Kamera ip dahua ipc-hdbw3441r-as-p-0210b-black
kamera ip dahua ipc-hdbw3441r-as-p-0210b-black, producent: dahua
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: IPC-HDBW3441R-AS-P-0210B-BLACK
Kod kreskowy: 5902887082672
Opis
Kamera ip dahua ipc-HDBW3441R-as-p-0210B-black
Najważniejsze cechy
- Obudowa Tubowa, w kolorze Czarnym
- Przetwornik 1/2.7" 4Mpx lcmos
- Wbudowany obiektyw 2.1mm,
- Kąt widzenia 180 stopni
- Zasięg oświetlacza do 15m
- Wbudowane 1 wejście oraz 1 wyjście alarmowe
- Wbudowane 1 wejście oraz 1 wyjście audio
- Obsługa kart Micro sd max. 256GB
- Kompresja H.264/h.265, smart codec
- Nagrywanie 20kl/s przy 4MPx
- Funkcje Blc, hlc, wdr, awb, agc, dnr, roi
- Ochrona IP67, IK10
Przeznaczenie
Kamera jest przeznaczona do zastosowań wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. Obudowa pozwala na montaż kamery zarówno na suficie, jak i na ścianie. Kamera swoje zastosowanie znajdzie w monitoringu: magazynów, parkingów, składów, biur, sklepów, hurtowni, szkół, przedszkoli, itp.
Specyfikacja
| Standard: | Tcp/ip |
| Przetwornik: | 1/2.7 " progressive scan cmos |
| Wielkość matrycy: | 4 mpx |
| Rozdzielczość: | 2880 x 1620 - 4.7 mpx , |
| 2688 x 1520 - 4 mpx , | |
| 2560 x 1440 - 3.7 mpx , | |
| 2048 x 1536 - 3 mpx , | |
| 2304 x 1296 - 3 mpx , | |
| 1920 x 1080 - 1080p , | |
| 1280 x 960 - 1.3 mpx , | |
| 1280 x 720 - 720p | |
| Obiektyw: | 2.1 mm |
| Kąt widzenia: | 170 ° - ldc - korekcja dystorsji obiektywu - funkcja włączona |
| 180 ° - ldc - korekcja dystorsji obiektywu - funkcja wyłączona | |
| Zasięg oświetlacza ir: | 15 m |
| Gniazdo karty pamięci: | Obsługa kart micro sd do 256GB (możliwy zapis lokalny) |
| Metoda kompresji obrazu: | H.265+ / h.265 / h.264+ / h.264 / mjpeg |
| Wejścia / wyjścia alarmowe: | 1 / 1 |
| Audio: | Wbudowany mikrofon |
| Wejście na mikrofon zewnętrzny | |
| Wyjście audio | |
| Obsługa dwukierunkowego audio | |
| Detekcja dźwięku | |
| Prędkość transmisji strumienia głównego: | 20 kl/s @ 4.7 mpx |
| 25 kl/s @ 4 mpx | |
| Interfejs sieciowy: | 10/100 base-t (rj-45) |
| Protokoły sieciowe: | IPv4/IPv6, http, tcp, udp, arp, rtp, rtsp, rtcp, rtmp, smtp, ftp, sftp, dhcp, dns, ddns, ntp, multicast, icmp, igmp, nfs, samba, pppoe, snmp |
| Web server: | Wbudowany |
| Maks. Liczba użytkowników on-line: | 20 |
| Onvif: | Tak |
| Wybrane funkcje: | Wdr - 120 db - szeroki zakres dynamiki oświetlenia |
| 3D-dnr - cyfrowa redukcja szumu w obrazie | |
| Roi - poprawianie jakości wybranych fragmentów obrazu | |
| F-dnr (defog) - redukcja szumów związanych z opadami atmosferycznymi | |
| Ssa - ang. Smart scene adaptive - inteligentna adaptacja sceny poprzez automatyczną regulację parametrów ekspozycji w celu uzyskania lepszego obrazu | |
| Smd 3.0 - wyszukiwanie obiektu sklasyfikowanego jako: człowiek, pojazd silnikowy - zwiększona odległość wykrywania i odporność na fałszywe alarmy | |
| Eptz - zaawansowane algorytmy wykrywania i śledzenia celów, które wyzwalają alarmy - mogą jednocześnie przybliżać i śledzić wiele osób i/lub pojazdów | |
| Blc/hlc - kompensacja światła tła / silnego światła | |
| Możliwość zmiany rozdzielczości, jakości i przepustowości | |
| Konfigurowalne strefy prywatności | |
| Icr - mechaniczny filtr podczerwieni | |
| Mirror - odbicie lustrzane obrazu | |
| Inteligentna detekcja ruchu (z rozróżnieniem ludzi oraz pojazdów) | |
| Analiza ivs : przekroczenie linii, wtargnięcie - klasyfikacja ludzi i pojazdów, zmiana sceny - sabotaż wideo | |
| Zasilanie: | Poe (802.3af), |
| 12 v dc / 330 ma | |
| Pobór mocy: | ≤ 4 w @ 12 v dc |
| ≤ 6.5 w @ poe | |
| Dostęp z telefonu komórkowego: | Port: 37777 lub dostęp przez chmurę (P2P) |
| Android: darmowa aplikacja dmss | |
| Ios (iphone): darmowa aplikacja dmss | |
| Domyślny adres ip: | 192.168.1.108 |
| Domyślny login / hasło administratora: | Admin / - |
| Hasło administratora należy ustawić przy pierwszym uruchomieniu | |
| Porty dostępu przez www: | 80, 37777 |
| Porty dostępu przez aplikację na pc: | 37777 |
| Port dostępu przez aplikację mobilną: | 37777 |
| Port onvif: | 80 |
| Rtsp url: | Rtsp://admin:hasło@192.168.1.108:554/cam/realmonitor?channel=1&subtype=0 - strumień główny |
| Rtsp://admin:hasło@192.168.1.108:554/cam/realmonitor?channel=1&subtype=1 - strumień pomocniczy | |
| Obudowa: | Dome - metalowa |
| Kolor: | Biały |
| Klasa szczelności: | IP67 |
| Temperatura pracy : | -40 °c ... 60 °c |
| Waga: | 0.53 kg |
| Wymiary: | Ø 122 x 94 mm |
| Obsługiwane języki: | Polski, angielski, czeski, francuski, hiszpański, holenderski, niemiecki, portugalski, rosyjski, rumuński, turecki, ukraiński, węgierski, wietnamski, włoski |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.