Kamera ip dahua ipc-hdbw2249f-as-il-0280b
kamera ip dahua ipc-hdbw2249f-as-il-0280b, producent: dahua
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: IPC-HDBW2249F-AS-IL-0280B
Kod kreskowy:
Opis
Kamera ip dahua ipc-HDBW2249F-as-il-0280B
Najważniejsze cechy:
- Sensor obrazu: 2-mp 1/2.8" cmos, wysoka jakość obrazu przy niskim oświetleniu.
- Rozdzielczość i klatkaż: maks. 2 mp (1920×1080) przy 25/30 fps.
- Kodek: h.265 z wysoką kompresją i niskim zużyciem pasma.
- Oświetlenie wbudowane: maks. Zasięg ir i ciepłego światła wynosi 30 m.
- Kodowanie i optymalizacja: roi, smart h.264+/h.265+, elastyczne kodowanie dla różnych warunków pasma i magazynowania.
- Tryby obrazu i funkcje:
- Tryb obrotu.
- Wdr, 3D nr, hlc, blc.
- Znak wodny dla ochrony cyfrowej.
- Inteligentne monitorowanie: detekcja wtargnięcia i przekroczenia linii z klasyfikacją pojazdów i ludzi.
- Pamięć i audio: obsługa karty micro sd do 256 gb, wbudowany mikrofon.
- Zasilanie: 12 vdc/poe, łatwa instalacja.
- Odporność: klasa IP67 (wodoodporność) i IK10 (odporność na uderzenia).
- Zaawansowane funkcje: smd plus (inteligentne filtrowanie alarmów).
Specyfikacja techniczna:
| Kategoria | Specyfikacja |
| Sensor obrazu | 1/2.8" cmos |
| Rozdzielczość maksymalna | 1920 (h) × 1080 (v) |
| Rom | 128 mb |
| Ram | 128 mb |
| System skanowania | Progresywny |
| Prędkość migawki elektr. | Auto/manual 1/3 s–1/100,000 s |
| Min. Oświetlenie | 0.002 lux@F1.6 (kolor, 30 ire); 0.0002 lux@F1.6 (b/w, 30 ire); 0 lux (z iluminatorem) |
| S/n ratio | >56 db |
| Odległość oświetlenia | Do 30 m (ir i ciepłe światło) |
| Sterowanie iluminacją | Auto/manual |
| Liczba iluminatorów | 4 (multi-core ir + ciepłe światło) |
| Regulacja kąta | Pan: -30° do 30°; tilt: 0° do 80°; rotation: 0° do 360° |
| Obiektyw | |
| Typ obiektywu | Stałoogniskowy |
| Mocowanie obiektywu | M12 |
| Ogniskowa | 2.8 mm; 3.6 mm |
| Maks. Przysłona | F1.6 |
| Pole widzenia | 2.8 mm: h: 105°; v: 56°; d: 126° |
| 3.6 mm: h: 87°; v: 44°; d: 105° | |
| Kontrola przysłony | Stała |
| Min. Odległość ostrości | 2.8 mm: 0.7 m; 3.6 mm: 1.3 m |
| Dori distance | 2.8 mm: wykrycie: 43.9 m; obserwacja: 17.5 m; rozpoznanie: 8.8 m; identyfikacja: 4.4 m |
| 3.6 mm: wykrycie: 58.9 m; obserwacja: 23.6 m; rozpoznanie: 11.8 m; identyfikacja: 5.9 m | |
| Inteligencja | |
| Ivs (ochrona perymetryczna) | Wtargnięcie, przekroczenie linii z klasyfikacją ludzi i pojazdów |
| Smd | Smd plus |
| Inteligentne wyszukiwanie | Współpraca z smart nvr do zaawansowanego wyszukiwania i scalania zdarzeń wideo |
| Wideo | |
| Kompresja wideo | H.265; h.264; mjpeg (dla podstrumienia) |
| Inteligentny kodek | Smart h.265+; smart h.264+ |
| Rozdzielczości | 1080p, 1.3M, 720p, D1, vga, cif |
| Tryb dzień/noc | Auto(icr)/kolor/b/w |
| Wdr | 120 db |
| Maskowanie prywatności | 4 obszary |
| Audio | |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Kompresja audio | G.711a; g.711Mu; g.726; pcm |
| Alarmy i zdarzenia | |
| Alarmy | Brak karty sd, pełna karta sd, błąd karty sd, rozłączenie sieci, konflikt ip, ruch, manipulacja obrazu, itd. |
| Sieć | |
| Port sieciowy | Rj-45 (10/100 base-t) |
| Protokoły | IPv4/IPv6, http, tcp, udp, rtsp, ftp, sftp, dhcp, dns, ntp, itp. |
| Zasilanie | |
| Zasilanie | 12 vdc/poe |
| Zużycie energii | Max: 7.7 w (poe) |
| Środowisko | |
| Temperatura pracy | –40 °c do +60 °c |
| Wilgotność | ≤95% |
| Ochrona | IP67; IK10 |
| Struktura | |
| Materiał obudowy | Metal |
| Wymiary | 55.0 mm × Φ108.9 mm |
| Waga | 0.41 kg (netto) |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.