Kamera ip dahua ipc-hdbw2449f-as-e2-il-0280b-black
kamera ip dahua ipc-hdbw2449f-as-e2-il-0280b-black, producent: dahua
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: IPC-HDBW2449F-AS-E2-IL-0280B-Black
Kod kreskowy: 6939554904165
Opis
Kamera ip dahua ipc-HDBW2449F-as-E2-il-0280B-black
Najważniejsze cechy:
- Zaawansowany sensor obrazu: 4 mp 1/2.9" cmos z niską luminancją i wysoką jakością obrazu.
- Wysoka rozdzielczość i płynność:
- Maks. Rozdzielczość 4 mp (2688 × 1520) przy 20 fps.
- Obsługa 2560 × 1440 przy 25/30 fps.
- Wydajna kompresja wideo:
- Obsługa kodeka h.265 z wysoką kompresją i ultra-niskim bitrate.
- Zaawansowane oświetlenie:
- Wbudowane światło multi-core (ir i ciepłe światło).
- Maksymalny zasięg ir oraz ciepłego światła: 30 m.
- Elastyczne kodowanie:
- Obsługa roi, smart h.264+/h.265+.
- Dostosowane do różnych środowisk przepustowości i przechowywania.
- Wszechstronne funkcje obrazu:
- Tryb rotacji, wdr, 3D nr, hlc, blc.
- Znak wodny cyfrowy dla zabezpieczenia obrazu.
- Odpowiednie do różnych scen monitoringu.
- Inteligentne monitorowanie:
- Wykrywanie intruzji i tripwire z klasyfikacją pojazdów i ludzi.
- Wykrywanie anomalii:
- Detekcja ruchu, sabotażu wideo, dźwięku, braku karty sd, pełnej karty sd, błędu karty sd, rozłączenia sieci, konfliktu ip, nielegalnego dostępu, i detekcja napięcia.
- Duża pojemność pamięci:
- Obsługa kart micro sd do 256 gb.
- Wbudowany mikrofon.
- Łatwy montaż i zasilanie:
- Zasilanie 12 vdc lub poe.
- Trwała i odporna konstrukcja:
- Certyfikaty IP67 (odporność na wodę i kurz) oraz IK10 (odporność na uderzenia).
- Funkcja smd plus:
- Ulepszona detekcja zdarzeń z redukcją fałszywych alarmów.
Specyfikacja techniczna:
| Parametr | Wartość |
| Typ sensora | 1/2.9" cmos |
| Maksymalna rozdzielczość | 2688 (h) × 1520 (v) |
| Rom | 128 mb |
| Ram | 128 mb |
| System skanowania | Progressive |
| Prędkość migawki elektronicznej | Auto/manual 1/3 s–1/100,000 s |
| Minimalne oświetlenie | 0.006 lux@F1.6 (kolor, 30 ire); 0.0006 lux@F1.6 (b/w, 30 ire); 0 lux (przy włączonym iluminatorze) |
| Stosunek sygnału do szumu | >56 db |
| Odległość oświetlenia | Do 30 m (ir, ciepłe światło) |
| Kontrola włączania/wyłączania iluminatora | Auto; manual |
| Liczba iluminatorów | 4 (ir + ciepłe światło) |
| Regulacja kąta | Pan: -30° to 30°; tilt: 0° to 80°; rotation: 0° to 360° |
| Typ obiektywu | Fixed-focal |
| Mocowanie obiektywu | M12 |
| Ogniskowa | 2.8 mm; 3.6 mm |
| Maksymalna przysłona | F1.6 |
| Pole widzenia | 2.8 mm: h: 101°, v: 54°, d: 120°; 3.6 mm: h: 83°, v: 43°, d: 100° |
| Kontrola przysłony | Fixed |
| Minimalna odległość ostrzenia | 2.8 mm: 1.1 m; 3.6 mm: 1.7 m |
| Obiektyw | Wykrywanie: 63.6 m (2.8 mm); 85.4 m (3.6 mm) |
| Obserwacja: 25.4 m (2.8 mm); 34.2 m (3.6 mm) | |
| Rozpoznanie: 12.7 m (2.8 mm); 17.1 m (3.6 mm) | |
| Identyfikacja: 6.4 m (2.8 mm); 8.5 m (3.6 mm) | |
| Ivs | Intrusion, tripwire (klasyfikacja ludzi i pojazdów) |
| Smd | Smd plus |
| Smart search | Współpraca z smart nvr |
| Kompresja wideo | H.265; h.264; mjpeg |
| Smart codec | Smart h.265+; smart h.264+ |
| Liczba strumieni | 2 |
| Rozdzielczości | Do 4M (2688 × 1520) |
| Frame rate | Main: 2688 × 1520@(1–20 fps)/2560 × 1440@(1–25/30 fps) |
| Bit rate | H.264: 32 kbps–6144 kbps; h.265: 12 kbps–6144 kbps |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Kompresja audio | G.711a; g.711Mu; g.726; pcm |
| Zdarzenia alarmowe | Brak karty sd; pełna karta sd; błędy sieci; nielegalny dostęp itd. |
| Port sieciowy | Rj-45 (10/100 base-t) |
| Protokół | IPv4; IPv6; http; tcp; udp itd. |
| Interoperacyjność | Onvif (profile s, g, t) |
| Zasilanie | 12 vdc/poe (802.3af) |
| Zużycie energii | Podstawowe: 2.3 w; maks.: 7.1 w (12 vdc), 8.5 w (poe) |
| Temperatura pracy | –40 °c to +60 °c |
| Wilgotność pracy | ≤95% |
| Materiał obudowy | Metal |
| Wymiary produktu | 55.0 mm × Φ108.9 mm |
| Waga netto | 0.41 kg |
| –40 °c do +60 °c | |
| ≤95% | |
| IP67; IK10 | |
| Metal | |
| 55.0 mm × Φ108.9 mm | |
| 0.41 kg (netto) |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.