rtsp, itp. |
| Zgodność | Onvif (profile s i t); cgi |
| Użytkownicy/hosty | 6 (łącznie 48 mbps) |
| Przeglądarki | Ie; chrome; firefox |
| Oprogramowanie | Smart pss lite; dss; dmss; dolynk care |
| Aplikacje mobilne | Ios; android |
| Zabezpieczenia rozszerzone | Szyfrowanie wideo/konfiguracji; https; certyfikaty x.509; zaufany start/wykonanie/aktualizacja |
| Temp. Pracy / przechowywania | –40 °c do +55 °c |
| Wilgotność | ≤95% rh, bez kondensacji |
| Klasa szczelności | IP67 |
| Typ obiektywu | Stałoogniskowy |
| Mocowanie obiektywu | M12 |
| Ogniskowa | 3.6 mm |
| Przysłona | F1.6 |
| Kąt widzenia | H: 86°; v: 49°; d: 100° |
| Ostrość minimalna | 1.9 m |
| Dori | D: 98.7 m; o: 39.5 m; r: 19.7 m; i: 9.9 m |
| Typ obudowy | Eyeball |
| Matryca | 1/2.7" cmos |
| Rozdzielczość matrycy | 8 mp |
| Pamięć rom / ram | 128 mb / 256 mb |
| Migawka | 1/3 s – 1/100 000 s (auto/ręczna) |
| Czułość | 0.008 lux (kolor); 0.0008 lux (b/w); 0 lux (z ir) |
| Stosunek sygnału do szumu | >56 db |
| Doświetlanie | Ir: do 30 m; światło ciepłe: do 30 m |
| Sterowanie doświetleniem | Auto / ręczne |
| Liczba źródeł światła | 1 (ir + światło ciepłe) |
| Regulacja kąta | Obrót: 0–360°; pochylenie: 0–78°; rotacja: 0–360° |
| Mikrofon | Tak (wbudowany) |
| Kompresja audio | G.711a/u; pcm; g.726 |
| Próbkowanie audio | 8 khz; 16 khz |
| Obudowa | Metalowa |
| Wymiary (mm) | 85.6 × Φ94.0 |
| Wymiary opakowania (mm) | 110 × 110 × 108 |
| Waga netto / brutto | 0.35 kg / 0.46 kg |
| Montaż | Sufit; ściana; słup |
| Zasilacz | Opcjonalny |
| Obiektyw | W zestawie |
| Certyfikaty | Ce-lvd: EN62368-1; ce-emc: 2014/30/ue |
| Zasilanie | 12 vdc (±30%) / poe (802.3af) |
| Pobór mocy | 2.5 w (podstawowy); 5.8 w (maksymalny) |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.