Kamera ip dahua ipc-hdbw3241f-as-0280b-s2
kamera ip dahua ipc-hdbw3241f-as-0280b-s2, producent: dahua
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: IPC-HDBW3241F-AS-0280B-S2
Kod kreskowy:
Opis
Kamera ip dahua ipc-HDBW3241F-as-0280B-S2
Najważniejsze cechy
- Kopułkowa kamera sieciowa
- Przetwornik obrazu cmos 1/2,8" 2 mp, doskonała wydajność przy słabym oświetleniu i wysoka rozdzielczość obrazu
- Maksymalna rozdzielczość wyjściowa. 2 mp (1920 × 1080) przy 25/30 kl.
- Kodek h.265, wysoki stopień kompresji, bardzo niska szybkość transmisji bitów
- Wbudowana dioda ir led, maks. Odległość ir: 30 m
- Roi, smart h.264+/h.265+, ai h.264/h.265. Elastyczne kodowanie, możliwość zastosowania w różnych zakresach przepustowości i przechowywania danych
- Tryb rotacji, wdr, 3D nr, hlc, blc, cyfrowy znak wodny, zastosowanie do różnych scen monitoringu
- Inteligentne wykrywanie: włamanie, tripwire (obsługa klasyfikacji i dokładnego wykrywania pojazdów i ludzi)
- Wykrywanie nieprawidłowości: wykrywanie ruchu, maskowanie prywatności, zmiana sceny, wykrywanie dźwięku, brak karty sd, pełna karta sd, błąd karty sd, rozłączenie sieci, konflikt ip, nielegalny dostęp i wykrywanie napięcia
- Alarm: 1 wejście, 1 wyjście; audio: 1 wejście, 1 wyjście; maks. Wbudowany mikrofon
- Zasilanie 12 vdc/poe ułatwia instalację
- Stopień ochrony IP67, IK10
- Smd 4.0, ai ssa
Specyfikacja
| Główne | |
| Przetwornik | 1/2.8" 2MP image sensor, low luminance hd cmos |
| Rozdzielczość | 2Mpx, 1920 (h) x 1080 (v) pikseli |
| Ram / rom | 512MB / 128MB |
| System skanowania | Progresywny |
| Migawka | Automatyczna / ręczna, 1/3~1/100000s |
| S/n | >56dB |
| Minimalne oświetlenie | 0.002 lux/F1.4 (kolor, 30 ire) |
| 0.0002 lux/F1.4 (b/w, 30 ire) | |
| 0 lux (ir wł.) | |
| Oświetlacz | 2 diody ir led (podczerwień) |
| Zasięg oświetlacza | 30m (98.43ft) |
| Kontrola oświetlacza | Automatyczna / ręczna |
| Regulacja położenia | Panorama: 0° ~ 355° |
| Nachylenie: -20° ~ 70° | |
| Obrót: 0° ~ 355° | |
| Obiektyw | |
| Rodzaj | Stałoogniskowy |
| Montaż | M12 |
| Ogniskowa | 2.8mm (F1.4) |
| Kąt widzenia | H: 107° |
| V: 56° | |
| D: 127° | |
| Typ przysłony | Stały |
| Tryb makro (ostrość od) | 0.7m (2.30ft) |
| Zasięg dori | Wykrywanie: 43.9m |
| Obserwacja: 17.5m | |
| Rozpoznanie: 8.8m | |
| Identyfikacja: 4.4m | |
| Obraz | |
| Kompresja wideo | H.265 / h.264 / h.264H / h.264B |
| Mjpeg (strumień pomocniczy) | |
| Smart kodek | Tak (h.265+ / h.264+) |
| Kodowanie ai | Ai h.265, ai h.264 |
| Jednoczesna liczba strumieni wideo | 3 |
| Rozdzielczość przetwarzania | 1080p - 2Mpx (1920x1080) / 1.3Mpx (1280x960) / 720p (1280x720) / D1 (704x576 / 704x480) / vga (640x480) / cif (352x288 / 352x240) |
| Prędkość i rozdzielczość przetwarzania | 2Mpx - 1920x1080 (1 ~ 25/30kl/s) |
| (główny strumień) | |
| Prędkość i rozdzielczość przetwarzania | D1 - 704x576 (1 ~ 25kl/s) |
| (pomocniczy strumień) | D1 - 704x480 (1 ~ 30kl/s) |
| Prędkość i rozdzielczość przetwarzania | 2Mpx (1 ~ 25/30kl/s) |
| (dodatkowy strumień) | |
| Kontrola szybkości transmisji | Cbr / vbr |
| Bitrate | 3Kbps ~ 8192Kbps (h.264) |
| 3Kbps ~ 8192Kbps (h.265) | |
| Dzień / noc | Automatyczny (icr) / kolor / czarno-biały |
| Kontrola wzmocnienia | Automatyczna (agc) |
| Blc | Wsparcie |
| Hlc | Wsparcie |
| Kompensacja tła | Wdr 120dB |
| Samoadaptacja sceny (ssa) | Wsparcie |
| Balans bieli | Automatyczny (awb) / naturalny / oświetlenie uliczne / zewnętrzny / ręczny / region |
| Redukcja szumów | 3D nr |
