Kamera ip dahua ipc-hdbw3649r-zas-il-27135-black
kamera ip dahua ipc-hdbw3649r-zas-il-27135-black, producent: dahua
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: IPC-HDBW3649R-ZAS-IL-27135-Black
Kod kreskowy:
Opis
Kamera ip dahua ipc-HDBW3649R-zas-il-27135-black
Najważniejsze cechy:
- Przetwornik obrazu 1/2.7" cmos – wysoka czułość i obraz w wysokiej rozdzielczości
- Maks. Rozdzielczość 6 mp (3288 × 1850) przy 25/30 kl./s
- Kompresja h.265 – wysoki stopień kompresji i bardzo niski bitrate
- Wbudowany wielordzeniowy oświetlacz: zasięg ir do 50 m oraz światła ciepłego do 50 m
- Roi, smart h.264+/h.265+, ai h.264/h.265 – elastyczne kodowanie dopasowane do różnych warunków pasma i pamięci
- Tryb obrotu obrazu, wdr, 3D nr, hlc, blc, znak wodny – do różnych scen monitoringu
- Inteligentna analiza obrazu: wtargnięcie, linia przekroczenia (rozróżnianie ludzi i pojazdów), detekcja przebywania, wykrywanie kręcenia się, detekcja twarzy (pełny obraz)
- Detekcja zdarzeń: ruch, sabotaż wideo, zmiana sceny, detekcja audio, brak karty sd, pełna karta sd, błąd karty sd, rozłączenie sieci, konflikt ip, nieautoryzowany dostęp, kontrola napięcia
- Alarm: 1 wejście / 1 wyjście; audio: 1 wejście / 1 wyjście; obsługa kart micro sd do 512 gb; wbudowany mikrofon
- Zasilanie 12 v dc / poe
- Klasa szczelności IP67
- Technologia smd 4.0
- Obsługa ai ssa
- Możliwość definiowania obszarów smd w strefach doświetlenia światłem ciepłym z wyzwalaniem alarmów
Specyfikacja techniczna:
| Parametr | Specyfikacja |
| Kamera | |
| Przetwornik obrazu | 1/2.7" cmos |
| Maks. Rozdzielczość | 3288 (h) × 1850 (v) |
| Pamięć rom | 256 mb |
| Pamięć ram | 1 gb |
| System skanowania | Progresywny |
| Elektroniczna migawka | Auto/ręczna: 1/3 s – 1/100 000 s |
| Minimalne oświetlenie | 0,005 lux @ F1.4 (kolor, 30 ire) |
| 0,0005 lux @ F1.4 (b/w, 30 ire) | |
| 0 lux (oświetlacz włączony) | |
| Stosunek sygnał/szum | > 56 db |
| Zasięg doświetlenia | Do 50 m (ir) |
| Do 50 m (światło ciepłe) | |
| Sterowanie oświetlaczem | Automatyczne / ręczne |
| Liczba oświetlaczy | 4 (wielordzeniowe: ir + światło ciepłe) |
| Regulacja kąta | Pan: 0°–355° |
| Tilt: 0°–80° | |
| Rotacja: 0°–355° | |
| Obiektyw | |
| Typ obiektywu | Zmiennoogniskowy, silnikowy |
| Mocowanie | φ14 |
| Ogniskowa | 2,7–13,5 mm |
| Maks. Przysłona | F1.4 |
| Kąt widzenia | Poziomy: 114°–32° |
| Pionowy: 58°–17° | |
| Przekątny: 138°–36° | |
| Sterowanie przysłoną | Stała |
| Minimalna odległość ostrzenia | 0,1 m |
| Odległość dori (w) | Detekcja: 85,3 m |
| Obserwacja: 34,0 m | |
| Rozpoznanie: 17,1 m | |
| Identyfikacja: 8,5 m | |
| Odległość dori (t) | Detekcja: 280,0 m |
| Obserwacja: 112,0 m | |
| Rozpoznanie: 56,0 m | |
| Identyfikacja: 28,0 m | |
| Inteligencja | |
| Ochrona perymetryczna (ivs) | Wtargnięcie, przekroczenie linii (rozróżnianie ludzi i pojazdów), detekcja przebywania, loitering |
| Detekcja twarzy | Detekcja, migawki, optymalizacja, filtrowanie kąta, strategie zapisu |
| Smd | Smd 4.0 |
| Acupick | Inteligentne wyszukiwanie osób i pojazdów (deep learning) |
| Ai ssa | Inteligentna adaptacja obrazu do sceny |
| Smart search | Inteligentne wyszukiwanie z rejestratorem nvr |
| Wideo | |
| Kompresja wideo | H.265, h.264, h.264H, h.264B, mjpeg (substream) |
| Kodowanie ai | Ai h.264 / ai h.265 (smartcodec, smart h.264+/h.265+) |
| Liczba strumieni | 3 |
| Częstotliwość klatek | Strumień główny: 3288 × 1850 @ 1–25/30 kl./s |
| Substream: 1920 × 1080 @ 1–25/30 kl./s | |
| Trzeci strumień: 1920 × 1080 @ 1–25/30 kl./s | |
| Rozdzielczości | 6M, 5M, 4M, 3M, 1080p, 720p, D1, vga, cif |
| Kontrola bitrate | Vbr / cbr / abr |
| Bitrate wideo | H.264: 3–16 384 kb/s |
| H.265: 3–16 384 kb/s | |
| Tryb dzień/noc | Auto (icr) / kolor / b/w |
| Wdr | 120 db |
| Redukcja szumów | 3D nr |
| Stabilizacja obrazu | Elektroniczna (eis) |
| Roi | Tak (4 obszary) |
| Obrót obrazu | 0° / 90° / 180° / 270° |
| Maski prywatności | 8 obszarów |
| Audio | |
| Mikrofon | Wbudowany |
| Kompresja audio | G.711a, g.711Mu, pcm, g.726, g.723 |
| Alarmy | |
| Zdarzenia alarmowe | Ruch, sabotaż, wtargnięcie, linia, twarz, smd, dźwięk, napięcie, defocus, alarm zewnętrzny itd. |
| Sieć | |
| Port sieciowy | Rj-45 (10/100 base-t) |
| Protokoły | IPv4/IPv6, http, tcp, udp, rtsp, onvif, P2P i inne |
| Użytkownicy | 20 |
| Pamięć | Ftp, sftp, nas, micro sd do 512 gb |
| Oprogramowanie | Smartpss lite, dss, dmss |
| Aplikacje mobilne | Ios, android |
| Zasilanie | |
| Zasilanie | 12 v dc / poe (802.3af) |
| Pobór mocy | Podstawowy: 3,8 w (dc) / 5,3 w (poe) |
| Maks.: 8,5 w (dc) / 9,8 w (poe) | |
| Środowisko | |
| Temperatura pracy | –30 °c do +60 °c |
| Wilgotność pracy | ≤95% rh (bez kondensacji) |
| Stopień ochrony | IP67 |
| Konstrukcja | |
| Obudowa | Metalowa |
| Wymiary | 94,0 mm × Ø122,0 mm |
| Waga netto | 560 g |
| Waga brutto | 740 g |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.