Kamera ip dahua ipc-hdbw3841r-zas-27135-s2
kamera ip dahua ipc-hdbw3841r-zas-27135-s2, producent: dahua
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: IPC-HDBW3841R-ZAS-27135-S2
Kod kreskowy:
Opis
Kamera ip dahua ipc-HDBW3841R-zas-27135-S2
Najważniejsze cechy
Rozdzielczość kamery: 8MP
Zasięg oświetlacza: 40m
Ogniskowa obiektywu: 2.7-3.5 mm
Klasa szczelności: IP67
Odporność mechaniczna: IK10
Sygnał wyjściowy kamery: ip
Gwarancja: 36 miesięcy
Zasilanie kamery: 12V dc ; poe
Specyfikacja
| Producent: | Dahua |
| Rozdzielczość kamery: | 8MP |
| Typ oświetlacza: | Ir |
| Zasięg oświetlacza: | 40m |
| Wejścia i wyjścia audio: | 1/1 |
| Typ obiektywu: | Zmiennoogniskowy |
| Ogniskowa obiektywu: | 2.7-3.5 mm |
| Zakres dynamiki: | Wdr |
| Klasa szczelności: | IP67 |
| Odporność mechaniczna: | IK10 |
| Wejścia i wyjścia alarmowe: | 1/1 |
| Kompresja wideo: | H.265+ ; h.265 ; h.264+ ; h.264 |
| Sygnał wyjściowy kamery: | Ip |
| Gwarancja: | 36 miesięcy |
| Typ obudowy: | Kopułka/turret |
| Wartość wdr: | 120 db |
| Typ instalacji kamer: | Zewnętrzna |
| Zasilanie kamery: | 12V dc ; poe |
| Wbudowany oświetlacz: | Tak |
| Przetwornik obrazu: | 1/2.8" progressive scan cmos |
| Wybrane funkcje kamery: | Blc, hlc, scene self-adaptation, agc, awb, 3D dnr, detekcja ruchu, roi, lustro, maski prywatności |
| Seria: | Wizsense |
| Wymiary [mm]: | 122x122x88.9 |
| Waga [kg]: | 0.49 |
| Wilgotność otoczenia [%]: | 95 |
| Temperatura pracy: | –30°c to +60°c |
| Pobór mocy: | 8,2W |
| Prędkość migawki: | 1/3 s–1/100,000 s |
| Kąt widzenia kamery (h) [°]: | 113-31 |
| Kategoria produktu: | Kamery |
| Funkcja motozoom w kamerze: | Tak |
| Kamera z zasilaniem poe: | Tak |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.