Kamera ip dahua ipc-hdbw3849e-as-il-0280b-black
kamera ip dahua ipc-hdbw3849e-as-il-0280b-black, producent: dahua
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: IPC-HDBW3849E-AS-IL-0280B-Black
Kod kreskowy:
Opis
Kamera ip dahua ipc-HDBW3849E-as-il-0280B-black
Najważniejsze cechy:
- Przetwornik 8 mp 1/2.7" cmos – wysoka rozdzielczość i dobra jakość przy słabym oświetleniu.
- Obraz do 8 mp (3840 × 2160) @25/30 kl./s.
- Kompresja h.265 – wysoka kompresja, bardzo niski bitrate.
- Wbudowane diody ir i światło ciepłe – zasięg do 30 m (ir i warm light).
- Roi, smart h.264+/h.265+, ai h.264/h.265 – elastyczne kodowanie dostosowane do różnych przepustowości i środowisk zapisu.
- Funkcje obrazu: tryb obrotu, wdr, 3D nr, hlc, blc, znak wodny.
- Inteligentne funkcje: detekcja wtargnięcia, przekroczenia linii (z rozróżnianiem ludzi/pojazdów), detekcja postoju, wałęsania, detekcja twarzy (pełny obraz).
- Detekcja anomalii: ruch, sabotaż, zmiana sceny, dźwięk, brak/błąd/pełna karta sd, rozłączenie sieci, konflikt ip, nieautoryzowany dostęp, spadki napięcia.
- Alarm: 1 wejście/1 wyjście; audio: 1 wejście/1 wyjście; wbudowany mikrofon; obsługa kart micro sd do 512 gb.
- Zasilanie: 12 vdc / poe.
- Odporność IP67 i IK10.
- Smd 4.0, obsługa ai ssa.
- Możliwość ustawienia strefy smd w obszarze światła ciepłego z wyzwalaniem alarmu.
Specyfikacja techniczna:
| System / funkcja | Opis |
| Przetwornik obrazu | 1/2.7" cmos |
| Maksymalna rozdzielczość | 3840 (h) × 2160 (v) |
| Pamięć rom | 256 mb |
| Pamięć ram | 1 gb |
| System skanowania | Progresywny |
| Prędkość migawki elektronicznej | Automatyczna / ręczna, 1/3 s – 1/100 000 s |
| Minimalne oświetlenie | 0.007 lux@F1.4 (kolor, 30 ire); 0.0007 lux@F1.4 (b/w, 30 ire); 0 lux (przy włączonym oświetlaczu) |
| Stosunek sygnał/szum (s/n) | >56 db |
| Zasięg oświetlenia | Do 30 m (ir) / do 30 m (światło ciepłe) |
| Sterowanie oświetlaczem | Automatyczne / ręczne |
| Liczba oświetlaczy | 3 × ir led; 4 × ciepłe światło |
| Zakres regulacji | Obrót: 0°–355°; pochylenie: 0°–75°; rotacja: 0°–355° |
| Typ obiektywu | Stałoogniskowy |
| Mocowanie obiektywu | M12 |
| Ogniskowa | 2.8 mm; 3.6 mm |
| Maksymalna przysłona | F1.4 |
| Kąt widzenia | 2.8 mm: h 110°, v 58°, d 132° |
| 3.6 mm: h 86°, v 49°, d 100° | |
| Sterowanie przysłoną | Stałe |
| Minimalna odległość ostrzenia | 2.8 mm: 1.4 m; 3.6 mm: 1.9 m |
| Dori (2.8 mm) | Wykrycie: 84.8 m; obserwacja: 33.9 m; rozpoznanie: 17.0 m; identyfikacja: 8.5 m |
| Dori (3.6 mm) | Wykrycie: 98.7 m; obserwacja: 39.5 m; rozpoznanie: 19.7 m; identyfikacja: 9.9 m |
| Opis dori | Standard en-62676-4 definiuje możliwość rozpoznawania obiektów w obserwowanym obszarze. |
| Ivs (ochrona obwodowa) | Wtargnięcie, przekroczenie linii (klasyfikacja człowiek/pojazd) |
| Smd | Smd 4.0 |
| Acupick | Wyszukiwanie osób i pojazdów z użyciem algorytmów deep learning w nagraniach |
| Ai ssa | Automatyczna adaptacja parametrów obrazu do warunków sceny |
| Smart search | Współpraca z rejestratorem smart nvr — inteligentne wyszukiwanie i analiza zdarzeń |
