Kamera ip dahua ipc-hdbw3449e-as-il-0360b-black
kamera ip dahua ipc-hdbw3449e-as-il-0360b-black, producent: dahua
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: HDBW3449E-AS-IL-0360B-Black
Kod kreskowy:
Opis
Kamera ip dahua ipc-HDBW3449E-as-il-0360B-black
Najważniejsze cechy:
Przetwornik obrazu 4 mp 1/2.9" cmos – wysoka czułość przy słabym oświetleniu oraz obraz w wysokiej rozdzielczości.
Maksymalna rozdzielczość 4 mp (2688 × 1520) przy 25/30 kl./s.
Kodek h.265 – wysoki stopień kompresji i bardzo niskie zużycie pasma.
Wbudowane diody ir oraz ciepłe światło – maksymalny zasięg Ir do 40 m oraz Ciepłego światła do 40 m.
Zaawansowane kodowanie wideo: roi, smart h.264+/h.265+, ai h.264/h.265 – elastyczne dopasowanie do różnych warunków pasma i przestrzeni dyskowej.
Funkcje poprawy obrazu: tryb obrotu, Wdr, 3D nr, Hlc, Blc, Cyfrowy znak wodny – przystosowane do różnych scen monitoringu.
Inteligentna analiza obrazu:
- Intruzja i linia przekroczenia (z Klasyfikacją i precyzyjnym rozpoznawaniem ludzi i pojazdów),
- Detekcja zatrzymania oraz wykrywanie kręcenia się (loitering),
- Detekcja twarzy (pełny obraz).
Detekcja zdarzeń i nieprawidłowości:
- Detekcja ruchu, sabotażu wideo, zmiany sceny, dźwięku,
- Brak karty sd, pełna karta sd, błąd karty sd,
- Rozłączenie sieci, konflikt ip, nielegalny dostęp,
- Detekcja napięcia.
Wejścia/wyjścia alarmowe: 1 × wejście, 1 × wyjście; Audio: 1 × wejście, 1 × wyjście; obsługa kart Micro sd do 512 gb; wbudowany Mikrofon.
Zasilanie 12 v dc / poe.
Stopień ochrony IP67 oraz IK10 – odporność na warunki atmosferyczne i akty wandalizmu.
Smd 4.0 – zaawansowana inteligentna detekcja ruchu.
Obsługa ai ssa (smart scene adaptation).
Możliwość definiowania obszarów smd w strefach z ciepłym światłem, umożliwiających wyzwalanie alarmów.
Specyfikacja techniczna:
| Parametr | Wartość |
| Przetwornik obrazu | 1/2.9" cmos |
| Maksymalna rozdzielczość | 2688 (h) × 1520 (v) |
| Pamięć rom | 256 mb |
| Pamięć ram | 1 gb |
| System skanowania | Progressive |
| Elektroniczna migawka | Auto / manual: 1/3 s – 1/100 000 s |
| Minimalne oświetlenie | 0,005 lux @ F1.4 (kolor, 30 ire) |
| 0,0005 lux @ F1.4 (b/w, 30 ire) | |
| 0 lux (oświetlacz włączony) | |
| Stosunek sygnał/szum | >56 db |
| Zasięg oświetlacza ir | Do 40 m |
| Zasięg ciepłego światła | Do 40 m |
| Sterowanie oświetlaczem | Auto / manual |
| Liczba oświetlaczy | 3 × ir led; 4 × ciepłe światło |
| Regulacja kąta | Pan: 0°–355° |
| Tilt: 0°–75° | |
| Rotacja: 0°–355° | |
| Typ obiektywu | Stałoogniskowy |
| Mocowanie obiektywu | M12 |
| Ogniskowa | 2,8 mm / 3,6 mm / 6 mm |
| Maksymalna przysłona | F1.4 |
| Kąt widzenia (2,8 mm) | H: 100°; v: 56°; d: 117° |
| Kąt widzenia (3,6 mm) | H: 83°; v: 44°; d: 98° |
| Kąt widzenia (6 mm) | H: 51°; v: 28°; d: 60° |
| Sterowanie przysłoną | Stała |
| Minimalna odległość ostrzenia | 2,8 mm: 1,0 m |
| 3,6 mm: 1,5 m | |
| 6 mm: 3,2 m | |
