Kamera ip dahua ipc-hdbw2841e-s-0280b-black
kamera ip dahua ipc-hdbw2841e-s-0280b-black, producent: dahua
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: IPC-HDBW2841E-S-0280B-BLACK
Kod kreskowy: 6923172578662
Opis
Kamera ip dahua ipc-HDBW2841E-s-0280B-black
Najważniejsze cechy
- Przetwornik obrazu cmos 8 mp 1/2,7 cala,
- Wyjścia max. 8 mp ( (3840 × 2160) przy 20 kl./s.
- Kodek h.265, wysoki stopień kompresji, bardzo niska szybkość transmisji.
- Wbudowane ciepłe światło/led na podczerwień, max. Odległość oświetlenia wynosi 30 m i max. Odległość ciepłego światła wynosi 30 m.
- Roi, smart h.264+/h.265+, elastyczne kodowanie, mające zastosowanie do różnych przepustowość i środowiska pamięci masowej.
- Tryb rotacji, wdr, 3D nr, hlc, blc, cyfrowy znak wodny, dotyczy do różnych scen monitoringu.
- Inteligentne monitorowanie: wtargnięcie, tripwire (dwie funkcje wspierają klasyfikacja i dokładna detekcja pojazdu i człowieka).
- Wbudowane gniazdo karty pamięci 256 g micro sd c(brak karty w zestawie)
- Wbudowany mikrofon
- Zasilanie 12 vdc/poe
- Klasa szczelności IP67
- Stopień wandaloodporności IK10
Specyfikacja techniczna
| Standard: | Tcp/ip |
| Przetwornik: | 1/2.7 " progressive scan cmos |
| Wielkość matrycy: | 8.3 mpx |
| Rozdzielczość: | 3840 x 2160 - 8.3 mpx, 4K uhd , |
| 3072 x 2048 - 6 mpx , | |
| 3072 x 1728 - 5 mpx , | |
| 2880 x 1620 - 4.7 mpx , | |
| 2688 x 1520 - 4 mpx , | |
| 2048 x 1536 - 3 mpx , | |
| 2304 x 1296 - 3 mpx , | |
| 1920 x 1080 - 1080p , | |
| 1280 x 960 - 1.3 mpx , | |
| 1280 x 720 - 720p | |
| Obiektyw: | 2.8 mm |
| Kąt widzenia: | 106 ° (dane producenta) |
| 100 ° (nasze testy) | |
| Zasięg oświetlacza ir: | 30 m |
| Interfejs rs-485: | Nie |
| Gniazdo karty pamięci: | Obsługa kart micro sd do 256GB (możliwy zapis lokalny) |
| Metoda kompresji obrazu: | H.265+ / h.265 / h.264+ / h.264 / mjpeg |
| Wejścia / wyjścia alarmowe: | Nie |
| Audio: | Wbudowany mikrofon |
| Przesył audio po sieci | |
| Detekcja dźwięku | |
| Zgodność ze standardem aac | |
| Prędkość transmisji strumienia głównego: | 20 kl/s @ 8.3 mpx |
| 25 kl/s @ 4 mpx | |
| Interfejs sieciowy: | 10/100 base-t (rj-45) |
| Protokoły sieciowe: | IPv4/IPv6, http, tcp, udp, arp, rtp, rtsp, rtcp, rtmp, smtp, ftp, sftp, dhcp, dns, ddns, qos, upnp, ntp, multicast, icmp, igmp, nfs, pppoe, bonjour |
| Web server: | Wbudowany |
| Maks. Liczba użytkowników on-line: | 20 |
| Onvif: | 21.12 |
| Dostęp z telefonu komórkowego: | Port: 37777 lub dostęp przez chmurę (P2P) |
| Android: darmowa aplikacja dmss | |
| Ios (iphone): darmowa aplikacja dmss | |
| Domyślny adres ip: | 192.168.1.108 |
| Domyślny login / hasło administratora: | Admin / - |
| Hasło administratora należy ustawić przy pierwszym uruchomieniu | |
| Porty dostępu przez www: | 80, 37777 |
| Porty dostępu przez aplikację na pc: | 37777 |
| Port dostępu przez aplikację mobilną: | 37777 |
| Port onvif: | 80 |
| Rtsp url: | Rtsp://admin:hasło@192.168.1.108:554/cam/realmonitor?channel=1&subtype=0 - strumień główny |
| Rtsp://admin:hasło@192.168.1.108:554/cam/realmonitor?channel=1&subtype=1 - strumień pomocniczy | |
| Wybrane funkcje: | Wdr - 120 db - szeroki zakres dynamiki oświetlenia |
| 3D-dnr - cyfrowa redukcja szumu w obrazie | |
| Roi - poprawianie jakości wybranych fragmentów obrazu | |
| Smd plus - wyszukiwanie obiektu sklasyfikowanego jako: człowiek, pojazd silnikowy, pojazd bezsilnikowy | |
| Obsługa nas - network attached storage | |
| Blc - kompensacja światła wstecznego (tła) | |
| Hlc - kompensacja silnego światła (punktowego) | |
| Icr - mechaniczny filtr podczerwieni | |
| Tryb dzień/noc (color/b&w/auto) | |
| Automatyczny balans bieli | |
| Agc - automatyczna regulacja wzmocnienia obrazu | |
| Mirror - odbicie lustrzane obrazu | |
| Detekcja ruchu - maks. 4 strefy | |
| Strefy prywatności - maks. 4 | |
| Inteligentna detekcja ruchu (z rozróżnieniem ludzi oraz pojazdów) | |
| Analiza ivs : przekroczenie linii, wtargnięcie - klasyfikacja ludzi i pojazdów, zmiana sceny | |
| Zasilanie: | Poe (802.3af), |
| 12 v dc / 450 ma | |
| Pobór mocy: | ≤ 6.4 w @ poe |
| ≤ 5.4 w @ 12 v dc | |
| Obudowa: | Dome - metalowa |
| Kolor: | Czarny |
| Klasa szczelności: | IP67 |
| Wandaloodporna: | IK10 |
| Temperatura pracy : | -40 °c ... 60 °c |
| Waga: | 0.35 kg |
| Wymiary: | Ø 110 x 81 mm |
| Obsługiwane języki: | Polski, angielski, czeski, francuski, hiszpański, holenderski, niemiecki, portugalski, rosyjski, rumuński, turecki, ukraiński, węgierski, wietnamski, włoski |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.