| Kompresja wideo | H.265, h.264, h.264H, h.264B, mjpeg (dla strumienia pomocniczego) |
| Smart codec | Smart h.265+, smart h.264+ |
| Ai coding | Ai h.265, ai h.264 |
| Liczba strumieni | 3 |
| Szybkość klatek | Główny: 3840×2160@(1–25/30 fps); pomocniczy: 1920×1080@(1–25/30 fps); trzeci: 1920×1080@(1–25/30 fps) |
| Rozdzielczości | 8M, 6M, 5M, 4M, 3M, 1080p, 720p, D1, vga, cif |
| Tryb bit rate | Vbr / cbr / abr |
| Bit rate | H.264: 3–16384 kbps; h.265: 3–16384 kbps |
| Tryb dzień/noc | Auto (icr) / kolor / b&w |
| Blc / hlc / wdr | Tak / tak / 120 db |
| Ssa (automatyczna adaptacja sceny) | Tak |
| Balans bieli | Auto, naturalny, lampa uliczna, zewnętrzny, ręczny, regionalny |
| Sterowanie wzmocnieniem | Auto / ręczne |
| Redukcja szumów | 3D nr |
| Detekcja ruchu | Włącz/wyłącz (4 obszary) |
| Region of interest (roi) | Tak (4 obszary) |
| Smart illumination / smart dual light | Tak / tak |
| Defog / obrót / lustrzane odbicie / maski prywatności / ldc | Tak / tak / tak / 8 obszarów / tak |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Kompresja audio | Pcm, g.711a, g.711Mu, g.726, g.723 |
| Zdarzenia alarmowe | Brak/pełna/uszkodzona karta sd, utrata sieci, konflikt ip, nieautoryzowany dostęp, ruch, sabotaż, przekroczenie linii, wtargnięcie, zmiana sceny, detekcja dźwięku i napięcia, alarm zewnętrzny, smd, wyjątek bezpieczeństwa |
| Port sieciowy | Rj-45 (10/100 base-t) |
| Sdk / api | Tak |
| Protokoły sieciowe | IPv4, IPv6, http, tcp, udp, rtp, rtsp, rtmp, smtp, ftp, sftp, dhcp, dns, ddns, qos, upnp, ntp, multicast, igmp, nfs, samba, pppoe, snmp, P2P |
| Interoperacyjność | Onvif (profile s, g, t, m), cgi |
| Użytkownicy / hosty | 20 użytkowników (łączna przepustowość: 64 m) |
| Magazyn danych | Ftp, sftp, micro sd (do 512 gb), nas |
| Przeglądarka | IE11, chrome, firefox |
| Oprogramowanie zarządzające | Smart pss lite, dss, dmss, dolynk care |
| Aplikacja mobilna | Ios, android |
| Bezpieczeństwo (cyber security) | Szyfrowanie wideo/firmware/konfiguracji, blokada konta, logi, filtrowanie ip/mac, certyfikaty x.509, https, 802.1x, trusted boot/execution/upgrade, ostrzeżenia bezpieczeństwa |
| Certyfikaty | Ce-lvd: EN62368-1; ce-emc: 2014/30/eu |
| Wejście audio | 1 kanał (rca) |
| Wyjście audio | 1 kanał (rca) |
| Wejście alarmowe | 1 kanał (5 ma, 3–5 vdc) |
| Wyjście alarmowe | 1 kanał (300 ma, 12 vdc) |
| Zasilanie | 12 vdc / poe (802.3af) |
| Podwójne zasilanie | Zasilanie równoległe (poe + zasilacz); po odłączeniu jednego kamera działa dalej bez restartu |
| Pobór mocy | Podstawowy: 3.7 w (12 vdc) / 5.1 w (poe); maksymalny: 6.2 w (12 vdc) / 8.2 w (poe) |
| Temperatura pracy | –40 °c do +60 °c |
| Wilgotność pracy | ≤95% (bez kondensacji) |
| Temperatura przechowywania | –40 °c do +60 °c |
| Wilgotność przechowywania | ≤95% (bez kondensacji) |
| Stopień ochrony | IP67, IK10 |
| Materiał obudowy | Metal |
| Wymiary | 89.1 mm × Ø111.7 mm |
| Waga netto | 528 g |
| Waga brutto | 690 g |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.