| Dori (2,8 mm) | Detekcja: 61,6 m |
| Obserwacja: 24,6 m | |
| Rozpoznanie: 12,3 m | |
| Identyfikacja: 6,2 m | |
| Dori (3,6 mm) | Detekcja: 78,0 m |
| Obserwacja: 31,2 m | |
| Rozpoznanie: 15,6 m | |
| Identyfikacja: 7,8 m | |
| Dori (6 mm) | Detekcja: 124,0 m |
| Obserwacja: 49,6 m | |
| Rozpoznanie: 24,8 m | |
| Identyfikacja: 12,4 m | |
| Ochrona perymetryczna (ivs) | Intruzja, linia przekroczenia (klasyfikacja ludzi i pojazdów) |
| Smd | Smd 4.0 |
| Acupick | Inteligentne wyszukiwanie ludzi i pojazdów (deep learning) |
| Ai ssa | Automatyczna adaptacja sceny (deep learning) |
| Smart search | Inteligentne wyszukiwanie z rejestratorem nvr |
| Kompresja wideo | H.265; h.264; h.264H; h.264B; mjpeg (tylko strumień pomocniczy) |
| Smart codec | Smart h.265+; smart h.264+ |
| Kodowanie ai | Ai h.265; ai h.264 |
| Liczba strumieni | 3 |
| Liczba klatek | Główny: 2688 × 1520 @ 1–25/30 kl./s |
| Sub: 1920 × 1080 @ 1–25/30 kl./s | |
| Trzeci: 1920 × 1080 @ 1–25/30 kl./s | |
| Obsługiwane rozdzielczości | 4M, 3M, 1080p, 720p, D1, vga, cif |
| Kontrola bitrate | Vbr / cbr / abr |
| Bitrate wideo | H.264: 3–16384 kb/s |
| H.265: 3–16384 kb/s | |
| Tryb dzień/noc | Auto (icr) / kolor / b/w |
| Blc | Tak |
| Hlc | Tak |
| Wdr | 120 db |
| Redukcja szumów | 3D nr |
| Roi | Tak (4 obszary) |
| Inteligentne doświetlanie | Tak |
| Smart dual light | Tak |
| Defog | Tak |
| Obrót obrazu | 0° / 90° / 180° / 270° |
| Odbicie lustrzane | Tak |
| Maski prywatności | 8 obszarów |
| Korekcja zniekształceń (ldc) | Tak |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Kompresja audio | Pcm; g.711a; g.711Mu; g.726; g.723 |
| Zdarzenia alarmowe | Ruch, sabotaż wideo, intruzja, linia przekroczenia, zmiana sceny, dźwięk, napięcie, alarm zewnętrzny, smd, wyjątki bezpieczeństwa, problemy sd |
| Port sieciowy | Rj-45 (10/100 base-t) |
| Protokoły sieciowe | IPv4/IPv6, http, tcp, udp, rtsp, ftp, sftp, dhcp, dns, ddns, ntp, P2P i inne |
| Onvif | Profile s / g / t / m |
| Liczba użytkowników | 20 (64 mb/s) |
| Pamięć masowa | Micro sd do 512 gb; ftp; sftp; nas |
| Przeglądarki | IE11; chrome; firefox |
| Oprogramowanie | Smart pss lite; dss; dmss; dolynk care |
| Aplikacja mobilna | Ios; android |
| Cyberbezpieczeństwo | Szyfrowanie wideo i firmware, https, x.509, 802.1x, trusted boot |
| Wejście audio | 1 × rca |
| Wyjście audio | 1 × rca |
| Wejście alarmowe | 1 × (styk zwierny, 5 ma, 3–5 v dc) |
| Wyjście alarmowe | 1 × (styk zwierny, 300 ma, 12 v dc) |
| Certyfikaty | Ce (lvd, emc) |
| Zasilanie | 12 v dc / poe (802.3af) |
| Pobór mocy | Typowy: 3,2 w (12 v); 4,1 w (poe) |
| Maks.: 6,0 w (12 v); 7,1 w (poe) | |
| Temperatura pracy | –40 °c do +60 °c |
| Wilgotność pracy | ≤95% rh (bez kondensacji) |
| Stopień ochrony | IP67, IK10 |
| Materiał obudowy | Metal |
| Wymiary | 89,1 × Ø111,7 mm |
| Waga netto | 528 g |
| Waga brutto | 690 g |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.