Kamera ip dahua ipc-hdw1230t-zs-2812-s5
kamera ip dahua ipc-hdw1230t-zs-2812-s5, producent: dahua
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: IPC-HDW1230T-ZS-2812-S5
Kod kreskowy: 6923172525000
Opis
Kamera ip dahua ipc-HDW1230T-zs-2812-S5
Najważniejsze cechy
- Przetwornik obrazu cmos
- Rozdzielczość 2MP (1920 × 1080) @ 25/30 kl./s
- Kodek H.265, wysoki stopień kompresji, bardzo niska przepływność
- Wbudowana dioda podczerwieni, maks. Odległość ir: 60 m
- Elastyczne kodowanie, roi, smart h.264 / h.265s
- Wybrane funkcje: wdr, 3D dnr, hlc, blc
- Regulowany zdalnie obiektyw 2,7-13,5mm (Kąt widzenia 101°–33.5°)
- Obsługuje max. Karta micro sd 256 gb ·
- Obsługa zasilania 12 v dc / Poe
- Ochrona IP67
Specyfikacja
| Standard: | Tcp/ip |
| Przetwornik: | 1/2.8 " progressive scan cmos |
| Wielkość matrycy: | 2.1 mpx |
| Rozdzielczość: | 1920 x 1080 - 1080p , |
| 1280 x 960 - 1.3 mpx | |
| 1280 x 720 - 720p | |
| Obiektyw: | 2.8 ... 12 mm - motozoom |
| Kąt widzenia: | 101 ° ... 33.5 ° |
| Zasięg oświetlacza ir: | 40 m |
| Interfejs rs-485: | Nie |
| Gniazdo karty pamięci: | Obsługa kart micro sd do 256GB (możliwy zapis lokalny) |
| Metoda kompresji obrazu: | H.265+ / h.265 / h.264+ / h.264 / mjpeg |
| Wejścia / wyjścia alarmowe: | Nie |
| Audio: | Nie |
| Interfejs sieciowy: | 10/100 base-t (rj-45) |
| Protokoły sieciowe: | IPv4/IPv6, http, https, tcp, udp, arp, rtp, rtsp, smtp, ftp, dhcp, dns, ntp, multicast |
| Web server: | Wbudowany, web viewer |
| Maks. Liczba użytkowników on-line: | 6 |
| Onvif: | 19.12 |
| Dostęp z telefonu komórkowego: | Port: 37777 lub dostęp przez chmurę (P2P) |
| Domyślny adres ip: | 192.168.1.108 |
| Domyślny login / hasło administratora: | Admin / - |
| Hasło administratora należy ustawić przy pierwszym uruchomieniu | |
| Porty dostępu przez www: | 80, 37777 |
| Porty dostępu przez aplikację na pc: | 37777 |
| Port dostępu przez aplikację mobilną: | 37777 |
| Port onvif: | 80 |
| Rtsp url: | Rtsp://admin:hasło@192.168.1.108:554/cam/realmonitor?channel=1&subtype=0 - strumień główny |
| Rtsp://admin:hasło@192.168.1.108:554/cam/realmonitor?channel=1&subtype=1 - strumień pomocniczy | |
| Prędkość transmisji strumienia głównego: | 25 kl/s @ 1080p |
| Wybrane funkcje: | Obiektyw motozoom - sterowanie z poziomu przeglądarki, nvr lub oprogramowania |
| D-wdr - szeroki zakres dynamiki oświetlenia | |
| 3D-dnr - cyfrowa redukcja szumu w obrazie | |
| Roi - poprawianie jakości wybranych fragmentów obrazu | |
| Icr - mechaniczny filtr podczerwieni | |
| Blc - konfigurowalna kompensacja światła wstecznego | |
| Hlc - kompensacja silnego światła (punktowego) | |
| Tryb dzień/noc (color/b&w/auto) | |
| Detekcja ruchu - maks. 4 strefy | |
| Strefy prywatności - maks. 4 | |
| Mirror - odbicie lustrzane obrazu | |
| Zasilanie: | Poe (802.3af), |
| 12 v dc / 420 ma | |
| Pobór mocy: | < 6.4 w @ poe |
| < 5 w @ 12 v dc | |
| Obudowa: | Dome - metalowa |
| Kolor: | Biały |
| Wandaloodporna: | |
| Klasa szczelności: | IP67 |
| Temperatura pracy : | -30 °c ... 60 °c |
| Waga: | 0.69 kg |
| Wymiary: | Ø 122 x 108 mm |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.