| Cyfrowy defog | Wsparcie |
| Samoadaptacyjny antyfliker (afsa) | Wsparcie |
| Strefy prywatności | Wł. / wył. (4 obszary) |
| Detekcja ruchu | Wł. / wył. (4 obszary, prostokąty) |
| Obszar zainteresowania (roi) | Wł. / wył. (4 obszary) |
| Lustrzane odbicie | Wsparcie |
| Obrót obrazu | 0°, 90°, 180°, 270° (wsparcie 90°, 270° dla rozdzielczości 2MP i niższej) |
| Audio | |
| Kompresja | G.711a / g.711Mu / pcm / g.726 / g.723 |
| Mikrofon | Tak (wbudowany) |
| Funkcje sztucznej inteligencji (ai - deep learning) | |
| Ochrona perymetryczna | Przekroczenie linii, wykrycie intruza (te dwie funkcje wspierają klasyfikację i dokładne wykrywania pojazdów i ludzi) |
| Ai ssa | Wsparcie |
| Smd 4.0 | Klasyfikacja na poziomie 99% (człowiek - do 12m / pojazd - 18m) |
| Filtr fałszywych alarmów na małe zwierzęta (np.: kot, pies) - <0.5% | |
| Filtr fałszywych alarmów na większe zwierzęta (np.: koń, owca, sarna) - <2% | |
| Quick pick | Współpraca z ai nvr do inteligentnego wyszukiwania w oparciu o algorytmy ai (człowiek / pojazd), wyodrębnianie i porównywanie np. Kolorystyki ubrań lub pojazdów |
| Inteligentne wyszukiwanie | Współpraca z smart nvr do dokładnego inteligentnego wyszukiwania, wyodrębnianie zdarzeń i scalanie w filmy ze zdarzeń |
| Alarm | |
| Wyzwalacz alarmu | Wykrywanie ruchu, sabotaż, zmiana sceny, wykrywanie dźwięku, brak / przepełnienie / błąd karty sd, krótki czas obsługi kart sd (obsługa kart inteligentnych), utrata połączenia, konflikt adresu ip, nieuprawniony dostęp, anomalia napięcia, przekroczenie lini, wtargnięcie, smd |
| Interfejs | |
| Ethernet | 1x RJ45 10/100 base-t |
| Zasilanie | 1x gniazdo 5,5/2,1 na przewodzie |
| Audio | 1x wejście (rca), 1x wyjście (rca) |
| Alarm | 1x wejście 5mA 3V ~ 5V dc |
| 1x wyjście 300mA 12VDC | |
| Pamięć | 1x slot karty microsd/ microsdhc/ microsdxc do 256GB |
| Sieć | |
| Obsługiwane protokoły | IPv4, IPv6, http, tcp, udp, arp, rtp, rtsp, rtcp, rtmp, smtp, ftp, sftp, dhcp, dns, ddns, qos, upnp, ntp, multicast, icmp, igmp, nfs, samba, pppoe, snmp |
| Cyber bezpieczeństwo | Szyfrowanie wideo, konfiguracja szyfrowania, wsse, blokada konta, filtrowanie po ip / mac, dzienniki bezpieczeństwa, generowanie i importowanie cert. X.509, https, 802.1x, zaufane wykonanie, zaufana aktualizacja |
| Sdk i api | Tak |
| Obsługa | Onvif (profil s / profil g / profil t), cgi, milestone, genetec, P2P |
| Użytkownicy online | 20 użytkowników (całkowita przepustowość 64M) |
| Archiwizacja sieciowa | Nas / ftp / sftp / karta microsd |
| Obsługa przez przeglądarki www | Ie: IE11 |
| Chrome | |
| Firefox | |
| Zdalne sterowanie | Cms (smart pss), dss, dmss, P2P |
| Urządzenia mobilne: ios, android | |
| Pozostałe | |
| Certyfikat | Lvd: EN62368-1 |
| Emc: electromagnetic compatibility directive 2014/30/eu | |
| Fcc: 47 cfr fcc part 15, subpart b | |
| Ul/cul: UL62368-1 can/csa C22.2 no. 62368-1-14 | |
| 44679 | |
| Konstrukcja | Klosz: plastik |
| Korpus kamery: metal | |
| Podstawa montażowa: metal | |
| Klasa szczelności | IP67 |
| Stopień ochrony | IK10 |
| Zasilanie | Dc 12V |
| Poe dc 48V (802.3af) | |
| Pobór mocy | Podstawowy: 3.8W (12V dc), 4.6W (poe) |
| Maks. 5.9W (12V dc), 7.2W (poe) - wdr + funkcje ai + dioda ir | |
| Wilgotność | 0 ~ 95% (bez kondensacji) |
| Temperatura otoczenia | -40°c ~ +60°c (-40°f ~ +140°f) |
| Temperatura pracy | -40°c ~ +60°c (-40°f ~ +140°f) |
| Waga | 423g (0.93Ib) |
| Wymiary (szer./wys.) | ∅111x64.8mm (∅4.37" x 2.55”) |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.