Kamera ip dahua ipc-hdbw1230r-zs-2812-s5
kamera ip dahua ipc-hdbw1230r-zs-2812-s5, producent: dahua
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod producenta: IPC-HDBW1230R-ZS-2812-S5
Kod kreskowy: 6923172525024
Opis
Kamera ip dahua ipc-HDBW1230R-zs-2812-S5
Najważniejsze cechy
- Zasilanie kamery: 12V dc ; poe
- Rozdzielczość kamery: 2MP
- Ogniskowa obiektywu: 2.8-12mm
- Zasięg oświetlacza: 40m
- Sygnał wyjściowy kamery: ip
- Klasa szczelności: IP67
- Odporność mechaniczna: IK10
- Gwarancja: 36 miesięcy
Przeznaczenie
Kamera może służyć do obserwacji np. Magazynów, parkingów, składów, sklepów, hurtowni, itp.
Specyfikacja
| Parametry podstawowe | |
| Przetwornik obrazu | 1/2,8" |
| Ilość efektywnych pikseli | 1920(h) x 1080(v) |
| System skanowania | Progresywny |
| Tryb dzień/noc | Filtr mechaniczny |
| Czułość kamery color | 0,005 lux @F1,5 |
| Czułość (ir wł.) | 0,0 lux |
| Elektroniczna migawka | 1/3..1/100 000 s |
| Wideo | |
| Maksymalna rozdzielczość obrazu | 1920 x 1200 |
| Maksymalna liczba transmitowanych obrazów | 25 kl./s |
| Inne obsługiwane rozdzielczości | 1.3M (1280 × 960); 720p (1280 × 720); D1 (704 × 576/704 × 480); vga (640 × 480); cif (352 × 288/352 × 240) |
| Wdr - szeroki zakres dynamiki | Dwdr |
| Kompensacja światła tylnego | Blc, hlc |
| Redukcja szumów | 3D |
| S/n | > 56 db |
| Balans bieli | Auto; natural; street lamp; outdoor; manual; regional custom |
| Strefy prywatności | 4 konfigurowalne |
| Kompresja wizji | H.265; h.264; h.264H; h.264B; mjpeg |
| Smart codec | H.264+, h.265+ |
| Strumień główny | 1920 × 1080 (1..25 fps) |
| Strumień pomocniczy | 704 × 576 (1..25 fps) |
| Optyka | |
| Montaż obiektywu | Ø14 |
| Ogniskowa obiektywu | 2,8..12 mm |
| Apertura | F1,5 |
| Kąt obserwacji | H: '101.33,5° |
| Oświetlenie | |
| Oświetlacz ir | 40 m |
| Sieć | |
| Interfejs sieciowy | 10/100 mbps |
| Obsługiwane protokoły sieciowe | IPv4; IPv6; http; tcp; udp; arp; rtp; rtsp; smtp; ftp; dhcp; dns; ntp; multicast |
| Przepływność wideo | H.264: 32 kbps–6144 kbps, h.265: 12 kbps–7424 kbps |
| Funkcje | |
| Inne | Onvif (profile s/profile t); cgi; P2P; genetec |
| Przechowywanie danych | |
| Rejestracja na kartę pamięci | Usd do 256GB |
| Rejestracja zdalna | Ftp |
| Detekcja, obsługa alarmów | |
| Detekcja ruchu | 4 strefy |
| Detekcja sabotażu obrazu | Tak |
| Parametry elektryczne | |
| Zasilanie poe | 802.3af |
| Zasilanie dc | 12 v dc |
| Pobór mocy | Dc: 5,5 w; poe: 5,9 w |
| Warunki pracy | |
| Temperatura pracy | -30..50 °c |
| Konstrukcja | |
| Regulacja położenia | 355/75/355° |
| Stopień ochrony obudowy | IP67 |
| Odporność na uderzenia | IK10 |
| Materiał | Metal |
| Waga | 450 g |
| Wymiary | Ø122 x 88,9 mm |
| Typ obudowy | Kopułkowa |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.